Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Argon, Avatar użytkownika szczyglis
58e51eeb61409160318b5ea68a998fdf
CZAT Z FN Data najbliższego czatu z FN wkrótce zostanie podana! ""
brak nowych PW
58e51eeb61409160318b5ea68a998fdf
Strona 2 z 2 [ Posty: 18 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: NDE - rzeczywistość czy iluzja? Napisane: wtorek, 14 cze 2011, 11:55
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 28 kwi 2017, 17:55

0
Black napisał(a):
A ja polecam "Wyższy wymiar " autor Ernst Meckelburg.

W sumie czytam różne opinie ("za"i "przeciew") o życiu po smierci,i powiem szczerze że raz wierzę,a drugim razem wydaje mi się to kompletnie niemożliwe.Może ktoś z szanownych forumowiczów poleci jakieś ciekawe artykuły (np naukowe) które przemawiają za tym że po tamtej stronie coś jest ;)

Ja Ci powiem tak: po co Ci artykuły? Na pewno miałeś w życiu różne "dziwne" sytuacje związane ze śmiercią bliskich osób. I powiem jeszcze to: kiedyś dla nauki nie istniała elektryczność i fale radiowe. To było coś nie do ogarnięcia, bo przecież tego nie widać. A obecnie wykorzystujemy to na szeroką skalę i nie wyobrażamy sobie bez tego życia... Wnioski wyciągnij sam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: NDE - rzeczywistość czy iluzja? Napisane: wtorek, 14 cze 2011, 22:23
człowiek
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam.

Mym zdaniem,to nawet nie jest kwestia wiary/nie wiary,bo ona ulegnie zawsze pod presją doświadczania.
Tu chodzi o wole doświadczania,jesteś gotów,to otwierasz się na inny wymiar świadomości.
Ot tyle mego zdania,a zaprzeczanie czegoś,czego jest już pewien doświadczający nie wzbudza w nim żadnych emocji,on już rozumie sens zaprzeczania.I jak potrafi,tak i wskazuję drogę.
Inaczej...jest cel-jest droga...a czas i rodzaj drogi to tylko detal.

Oczywiście,że wierzę w NDE

CO MI DAŁ DUCH - CUD ŁAD I MOC
Re: NDE - rzeczywistość czy iluzja? Napisane: poniedziałek, 26 gru 2016, 18:51
radoszek

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
Witam

DMT powinno sie uaktywniac w bardzo wysokich ilosciach zaraz po ustaniu pracy mozgu - rozklad szyszynki.Ilosci te rownaja sie bardzo duzych dawek heroiny.Po ktorych czlowiek raczej by juz nie wstal... Wg wikipedi to wlasnie DMT tworzy przezycia NDE...Tylko dlaczego dla wszystkich ludzi ,ktorzy przezyli smiersc kliniczna DMT tworzy jeden schemat wizyjny ? interpretowany po przebudzeniu naszego umyslu ? Ja mam swoja wlasna teorie na ten temat...

Przezycie smierci klinicznej nie jest zadnym wyczynem i mozna w domowym zaciszu osiagnac ten stan...
Po 10 spudlowanych probach znalazlem sie w tym stanie.Podobnie przekladaja sie statystyki wszystkich badan,ktore przeprowadzono na pacjentach..
Caly ten stan jest wynikiem niedotlenia mozgu i jestem przekonany,ze gdy tylko tego tlenu zaczyna brakowac.Rozpoczyna sie paraliz naszych zmyslow i to nie wszystko.....W tym stanie zaczyna dzialac jakis inny stan postrzegania wewnetrznego,ktory dzieje sie w srodku nas... Moze jest i to Raj albo jakis przedsionek Raju - nie wiem..W kazdym badz razie przypominalo to wielowarstewkowy swiat kolorow,energii i dwoch postaci,ktore zdaje sie cos mowily do mnie albo raczej telepatycznie przekazywaly...nie wazne bo nic sobie nie potrafilem przypomniec,kiedy sie obudzilem.
Nie widzialem zadnego Boga,Bogow,Buddy,krzyza,gwiazdy itd
Nie wierze ,ze w takim "swiecie" mogl byc zaplanowany caly wszechswiat.
Nie widzialem zadnych inkarnacji ,czy reinkarnacji...
I nie mialem 5 zmyslow tak jak to pisze w ksiedze tybetanskich / bardo stawania sie
Tylko ten jeden nie wytlumaczalny jakim jest patrzenie...

Na 100% wierze,ze po smierci uruchamia z braku tlenu wlasnie taki stan...
Strona 2 z 2 [ Posty: 18 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Życie po Śmierci