Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
f85bca20c5b0501cfb2324cbe2062797
f85bca20c5b0501cfb2324cbe2062797
Strona 4 z 4 [ Posty: 101 ]

*< 1 2 3 4

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 19:45
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
nnajethi napisał(a):
Nie zawsze to po pierwsze, po drugie nauczyciele nigdy nie byli zwykłymi ludźmi, każdy miał w sobie "boski pierwiastek".

Nie słyszałem, żeby prorocy, bo o nich mowa, występowali np. parami, ale może czegoś nie wiem.

nnajethi napisał(a):
Chwila, najpierw piszesz, że nasz czas w porównaniu do ichniego płynie wolniej,

Nic takiego nie piszę.

Powrót nie musi oznaczać powrotu do tego samego miejsca, ani do tego samego czasu.
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 20:08
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 22 wrz 2018, 19:21

0
Proponuję najpierw przedstawić obliczenia, rozpisać wzory, prawa fizyczne i materiały jakie Meier wykorzystał do swojej podróży "w czasie". Dopiero wtedy będzie można się zastanowić, czy coś takiego w ogóle byłoby możliwe i czy warto coś takiego rozpatrywać w kategorii realności, a nie jedynie bajdurzenia. Bez tego będzie to dalej nic więcej jak tylko gdybanie na zasadzie "uwierzcie mi na słowo, że cofnąłem się w czasie". Bez udowodnienia sensowności zaistnienia czegoś takiego są to tylko nic nie warte słowa, których użyć może każdy do "uwiarygodnienia" największej nawet bajki. Zostanie to podparte czymś sensownym - wtedy będzie można się zastanowić. Do tego czasu cała sprawa pozostanie jedynie kwestią wiary, lub niewiary w czyjąś dziwną opowieść. I niczym więcej.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 20:10
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
@ Szczyglis
Oczywiście, że nie ma na to naukowych dowodów. Ale czy na UFO, duszę, reinkarnację i inne niewyjaśnione sprawy są?!
Gdyby takie dowody istniały, tego forum by nie było, ani nas na nim.
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 20:26
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

+2
Nie ma. I dopóki nie ma, to wszystkie te sprawy rozpatrywać można jedynie w charakterze mniejszego lub większego prawdopodobieństwa na ich realność. Potocznie nazywa się to "gdybaniem". Jako "prawdy objawionej" tego zatem przedstawiać nie można, bo cała jego historia jest to nic więcej jak tylko kwestia wiary na słowo. Tym samym - we wszystkie wywody i teorie Meiera można albo wierzyć, albo nie. Sądząc po wypowiedziach wszystkich tutaj, zdaje się, że ze swoją wiarą w niego jesteś sam.

Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 20:26
nnajethi
reputacja bardzo dobra
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 20 lut 2018, 12:50

+1
Zxc napisał(a):
Nie słyszałem, żeby prorocy, bo o nich mowa, występowali np. parami, ale może czegoś nie wiem.

Wirakocza nie był prorokiem, Enki i Enlil również. Ty ograniczasz się tylko do judeochrześcijańskiej biblii i to nie o proroków chodzi, ci akurat w większości byli tylko ludźmi, przekaźnikami. Coś jak twój Billy.
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 20:49
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
@ Szczyglis

Można i tak to widzieć.
Sam staram się jednak trzymać dystans do wszelkiej wiary. Albo coś wiem, albo nie.
Niewyjaśnione zjawiska, w tym przypadek Meiera, można, jak piszesz, określać stopniem prawdopodobieństwa. Dla każdego będzie ono inne. W konkretnej sprawie Meiera, to prawdopodobieństwo rośnie u mnie wraz z ilością wiedzy o nim. U innej osoby może być odwrotnie. Na szczęście każdy człowiek jest inny, inaczej nie byłoby ewolucji. I nie jest to wcale przypadek, z tego co mi wiadomo.
A czy jestem sam, to musiałoby pokazać głosowanie np. na stronie głównej. ;)

@ nnajethi

Nie wiedziałem kogo masz na myśli, bo wcześniej nie napisałaś.
Billy nie jest mój. :)
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: wtorek, 19 gru 2017, 20:58
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Zatem sprawdźmy ile osób wierzy, a ile nie wierzy w Billy'ego Meiera i przekazy od Plejadian/Plejaran.
W temacie o nim, na samej górze dodałem ankietę, w której można oddać głos.
Zapraszam do głosowania: viewtopic.php?p=84816#p84816

Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: środa, 10 sty 2018, 19:57
Zxc

reputacja do poprawy
Leci na Marsa
Ostatnio widziany(a):
-

0
Liczba ludzi na Ziemi o północy 31.12.2017 wyniosła 8 844 128 002.
Oznacza to wzrost w ciągu roku o 105 126 978 osób.
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: środa, 10 sty 2018, 20:27
nnajethi
reputacja bardzo dobra
Astronauta
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 20 lut 2018, 12:50

0
@Zxc
Na chwilę obecną jest niecałe 7 600 000. Twoje dane będą aktualne ok. 2021 roku i to też pod warunkiem, że nic się po drodze nie wydarzy...

http://www.worldometers.info/pl/
Ostatnio edytowano środa, 10 sty 2018, 20:37 przez nnajethi, łącznie edytowano 1 raz
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: środa, 10 sty 2018, 20:31
Argon

reputacja wyśmienita
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 26 paź 2017, 18:37

0
Zxc napisał(a):

a chociaz Plejaranie powiedzieli jakiej strefy czasowej ta liczba dotyczyla?
Przeciez sie to zmienia z godziny na godzine

The truth is out there
Re: Przeludnienie i depopulacja - temat zbiorczy Napisane: środa, 10 sty 2018, 23:53
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Zxc napisał(a):

:lol: no teraz to pojechałeś, dane co do osoby na godzinę 0.00, mówisz że 8 844 128 002, ciekawe jak sąsiadce mojej się dzidzia urodziła w sylwestra to nie powinno być o jedno więcej znaczy 8 844 128 003 :shock:
Nikt nie posiada takich statystyk, a jedyne jakie są to mniej więcej zaokrąglane są co do milionów.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 4 z 4 [ Posty: 101 ]

*< 1 2 3 4

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Trzecia od Słońca