Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Deus, Avatar użytkownika neo, Avatar użytkownika stefan12
ddfe51b9da113a24b2b0bb407c04aef0
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
brak nowych PW
ddfe51b9da113a24b2b0bb407c04aef0
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 12 sie 2017, 13:08
BatoryBogdan
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

-1
Wysoko na niebie pojawiła się kula ognia , po czym leciała na północny zachód powoli gasnąc , po czym wyłonił się z niej czarny obiekt który był widoczny gołym okiem po wygaśnięciu ognia !!! czy ktoś to widział ? 20:53 11.08 2017 Łazy Śląskie .
To nie był samolot to nie możliwe !!!

https://www.youtube.com/watch?v=-b-7tncYxAE
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 12 sie 2017, 13:27
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
środa, 22 lis 2017, 09:52

0
nie raz 8-)

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=XePUTMXnBOA

Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 12 sie 2017, 13:34
BatoryBogdan
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
bzdury , kula ognia wielkości słońca pojawia się nad naszymi głowami po czym poleciała tak jak widzicie ... tak z godziny 1 na 10 , po czym wyłonił się z niej czarny obiekt który poleciał dalej ! 1 wrażenie powaliło nas z nóg !!!
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 12 sie 2017, 13:54
Zxc

reputacja poprawna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
sobota, 18 lis 2017, 16:43

0
BatoryBogdan napisał(a):
bzdury , kula ognia wielkości słońca pojawia się nad naszymi głowami po czym poleciała tak jak widzicie ... tak z godziny 1 na 10 , po czym wyłonił się z niej czarny obiekt który poleciał dalej ! 1 wrażenie powaliło nas z nóg !!!

I dlatego trzeba było rzucać mięsem i jeszcze chwalić się rynsztokowym językiem na YouTube i na forum Nautilus?
Moim zdaniem Administrator powinien usunąć stąd ten film.
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 12 sie 2017, 14:24
BatoryBogdan
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
nie widzę problemu , ja wiem co widziałem ...
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 12 sie 2017, 20:08
Zxc

reputacja poprawna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):

0
BatoryBogdan napisał(a):
nie widzę problemu , ja wiem co widziałem ...

Nie chodzi o to co widziałeś, ale o język jaki jest używany w tym filmie.
Jeśli nie widzisz problemu, to pozostaje mi tylko współczuć.
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 13 sie 2017, 11:08
BatoryBogdan
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
co to za gimbaza ? nie widzę problemu z usunięciem posta ! i ciekaw jestem jak Wy byście zareagowali widząc to co ja ? gdy w piatkowa noc , podczas grilla około 22 h na niebie rozblyslo słońce !!! nie zdążyliśmy nagrać tego zjawiska od początku i stad ta konsternacja .
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 13 sie 2017, 13:41
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 4 lis 2017, 02:08

0
BatoryBogdan napisał(a):
co to za gimbaza ?

Nie wiem, nie ja kręciłem przecież nagranie, a język pasuje do określenia właśnie tam.

Linku do filmu usuwać nie będę, niech sobie leży, ale Zxc ma absolutną rację. Rozumiem emocje, ale
są inne reakcje na tym świecie, niż "k....", "ch...." i tak dalej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 13 sie 2017, 14:12
Zxc

reputacja poprawna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):

+1
BatoryBogdan napisał(a):
co to za gimbaza ? nie widzę problemu z usunięciem posta ! i ciekaw jestem jak Wy byście zareagowali widząc to co ja ? gdy w piatkowa noc , podczas grilla około 22 h na niebie rozblyslo słońce !!! nie zdążyliśmy nagrać tego zjawiska od początku i stad ta konsternacja .

Nie rozumiesz kolejnej rzeczy:
Czym innym jest używanie wulgarnego języka w wąskim gronie, czym innym publiczne używanie takich słów, a jeszcze czym innym rozmyślne publikowanie.
Składam wyrazy współczucia po raz drugi.

Czy ktoś, kto nie szanuje innych ludzi, zasługuje na szacunek?
Czy ktoś, kto nie szanuje swojego ojczystego języka, zasługuje na własną ojczyznę?
Czy ktoś, kto nie zachowuje norm społecznych, powinien być członkiem społeczeństwa?
Czy ktoś, kto nie zachowuje norm społecznych, powinien mieć i wychowywać dzieci?
Itd.

Bardzo dobry przykład szacunku dla języka daje Szczyglis, zwracając uwagę także na pisownię i interpunkcję, czego nie można niestety powiedzieć o wszystkich forumowiczach.
Re: Kula ognia , czarny obiekt , ufo Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: niedziela, 13 sie 2017, 14:37
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 4 lis 2017, 02:08

0
I na tym myślę, że temat zamkniemy, bo niepotrzebnie, żeby nam się z tego jeszcze jakaś kłótnia tutaj wywiązała... Ewentualnie, gdy odezwie się ktoś, kto widział coś podobnego, gdy będzie miał coś do dodania, to się go otworzy z powrotem.

Tym samym:

:!: Moderacja forum:
Temat zamykam, a w razie czego proszę o informację, to zostanie ponownie otwarty, gdy ktoś będzie miał coś do dodania w temacie obserwacji.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Ufo