Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
a6e5ee8f0b89cab9ef75d6fa5f687f09
a6e5ee8f0b89cab9ef75d6fa5f687f09
Strona 1 z 1 [ Posty: 21 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: poniedziałek, 8 sty 2018, 09:02
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 18 paź 2018, 19:49

+1
EMILCIN 7 STYCZNIA 2018

Naszym zdjęciem dnia jest miejsce bliskie załodze okrętu Nautilus, czyli Emilcin - miejsce lądowania UFO w 1978 roku. Ostatnie wydarzenia związane z Emilcinem sprawiły, że musieliśmy się tutaj zjawić już 7 stycznia 2018. Zimno, opady deszczu ze śniegiem, ale nadal jest niezwykła magia tego miejsca. Już wkrótce w serwisie FN nowe wiadomości w sprawie powrotu "sprawy Emilcina", którą wiele osób traktowało jako rozdział zamknięty i był to ogromny błąd! ;)

...Obrazek

Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/zdjecie-dni ... -2018.html

DATA PUBLIKACJI: poniedziałek, 8 styczeń 2018 09:02:51 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: poniedziałek, 8 styczeń 2018 09:02:51
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 04:23
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 22 wrz 2018, 19:21

0
Kiedyś zastanawiałem się, tzn. miałem koncepcję, żeby zrobić animację tego pomnika - taką, że kamień poniżej jest statyczny, a sześcian się obraca wokół osi i całość zapętlona. Byłoby to fajne do GIF-ów.

Tak swoją drogą, to jest jak dla mnie ciekawa sprawa. Nikt nawet nie komentuje kwestii Emilcina. Tyle tu tematów różnorakich, w których ciągle są pisane posty, a Emilcin przechodzi jakoś bez echa. Naprawdę nikogo ta sprawa nie interesuje? Przecież było to lekko zasugerowane, bodajże w Dzienniku Pokładowym na głównej, że warto się temu tematowi przyglądać, ale tak na serio przyglądać. Rozumiem, że wiele osób w Emilcin nie wierzy, to oczywiste, ale co z drugą stroną - która wierzy, że sytuacja wyglądała tak jak to opisywał Wolski? Czemu taka cisza?

Ale no dobra, może zapytam inaczej - zdziwilibyście się jakby tak np. w tym roku okazało się, że ląduje tam UFO, np. przed kamerami itd.. tak że załóżmy nie byłoby żadnych podstaw, żeby to podważyć? Po prostu - ląduje i jest to fakt. Jestem ciekawy - jaka byłaby reakcja na takie wydarzenie? Tak serio, szczerze, zakładając, że dzieje się coś takiego - jaka byłaby reakcja?

Pytam oczywiście z ciekawości. 8-)
Wiem, że była ankieta na głównej, ale jestem ciekawy, co kto ma na ten temat do powiedzenia.

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 11:01
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):
środa, 14 lut 2018, 12:13

0
szczyglis napisał(a):
Tak swoją drogą, to jest jak dla mnie ciekawa sprawa. Nikt nawet nie komentuje kwestii Emilcina. Tyle tu tematów różnorakich, w których ciągle są pisane posty, a Emilcin przechodzi jakoś bez echa. Naprawdę nikogo ta sprawa nie interesuje?

Nie wiem, co te zdjęcia wnoszą. Przedstawiają diabli wiedzą co, ale trzeba dużo samozaparcia, by dostrzec tam wehikuł opisany przez Wolskiego. Niestety kapitan nie ma natury badacza, który analizuje argumenty za i przeciw i wyciąga wnioski. On a priori odrzuca argumenty przeciw (wysyłając trochę epitetów w kierunku osób, które mają czelność mieć inne niż on zdanie) i na siłę szuka potwierdzenia swoich racji. I jeszcze się dziwi, że inni nie podzielają jego sposobu myślenia.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Wątpliwość nie jest przyjemnym stanem umysłu, lecz pewność jest śmiesznym.
(Voltaire)
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 11:27
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 25 cze 2018, 20:02

+1
O ile się nie mylę, w grudniu 2017 r. rzecznik Pentagonu oficjalnie oświadczył, że istniał program (2007-2012) badający zjawisko UFO. Zdaje się, że opublkowano zdjęcia, relacje pilotów.

Sądzę, że dziś dla opinii publicznej informacja o istnieniu niezidentyfikowanych obiektów latająch nie jest szokująca. Wielu ludzi zakłada, że może się to dziać za sprawą pozaziemskiego życia.
Nawet gdyby UFO wylądowało przed kamerami, nie zaskoczy nas.
Zażarcie będziemy za to toczyli spory po co i dlaczego tu przyjechali oraz dlaczego spotkali się z tym, a nie z tamtym.
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 13:04
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

0
MAG napisał(a):
O ile się nie mylę, w grudniu 2017 r. rzecznik Pentagonu oficjalnie oświadczył, że istniał program (2007-2012) badający zjawisko UFO. Zdaje się, że opublkowano zdjęcia, relacje pilotów.

Nie mylisz się, ale co to ma wspólnego z Emilcinem?
Jest wiele naprawdę wiarygodnych relacji z mnóstwem świadków, np. incydent w Shag Harbour albo incydenty nad bazami rakiet z głowicami jądrowymi połączone z tajemniczą deaktywacją wyrzutni.
A w Emilcinie mamy jednego świadka i zielone ludziki, które przyleciały przejechać się furmanką i wrócić do domu :)
Co gorsze poruszały się skrzyżowaniem furgonetki z elementami maszynki do mięsa na zewnątrz. W żadnej innej relacji taki wehikuł się nie powtórzył.

