Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot], Google [Bot]
99a3c78f231afa232ad41c670177bcec
99a3c78f231afa232ad41c670177bcec
Strona 3 z 3 [ Posty: 77 ]

*< 1 2 3

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: czwartek, 16 lis 2017, 17:12
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Ciekawe tematy poruszacie jaka dziurka do czego służy. :?

Skoro coś nie służy ale jest wykorzystywane do innych celów, jak to nazwać.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: czwartek, 16 lis 2017, 18:39
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
a powiem SirAzgar ze kilkanascie lat temu wszedlem na jakis gejczat na onecie popatrzec o czym tam pisza tacy co twierdza ze "to jest zgodne natura" to tam na prywatnym czacie jakis mi napisal ze by mi rozooral nos i tam wsadzil
"zgodne natura"
mialem taki epizod w pracy, ze jednym z klientow firmy dla jakiej pracowalem byl homo- i mial taki gej-bar jako jeden z biznesow i tam najlatwiej bylo go spotkac, bo sam byl homo- i mnie wspolpracownicy lekko wrobili jako nowego pracownika ze mnie tam poslali, nic nie mowiac....i co to sie tam w tym barze wyrabialo, to zenada, i obrzydlistwo, jakie okazy tam sie schodzily, o plci z wygledu nie wiadomej, czy to kobieta czy mezczyzna, i co sie wyrabialo w meskiej toalecie.

The truth is out there
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: czwartek, 16 lis 2017, 19:05
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
Nie przeczę, i mi się wydaje że nie wiadomo czemu jakąś tożsamość płciową utożsamia się i z miejsca wykorzystuje do wyżycia się.
Kto kim jest to jedno, a co z tym robi to jeszcze inna sprawa.
Takie wylęgarnie chorób są przerażające dla mnie, nie wiadomo z kim w jakiś zapchlonych szaletach. Co w tym przyjemnego ?

Sokrates
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: czwartek, 16 lis 2017, 19:24
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
Takie wylęgarnie chorób są przerażające dla mnie, nie wiadomo z kim w jakiś zapchlonych szaletach. Co w tym przyjemnego ?

Jestem z racji upodobania muzyki posrodc roznej muzyki fanem zespolu Queen, i jego wokalnego mistrza czyli Freedie Mercurie, ale jak czytalem jego biografie na cos 600 stron to tam pisali mial fenomelny glos zmierzony doswiadczalnie, w profesjonalnych laboratoriach, strune glosowe poza skala normalnego dzwieku wydawanago i slyszalnego przez ludzi, ale lubil ostro pic "Smirnofa" ze na koncerty jechaly skrzynki tej wodki za nim po roznych krajach i za calym zespolem, bo zepspol tez lubil sobie popic i to ostro :lol: Jednak bywal po roznych podrzednych sekso-klubach gdzie rozne perwersje byly norma, w Londynie i Nowym Jorku, gdzie nawe nie wiedzial ze sie zarazil HIV bo sie nadstawial wielu partnerom jednoczesnie, bo to takie kluby byly, ze tam byl seks homo zbiorowy bo ciemku a bywalbo ze bywalcy takich klubow umarli na AIDS
Zaraz bedzie mozna obchodzic jego rocnice smierci bo 24 listopada, no szkoda ze umarl ale czytalem jak umieral to niebyt przyjemna smierc bo wypluwal swoje pluca po kawalku, pluca mu po prostu zaplesnialy, jakis grzyb - plesn zalatwil mu pluca

The truth is out there
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: czwartek, 16 lis 2017, 19:40
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Kejti8 napisał(a):
Niestety, ale nadal niewiele z tego rozumiem. Wydaje mi się, że aby możliwe było poczynienie takich założeń, to najpierw trzeba było by zebrać statystyki dotyczące zarówno urodzeń tutaj, jak i tam. Powinny one ponadto pochodzić od jak największej liczby osób badanych. Czy może jednak źle myślę? Po prostu nadal nie jestem w stanie zrozumieć, w jaki sposób obliczony został ten stosunek oraz w którą stronę, tzn. czy jako podstawa (ten pierwotny stosunek) została tutaj wzięta Ziemia, czy też może inne planety (?)

Nie mam wiedzy jak te założenia czy reguły zostały zbadane. Źródła tego nie wyjaśniają. Zakładam, że wynikają one zarówno z obserwacji prowadzonej na wielu planetach jak i z badań naukowych. Oczywiście nie chodzi o nasze ziemskie badania, ale o pozaziemskie.
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: czwartek, 16 lis 2017, 23:56
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 14 paź 2018, 21:43

0
mam wrażenie że odbiegacie od głównego tematu, miało być o sprawach ducha i reinkarnacji
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: piątek, 17 lis 2017, 08:21
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 6 lut 2018, 13:55

+1
Zxc napisał(a):
Nie mam wiedzy jak te założenia czy reguły zostały zbadane. Źródła tego nie wyjaśniają. Zakładam, że wynikają one zarówno z obserwacji prowadzonej na wielu planetach jak i z badań naukowych. Oczywiście nie chodzi o nasze ziemskie badania, ale o pozaziemskie.

