Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Deus, Avatar użytkownika neo
92ca79521138c1ba5c7ec4d8ee0e468c
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
brak nowych PW
92ca79521138c1ba5c7ec4d8ee0e468c
Strona 2 z 2 [ Posty: 46 ]

*< 1 2

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: poniedziałek, 5 gru 2016, 20:44
MAG
reputacja dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 16 lis 2017, 09:44

0
Jutro ma odbyć się czat z p. Bernatowiczem.
Tematem rozmowy będzie: "Ludzie 'z przyszłości' mają przesłanie dla współczesnej ludzkości".
Dlaczego wierzymy w to, że ludzkość za 8 tysięcy lat opanowała podróże w czasie?

Mam pytanie do osób odpowiedzialnych za zorganizowanie i prowadzenie czatu:
- czy jutrzejsze spotkanie jest aktualne?
- jakie będą zasady zadawania pytań?
- do kogo, kiedy i w jaki sposób należy kierować pytania, które chciałoby się zadać panu R.Bernatowiczowi?
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 6 gru 2016, 08:20
MAG
reputacja dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Ponawiam pytanie;

dziś ma odbyć się czat z p. Bernatowiczem.
Tematem rozmowy będzie: "Ludzie 'z przyszłości' mają przesłanie dla współczesnej ludzkości.
Dlaczego wierzymy w to, że ludzkość za 8 tysięcy lat opanowała podróże w czasie?"

Mam pytanie do osób odpowiedzialnych za zorganizowanie i prowadzenie czatu:
- czy to spotkanie jest aktualne?
- jakie będą zasady zadawania pytań?
- do kogo, kiedy i w jaki sposób należy kierować pytania, które chciałoby się zadać panu R.Bernatowiczowi?
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 8 gru 2016, 10:04
MAG
reputacja dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Jestem rozczarowana ostatnim czatem z RB.
Chaos w zadawaniu pytań, brak dobrej moderacji.
W gruncie rzeczy pan Robert nie odpowiadał na pytania (mało było odpowiedzi) lecz snuł swoją opowieść, trochę tajemniczą, zagadkową.
Nadal nie za bardzo wiadomo, po co my z przeszłości chcemy się skontaktować ze sobą, po co RB kontaktuje się z nimi, o projekcie kryształ nie wspomnę (o nim wspominał na przedostatnim czacie)
Czy można było lepiej?
A Wy, co myślicie?
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 8 gru 2016, 18:23
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 4 lis 2017, 02:08

0
Ja myślę, że dałoby się lepiej.
Akurat na tym czacie mnie nie było, lecz na poprzednim to ja przepuszczałem pytania (były moderowane na żywo), więc nie było chaosu jeśli chodzi o kwestię "pytanie-odpowiedź", a przynajmniej się starałem, aby takowego nie było.
Odnośnie treści merytorycznej odpowiedzi się nie wypowiem, bo mnie nie było.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 8 gru 2016, 20:31
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
piątek, 17 lis 2017, 17:11

0
Powiedział to, co najważniejsze. Muszę powiedzieć, że niektórzy ludzie to porażka. Czytając boczny czat nie zdawałam sobie sprawy, ilu wrogów ma RB.
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 8 gru 2016, 20:38
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
aleksandra137 napisał(a):
Czytając boczny czat nie zdawałam sobie sprawy, ilu wrogów ma RB.

To co ci ludzie tam wypisywali? Tak w skrócie oczywiście, bo wiadomo, że wszystkiego nie idzie spamiętać dokładnie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 8 gru 2016, 20:52
aleksandra137
reputacja dobra
Nawiązał Kontakt
Ostatnio widziany(a):
piątek, 17 lis 2017, 17:11

0
Na przykład;

"a Nautilus to tak serio może im buty lizać pod warunkiem że załoga sobie mordy wymyje"
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: czwartek, 8 gru 2016, 21:07
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Przykre to.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 9 gru 2016, 07:09
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
piątek, 17 lis 2017, 13:55

0
Hejterzy są wszędzie, a szczególnie tam, gdzie ktoś osiągnął jakiś sukces - niezależnie od branży. A RB jest chyba najbardziej rozpoznawalny z tego środowiska. Dla mnie kiedyś naprawdę szokiem było to w jaki sposób ludzie zajmujący się zjawiskami nadprzyrodzonymi odnoszą się do siebie, bo wiecie - duchowość, nauka i te sprawy. Np. było kiedyś forum o Wylatowie (takie miejscowe) i tam komentarze mnie tak zdziwiły. Bo wydawało mi się, że mam do czynienia z ludźmi, którzy szukają tajemnic, są ciekawi tego świata itp.
Tutaj faktycznie też tak było, bo kilka komentarzy czytałem i tragedia.
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 9 gru 2016, 07:14
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Nie zapominajmy, że zdaje się jeszcze i nam ktoś kazał sobie coś wycierać.
Są niestety "niekulturalni" ludzie na tym świecie, ale co poradzić...
Mnie akurat to nie dziwi zbytnio, bo też miałem swoje "5 minut" kiedyś w mediach i co się działo, to wolę nie pisać, bo nie wypada moderatorowi przytaczać pewnych słów, nawet pomimo tego, że byłyby to same cytaty...

