Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
fafbd1a8ebbdf55b787cff223b27012a
fafbd1a8ebbdf55b787cff223b27012a
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI WIDZI Napisane: niedziela, 14 sty 2018, 00:10
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 19 lip 2018, 21:58

0
MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI WIDZIAŁEM WAS PRZEZ OKNA W NIEBIE!

Małe dzieci pamiętające swoje poprzednie wcielenie zachowują w swojej pamięci często coś nieprawdopodobnie ciekawego – swój pobyt w niebie, rozmowy z aniołami i… Bogiem.

...Obrazek

Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,34 ... ialem.html

DATA PUBLIKACJI: sobota, 13 styczeń 2018 23:45:53 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: niedziela, 14 styczeń 2018 00:10:05
Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: poniedziałek, 15 sty 2018, 11:54
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 18 lut 2018, 14:20

0
Nie myslałem , ze FN tak szybko przeanalizuje przesłaną historię i jeszcze do tego opublikuje na stronie praktycznie tego samego dnia! Nie spodziewałem się, że całoś treści będzie udostępniona. Pozdrawiam.

Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać (Marcus Tullius Cicero)
Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 16:54
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 15 lip 2018, 13:16

+1
Cytuj:
Mówił dalej:” Aniołki się denerwowały, bo za głośno stukał”.

Rozbawiło mnie to trochę, bo faktycznie Anioł potrafi się nieźle wkurzyć :lol:

Cytuj:
W historyjce pojawiły się kolorowe aniołki które przybyły do bohatera. Były one ucharakteryzowane jako małe dzieci ze skrzydełkami. Michał wtedy powiedział, że Anioły tak nie wyglądają. Mówię do niego, ale dlaczego nie? Michał z powagą, że tak nie wyglądają!! Powiedziałem:” Michałek, w tej bajce są takie Anioły i już, to nie ma znaczenia.” Wtedy Michał się rozzłościł, zaczął płakać, zrobił awanturę! I mówi:” Anioły tak nie wyglądają!
I też zdecydowanie się z tym zgadzam :D

Cytuj:
Fundacja Nautilus zgodnie z biblijną zasadą „tak, tak – nie, nie” o pewnych sprawach mówi jasno: to jest fakt poza dyskusją.
i poza dyskusją jest fakt, że ten świat rzeczywiście istnieje.
Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 17:23
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):

0
Przyznam nie oczekiwałem, że FN opublikuje mój tekst gdyż osobiscie mam także sporo pytań, nie rozumiem jak to możliwe że w Niebie robi sie to samo co na Ziemi? Czy to była forma jakiejś aklimatyzacji, żeby dusza nie była w szoku to kazano jej robic to co na ziemi dla zapoznania sie ze sytuacją?
Aleksandra - był jeszcze jeden śmieszny element który mi umknął jakoś w tym opowiadaniu. Ponownie jak dopytywałem Michała o to jak wchodził po drabinie do Nieba to mówił że się chwile zapatrzył na widoki i wtedy Aniołowie zaczeli go popędzać żeby sie ruszył....

Cechą człowieka mądrego jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać (Marcus Tullius Cicero)
Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 17:33
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

+1
A jak to zanalizować? Przedstawili suchą historię jaką podałeś i kilka swoich przemyśleń. Tego się zanalizować nie da, a artykuł ciekawy. Wątpliwości to normalna rzecz.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 18:03
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):

+1
sirAzgar napisał(a):
A jak to zanalizować? Przedstawili suchą historię jaką podałeś i kilka swoich przemyśleń. Tego się zanalizować nie da, a artykuł ciekawy. Wątpliwości to normalna rzecz.

No wiesz, analizowac chocby przez porównanie z innymi historiami jakie na pewno fundacja posiada.
Widzisz sam fakt ze Michal szedł po drabinie do nieba z Aniołami jest co nanjmiej zastanawiajacy.
Najczęściej jednak prezentuje się to jako tunel ze światełkiem na końcu
Mam kolege w moim wieku co był ciężko chory (rak) i miał operacje w trakcie której doszło do śmierci klinicznej. I też nam opowiedział że podczas tej smierci która trwała krótko był w tunelu gdzie na końcu było światło. Dziwił się tylko ze śmiechem że kształt tego światła był kwadratowy. Ale jak tam doszedł to wyszła do niego babcia i powiedziała, że to jeszcze nie jego czas i ma wracać. I wtedy lekarze potraktowali go elektrowstrząsami.....
Mimo wszystko jesteśmy z żoną murem za naszym synem...

Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 19:56
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 15 lip 2018, 13:16

+1
Barcol84 napisał(a):
Przyznam nie oczekiwałem, że FN opublikuje mój tekst gdyż osobiscie mam także sporo pytań, nie rozumiem jak to możliwe że w Niebie robi sie to samo co na Ziemi? Czy to była forma jakiejś aklimatyzacji, żeby dusza nie była w szoku to kazano jej robic to co na ziemi dla zapoznania sie ze sytuacją?
Aleksandra - był jeszcze jeden śmieszny element który mi umknął jakoś w tym opowiadaniu. Ponownie jak dopytywałem Michała o to jak wchodził po drabinie do Nieba to mówił że się chwile zapatrzył na widoki i wtedy Aniołowie zaczeli go popędzać żeby sie ruszył....

Widziałam na własne oczy przedziwne rzeczy i mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nasz świat jest w formie hologramu, który dzieli nas jakby przesłoną, niewidzialną ścianą. Dlatego nasz A. (anioL) nie mówi, że ktoś umarł, ale że przeszedł.
Barcol84 napisał(a):
wtedy Aniołowie zaczeli go popędzać żeby sie ruszył....

Oni są tak nienormalnie normalni jakby to człowiek był, a nie anioł. Ludzie mają mylne wyobrażenie o aniołach. Jednak niezmiennie mówią o Bogu, nie o kreacji, ale właśnie o Bogu Ojcu, Stwórcy wszystkiego.
Co ma sens, bo jeśli jest Stwórcą wszystkiego to jest niejako Ojcem tego dzieła.
Co do drabiny, jest ona opisana już w Biblii, czyli już ktoś to widział.
Powiem coś istotnego, twój syn zobaczył to, co miał zobaczyć, bo w rzeczywistości drabina to symbol. Po wielu latach doświadczeniach wiem jedno, że cokolwiek się widzi, czy to w snach, czy na jawie, nie jest przez Nich nieprzemyślane i przypadkowe.
Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: wtorek, 16 sty 2018, 21:19
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):

+1
Aleksandra - tak, jesli wszechświat powstał z niczego to zapewne jest to hologram, tez juz kiedyś o tym myślałem.
Co do drabiny, rzeczywiście Biblia opisuje tzw. drabinę Jakubową, gdzie to bohaterowi ukazała sie we śnie taka drabina po której aniołowie zstępowali i wstępowali do Nieba. Czytałem o tym, to dla mnie też jest dowód potwierdzający to co mówił nam Michał.
Mówisz, żę to jest symbol - byc może. Najwyraźniej schody, drabina, tunel to wszystko symbole o takim samym znaczeniu.

W zamieszczonym filmie przez FN pod artykułem, ciemnoskóry chłopiec powiedział do swojej mamy że skoczył z Nieba i zesunął się po linie w dół do swojej mamy na głowe a potem do brzucha.
Michał powiedział że przybył do nas na spadochronie - czyli też wykonał coś w stylu skoku tak jak ten drugi chłopiec. Zasada jest podobna.

Re: MAMO, TATO… JA PRZED POJAWIENIEM SIĘ W BRZUSZKU MAMUSI W Napisane: piątek, 16 lut 2018, 17:00
Barcol84
reputacja poprawna
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):

0
Przeczytałem ostatnio 4 książki o tematyce reinkarnacji i duszach. Bardzo ciekawa jest pozycja Michaela Newtona "Wędrówka Dusz" -
Autor zupełnie w podsumowaniu stwierdza, że "Góra" widzi co sie dzieje na Ziemi. To że ludzie maja coraz większy dostęp do substancji chemicznych, alkoholu i innych używek. Ponad to większość z nas goni za pieniędzmi i za rzeczami materialnymi zupełnie zapominając o swojej duchowej stronie. Coraz mniej z nas zastanawia sie kim jesteśmy i dokąd zmierzamy, po co w ogóle żyjemy i czy mamy dusze.
Postanowiono więc wysyłać na Ziemie więcej dusz które nie są objęte w całości tzw. AMNEZJĄ, które pamiętają pewne rzeczy z czasu pobytu w Niebie oraz innych wcieleń po to by nakierować społeczeństwo na właściwą "DROGĘ"
:)

Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Artykuły ze strony FN