No tak, Billi powiedział, że usłyszał, że oni powiedzieli że tak jest i kropka.
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: piątek, 17 lis 2017, 21:57
Kejti8
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 lut 2019, 15:13

0
Zxc,
Zxc napisał(a):

Rozumiem i dziękuję za wyjaśnienie, dopytywałam jedynie z ciekawości, gdyż lubię sobie czasem poczytać o różnych koncepcjach dotyczących duchowości, natomiast z takimi rzeczami, o jakich pisałeś jeszcze nigdzie nie miałam okazji się spotkać.

Noelu,
Noel napisał(a):
mam wrażenie że odbiegacie od głównego tematu, miało być o sprawach ducha i reinkarnacji

Tak, właśnie, mój wątek zaczął w końcu dotyczyć pracy w KGB i zagadnień związanych z ludzką seksualnością.
Ja również nie tego się spodziewałam, ale jeśli mam być uczciwa, to jest w tym też odrobinę i mojej winy ;)

Argonie,
Nie będę przytaczać wszystkich Twoich wypowiedzi, napiszę jedynie, iż Twoje uprzedzenia są dla mnie niezrozumiałe. Piszesz o braku higieny, o klubach i dyskotekach, podczas, gdy zagadnienie dotyczy zupełnie innych aspektów życia. To nie jest kwestia wyboru stylu życia wynikająca z potrzeby bycia kimś odmiennym. Dla osoby homoseksualnej to właśnie relacje heteroseksualne są postrzegane w świetle takim, w jakim Ty prezentujesz tutaj relacje wynikające z przeciwnej, niż Twoja orientacji (zakładam, sugerując się Twoimi wpisami, iż jest ona "jedyna i właściwa" ;)). Pozwolisz jednak, iż nie będę odnosić się do reszty, choć miałabym tutaj o czym pisać.

Chciałabym powrócić do swojego wątku, gdyż jutro, tak jak sobie zaplanowałam, wybieram się do tej kobiety. Nadal jest mi z tym troszeczkę głupio i czuję się z tym nieco dziwnie, ale przynajmniej zaspokoję swoją ciekawość. Nie czuję już teraz takich emocji, jak na samym początku (wtedy myślałam wręcz, że oszaleję i aż kręciło mi się w głowie od różnych teorii), ale nadal jest to dla mnie dziwne, więc mam nadzieję, iż jutro, dyskretnie uda mi się dowiedzieć czegoś więcej.

Pozdrawiam i proszę trzymać kciuki :)
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: piątek, 17 lis 2017, 23:03
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
powodzenia :)
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: sobota, 18 lis 2017, 06:29
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
szaleństwo , ale leć :facepalm:

Sokrates
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: sobota, 18 lis 2017, 15:33
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Kejti8 napisał(a):

Argonie,
Nie będę przytaczać wszystkich Twoich wypowiedzi, napiszę jedynie, iż Twoje uprzedzenia są dla mnie niezrozumiałe. Piszesz o braku higieny, o klubach i dyskotekach, podczas, gdy zagadnienie dotyczy zupełnie innych aspektów życia. To nie jest kwestia wyboru stylu życia wynikająca z potrzeby bycia kimś odmiennym. Dla osoby homoseksualnej to właśnie relacje heteroseksualne są postrzegane w świetle takim, w jakim Ty prezentujesz tutaj relacje wynikające z przeciwnej, niż Twoja orientacji (zakładam, sugerując się Twoimi wpisami, iż jest ona "jedyna i właściwa" ;)). Pozwolisz jednak, iż nie będę odnosić się do reszty, choć miałabym tutaj o czym pisać.

Moja orientacja seksualna jest jak najbardziej zgodna z harmonia natury
Zas takie zachiodnie spoleczenstwo jakie mamy obecnie uksztaltowane zostalo zanim sie urodzilas - ot spoleczenstwo zostalo zdegenerowane,pozbawione mozliwosc obronnych i zaszczepiono im rozne utopijne idee i to przez takich, ktorzy w ZSRR tepili homoseksualizm. Taka byla wojna propagandowa z Zachodem za czasow "zimnej wojny", tak aby najechac i zniszczyc ten Zachod. Wtedy sie pojawily srodki na oplacanie mediow, ludzi, i nagle homoseksualizm stal sie "normalny" "zgodny z natura", bo ktos oplacil takie pomysly aby przeszly.

Gdybys sie urodzila nie 31 lat temu ale 81 lat temu to jakbys myslala w tych sprawach???

The truth is out there
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: niedziela, 19 lis 2017, 19:40
Kejti8
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Noelu,
Noel napisał(a):
powodzenia

Dziękuję, ale niestety nic z tego nie wyszło. Pojechałam na miejsce, ale w domu zastałam jedynie panią i jej męża, córki niestety w środku nie było. Pani poczęstowała mnie kawą, troszeczkę sobie porozmawiałyśmy, opowiedziałam, iż córka mocno przypominała mi moją dawną koleżankę, lecz nic z naszej pogawędki nie wynikło. Cóż, być może niektórzy tutaj mieli rację z tym, iż szkoda było zachodu i że jeśli mamy się jeszcze spotkać, to dojdzie do takiego spotkania w innych okolicznościach. Jestem jedynie nieco zawiedziona, gdyż liczyłam na to, iż jednak uda mi się choć przez chwilę z dziewczyną porozmawiać, niestety się nie udało. W każdym razie dziękuję wam raz jeszcze za wszystkie rady i pomysły, szkoda jedynie, iż nic z tego nie wyszło.

