Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
81f53e80fc83acbe1c5ef4472d0729f3
81f53e80fc83acbe1c5ef4472d0729f3
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
UFO NAD 'PRZYSTANKIEM WOODSTOCK'? - 5.08.2017 Napisane: niedziela, 6 sie 2017, 20:27
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 16 sie 2018, 05:13

-1
UFO NAD 'PRZYSTANKIEM WOODSTOCK'? - 5.08.2017

Nasz czytelnik był na Przystanku Woodstock i wykonał bardzo ciekawą fotografię. Były to - jak opisuje - dwa zdjęcie wykonane w ciągu kilku sekund 'jedno po drugim'. Po uważnym obejrzeniu fotografii dostrzegł coś bardzo ciekawego.

-----Original Message-----
From: [dane do wiad. FN]
Sent: Sunday, August 6, 2017 8:08 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Prawdopodobnie UFO "Przystanek Woodstock"

Witam załogę.Przesyłam dwa zdjęcia zrobione jedno po drugim w ciągu kilku sekund na jednym z nich zauważyłem coś czego nie...Obrazek

Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dni ... 82017.html

DATA PUBLIKACJI: niedziela, 6 sierpień 2017 21:27:07 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: niedziela, 6 sierpień 2017 21:27:07
Re: UFO NAD 'PRZYSTANKIEM WOODSTOCK'? - 5.08.2017 Napisane: wtorek, 7 sie 2018, 13:38
Kasdeja

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
środa, 15 sie 2018, 21:05

0
Jestem tu nowy więc się przywitam. Cześć wszystkim. Przeglądam sobie hurtowo tematy i zatrzymałem się na tym bo jest aż nazbyt rażący. Tematem UFO interesuję się od 96 roku więc nie jest to czepialstwo z mojej strony. Brakuje mi trochę profesjonalizmu ze strony FN. Reagujecie ardzo emocjonalnie na wszelakie doniesienia, analizując je po łebkach...Ale do rzeczy.
Skąd autor posta wie że między zdjęciami jest poślizg czasowy 0,4 sekundy? Po chwili stwierdziłem że jest to conajmniej kilkanaście sekund. Po czym wnoszę? Proszę zerknąć na osoby poruszające się na troszkę dalszym planie.

Obrazek

Gość z lewej porusza się w stronę robiącego zdjęcie. Grupka osób porusza się w lewo. Na drugim zdjęciu już tych osób nie ma więc jest niemożliwe żeby w 0,4 sekundy zniknęli za kadrem. Pojawia się za to inny jegomość.

Obrazek

Prosze też zwrócić uwagę na chmurę nad prawym masztem. Przemieściła się dosyć znacznie. przy różnicy 0,4 sek musiałaby się poruszać strasznie szybko.
Poza tym na drugim zdjęciu widać ten balonik prawie przy górnej krawędzi zdjęcia.
Tak, to balonik serduszko jakie widać u innych na zdjęciu. Na zbliżeniu ma ogon, czyli ciągnie za sobą tasiemkę. No i ten kształt.
Re: UFO NAD 'PRZYSTANKIEM WOODSTOCK'? - 5.08.2017 Napisane: wtorek, 7 sie 2018, 14:20
Kasdeja

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
środa, 15 sie 2018, 21:05

0
Tu widać odlatujący balonik.
Obrazek

Droga fundacjo. Jesteście na chwilę obecną chyba jedyną grupą która porusza tak obszernie tajemnicze tematy, ale czy nie reagujecie zbyt żywiołowo? Robiąc UFO ze wszystkiego co się rusza stracicie dużo w oczach ludzi, coraz więcej z nich przestanie was brać na serio i zrobią z was wariatów. Wiele lat zgłębiania tematu NOL, dziesiątki przeczytanych książek, setki artykułów, tysiące zdjęć i filmów nauczyły mnie że do tematu trzeba podejść przede wszystkim sceptycznie. Czemu? Bo wtedy dosłownie wywracasz dany materiał na lewą stronę, prowadzisz dochodzenie jak gdyby o seryjne morderstwa, dociekasz, badasz, pytasz. Najlepsze w tym wszystkim jest to, gdy w końcu mówisz "nie wiem co to mogło być" a nie z automatu przyklepujesz w 80% materiałów przybyszów z innych światów.
Jest tu trochę ciekawego materiału ale też i dużo rzeczy które po wnikliwej analizie nie powinny się tu w ogóle znaleźć.
Liczę na to że zagości tu trochę więcej profesjonalizmu. I nie mówię tego w złej wierze. Po prostu mało jest takich ludzi jak wy.
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Zdjęcie Dnia