Moim zdaniem najlepszą opcją jest po prostu ignorowanie takich ludzi (tak na zewnątrz, bo tutaj, na tym forum to akurat nie widzicie żadnych hejtów z jednego powodu, gdyż ja nad tym czuwam, a nie mogę ignorować, tylko działać). Nawet byście nie chcieli wiedzieć ile tutaj już wiele razy chciało z różnych kont niemiłych rzeczy polecieć. Wolę to pozostawić dla siebie, Wy się nie interesujcie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 9 gru 2016, 11:21
stefan12
reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
piątek, 17 lis 2017, 21:05

0
Przeczytałem zapis czata i też przyznam, że trochę rozczarował mnie. Uważam, że RB powinien trochę zmienić formułę. Powinien najpierw opublikować swoją tezę np. w dzienniku pokładowym, a potem właśnie na czacie odpowiadać na pytania dotyczące tezy.
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 9 gru 2016, 12:40
kanu

reputacja wyśmienita
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
piątek, 17 lis 2017, 13:55

0
szczyglis napisał(a):
Nie zapominajmy, że zdaje się jeszcze i nam ktoś kazał sobie coś wycierać.

No i głupkami internetowymi też byliśmy. To prawda. Ale o kim to świadczy? Ten kto to pisze sam wystawia sobie ocenę u innych, bo mimo samozachwytu, dla większości jest spalony.
Chodzi mi o to też, że kiedyś wydawało mi się, że środowisko ludzi poszukujących prawdy, odpowiedzi na trudne pytania itp., w ogóle czegoś związanego z tajemnicą istnienia jest nieco inne niż typowy "ogół". Że ludzie ci potrafią wyjść poza własne poglądy i być otwarci na inne spojrzenia. Nie chodzi mi tu o krytykę, bo krytyka jest OK o ile jest uargumentowana. Jeśli natomiast jesteś oceniony jako głupek, bo masz inne spojrzenie, bo szukasz i krytycznie patrzysz na jakiś pogląd, to chyba nie jest OK (głupek - to jeszcze delikatne określenie).
Dlatego też można się z RB nie zgadzać, to zrozumiałe, można krytykować, albo drążyć temat. Ale zwykły, chamski hejt lub obrażanie to wydawało mi się kiedyś, że to ludzi uduchowionych, poszukujących prawdy nie dotyczy.
No ale dziś już tak mi się nie wydaje, bo jak wiadomo hejt w tym środowisku bywa przeogromny. Oczywiście dotyczy to tylko części osób. Być może zdecydowanej mniejszości, bo jest takie prawo przyrody, że: "głupota jest głośna", czyli też "hejt jest głośny" itp.
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: piątek, 9 gru 2016, 13:20
MAG
reputacja dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
stefan12 napisał(a):
Uważam, że RB powinien trochę zmienić formułę. Powinien najpierw opublikować swoją tezę np. w dzienniku pokładowym, a potem właśnie na czacie odpowiadać na pytania dotyczące tezy.

Wydaje mi się, że to byłoby dobre rozwiązanie.
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: sobota, 10 gru 2016, 05:59
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
MAG napisał(a):
Wydaje mi się, że to byłoby dobre rozwiązanie.

Myślę podobnie.

Problematycznym za to może być termin kolejnego czatu - bo to są święta, właściwie pierwszy dzień. No i temat - mocno religijny, więc na moje oko (mogę się mylić oczywiście, ale coś tak mi się wydaje) to będzie na czacie więcej osób nastawionych "anty", w dodatku większość raczej mocno po alko - tego to bankowo możecie być pewni, aniżeli katolików oderwanych od stołu, więc może być większy kaliber, niż to co było teraz. Ja osobiście dość kiepsko to widzę, a mnie zwykle przeczucia tutaj nie mylą, więc raczej to co mi się wydaje nie jest oderwane od rzeczywistości.

Gdyby ktoś chciał, to mógłbym pomóc tam przy moderacji - po hejterach poszedłbym jak przecinak (bez skojarzeń proszę), ale ten termin - nie wiem czy będę miał wtedy czas, no i musiałbym też dostać "zielone światło" na takie działanie od RB, no i wiedzieć to z wyprzedzeniem, najlepiej teraz, żeby sobie ten czas zorganizować. Na ten ostatni (w sensie ten z teraz) czat nikt mnie nie zapraszał, więc nie chciałem się wpraszać na siłę, w sumie dowiedziałem się dopiero od Was o tym, co się tam wyprawiało.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 27 gru 2016, 12:43
pudzian
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 23 wrz 2017, 16:40

0
czy jest gdzieś zapis ostatniego chata??
Re: Spotkanie z Robertem Bernatowiczem na czacie ! Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 27 gru 2016, 12:44
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
pudzian napisał(a):
czy jest gdzieś zapis ostatniego chata??

Będzie. Niebawem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Strona 2 z 2 [ Posty: 46 ]

*< 1 2

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Czaty