Argonie,
Argon napisał(a):
Gdybys sie urodzila nie 31 lat temu ale 81 lat temu to jakbys myslala w tych sprawach???

Uparty jesteś, podchodziłabym do nich w taki sam sposób, w jaki podchodzę do nich dzisiaj.
Istnienie różnych orientacji nie jest wymysłem naszych czasów, jest rzeczą mającą miejsce od zawsze.

Pozdrawiam was serdecznie!
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: niedziela, 19 lis 2017, 20:03
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

+1
I bardzo dobrze, chociaż dzieciaka nie niepokoiłaś. Bo co byś mogła tej dziewczynie powiedzieć, pamiętasz mnie z poprzedniego życia? Mam nadzieje że trochę ochłonęłaś i pomyślisz, że przeszłość to rozdział zamknięty. Bo nawet jakby ci powiedziała ja cię skąś znam, to co dalej? Ano nic.

Sokrates
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: niedziela, 19 lis 2017, 21:08
Noel
reputacja bardzo dobra
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):

0
Cytuj:
Dziękuję, ale niestety nic z tego nie wyszło.

najważniejsze, że próbowałaś
przynajmniej nie masz sobie nic do zarzucenia
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: sobota, 9 lut 2019, 06:26
Kejti8
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Witajcie po dłuższej przerwie Kochani!
Nie uwierzycie, ale miałam spotkanie z rodzicami tego dziecka, jeśli kogoś to jeszcze interesuje to mogę to wam opowiedzieć.

Aha - Panie Robercie (czy mogę tak się zwrócić?) Ma Pan żonę? Bo wydaje mi się, że widziałam Pana z kobietą, o ile to był oczywiście Pan, dopuszczam, że być może nie, więc bardzo proszę, niech mi Pan wybaczy, jeśli się mylę i jeśli pytanie jest niestosowne, pytam zwyczajnie z ciekawości :) Proszę się nie obrazić, to pytanie zadałam tylko z ciekawości :)

Pozdrawiam gorąco!

PS. Czemu tu takie pustki, przeglądałam troszeczkę te tematy i zrobiło się pusto! Nikt nic nie pisze? Poza tym robotem od Szczyglisa? ;) No dawajcie, takie fajne forum, a świeci pustkami! :foch: Czyżby wszyscy przenieśli się na YouTube? Widziałam ostatnią audycję, bardzo mi się podobała i widziałam tam również ludzi, a tutaj świeci pustkami. :nonono
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: sobota, 9 lut 2019, 09:30
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 10 lut 2019, 04:31

0
Kejti8 napisał(a):
Aha - Panie Robercie (czy mogę tak się zwrócić?) Ma Pan żonę? Bo wydaje mi się, że widziałam Pana z kobietą, o ile to był oczywiście Pan, dopuszczam, że być może nie, więc bardzo proszę, niech mi Pan wybaczy, jeśli się mylę i jeśli pytanie jest niestosowne, pytam zwyczajnie z ciekawości Proszę się nie obrazić, to pytanie zadałam tylko z ciekawości

...nie sądzę, pewnie podobny ktoś

Tak w ogóle ludzi mało, bo wiesz, każdy jakoś zapracowany, jakieś tam problemy na głowie, wiadomo jak to jest - no życie...ale kurcze fajnie, że wróciłaś, bo kobiet to tu chyba jak na lekarstwo...generalnie to chyba zero. Fajnie, fajnie, witaj, ja też niebawem wrócę (teraz trochę nie mogę, ale zaglądam i czatuję co się dzieje). A Ty tak w ogóle jeszcze robisz tam, gdzie robiłaś?

// edit: co z tym chłopakiem, czy tam dziewczynką, bo nie pamiętam? Napisz, napisz, albo nawet na priv mi daj jak tu nie chcesz, czy tam na maila, przecież znasz namiary

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Kolejne spotkanie z koleżanką - reinkarnacja? Napisane: sobota, 9 lut 2019, 10:19
Kejti8
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):

0
Hej Marcin! Strasznie miło mi Cię widzieć (o jejku, ale to wybrzmiało, nie obraź się).
Wiesz, to nie było to. Prawdopodobnie stres po wypadku, emocje i uczucia z tym związane sprawiły, że poczułam wtedy to co poczułam. Jak się spotkamy, opowiem Ci całość, bo musiałabym napisać o tym książkę. Za to miałam bardzo sympatyczne spotkanie z rodzicami, ponieważ się spotkaliśmy :)

Pozdrawiam mocno, Ciebie i całą resztę!
Strona 3 z 3 [ Posty: 77 ]

*< 1 2 3

POKŁAD GŁÓWNY Oto moja Historia