MAG - a co tam z planem przeczytania książki Bartosza Rdułtowskiego?

--------------------------------------------------------------------------------------------------
(Voltaire)
Ostatnio edytowano piątek, 12 sty 2018, 13:14 przez ŻyczliwySceptyk, łącznie edytowano 1 raz
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 13:12
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
ŻyczliwySceptyk napisał(a):
Nie mylisz się, ale co to ma wspólnego z Emilcinem?

Tyle, że nikomu nie chce się zastanawiać nad tym, czy to była prawda, czy gospodarza poniosła fantazja.
A nie chce nam się, ponieważ ostatnio docierają do nas informacje, które niezbicie świadczą o obecności obcej cywilizacji.
Tym samym pokomplikowana sprawa Emilcina przestaje być godna pochylania się nad nią, kiedy w zanadrzu mamy naprawdę mocne relacje i zdjęcia poświadczające obecność nieziemskich gości.

Uważam, że Emilcin z jednej strony padł ofiarą nieprofesjonalnego dochodzenia , z drugiej: wszechogarniającego nas zalewu ciekawszych i bardziej wiarygodnych informacji.

Jak bardzo nie angażowalibyśmy się w sprawę Emilcina nie sposób dziś wyjaśnić wszystkich relacji, z których wiele ociera się o śmieszność.

Sądzę, że najgodniej byłoby przyjąć, że mamy do czynienia ze zdarzeniem, którego ze względu na brak profesjonalizmu badaczy, nie potrafimy do dziś wiarygodnie ustalić i ocenić.
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 13:31
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
ŻyczliwySceptyk napisał(a):
MAG - a co tam z planem przeczytania książki Bartosza Rdułtowskiego?

:oops: nie przeczytałam.
Wstyd się przyznać, ale kolejka nieprzeczytanych rośnie.

Na usprawiedliwienie powiem tylko, że dałam pierwszeństwo politycznej lekturze (ze względu na "ciekawe" czasy). Skończyłam właśnie "Generałów" J.Ćwielucha. Dobra rzecz. Polecam.
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 18:38
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

+1
Przecież książka Rdułtowskiego to absurd. Przeczytałem tę książkę, bo przyznaję, że był okres, że sam miałem pewne wątpliwości odnośnie kilku aspektów m.in. rzekomej wojny między Blanią, a Wawrzonkiem. Męczyła mnie ta sprawa i nie pasowała mi do narracji FN (potem się dowiedziałem, że niepotrzebne, bo mi się pokręciła jedna kwestia), więc w końcu przeczytałem książkę. No i w skrócie powiem tak: takiego naciągania faktów to nie spotkałem jeszcze w żadnej "śledczej" książce. Rdułtowski sugeruje się listami Wawrzonka i wysuwa z nich hipotezę, że cała akcja była zemstą. Na sam koniec rzuca hipotezę o hipnozie, która jest tak głupia, że aż śmieszna. Zresztą sam przyznaje, że to tylko hipoteza i jego gdybanie. Nawet sam Rdułtowski nie jest w stanie wyjaśnić sprawy inaczej, niż tylko opcja z hipnozą. Nie wiem jakim masterem by trzeba być, żeby zahipnotyzować kogoś w taki sposób, żeby do końca życia dana osoba mówiła, to co mówiła, ale dla Rdułtowskiego ten problem nie istnieje. Hipnoza i basta! Czary mary i mamy zahipnotyzowanego Wolskiego oraz pewnie jego syna i dzieciaki sąsiadów, bo przecież ślady na łące widzieli również oni. Gdyby to tak działało, to spece z CIA, czy innych wywiadów dobijaliby się do Wawrzonka drzwiami i oknami, żeby sprzedał im patent. W dodatku cała książka jest napisana na zasadzie "obalę Emilcin, bo tak".

Co do epitetów ze strony Kapitana. Bardzo właśnie dobrze, że poszły epitety i wcale się im nie dziwię, bo i mi by się w pewnym momencie skończyła cierpliwość na tłumaczenie po raz setny tego samego. Poza tym, jak inaczej zareagować na akcje np. takie jak ta?

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=GN_toMy4IHg

Rdułtowski robi sobie wywiad stojąc obok pomnika FN, który bądź co bądź jest flagowym dla FN pomnikiem (jak i cała sprawa Emilcina zresztą) i mówi, żeby zmienić tu i tu podpis na "pomnik ku czci ludzkiej naiwności". A to nie pierwsza i nie ostatnia taka akcja personalna Rdułtowskiego, bo to co gość robi kieruje nie w stronę samej sprawy z Emilcinem, tylko personalnie w kierunku FN. Rdułtowski sam zaczął personalne wojenki, więc i dostał personalnie. Czemu tu się dziwić?

Żeby chociaż miał jakieś sensowne argumenty - ale nie ma. Sam przyznaje w swojej książce, że Wolski według niego od początku do końca mówił prawdę, a jedynie jako, iż opcję z kosmitami wykluczył już na samym początku, to bez wątpienia Wolski musiał zostać magicznym, nieznanym nawet specom od hipnozy sposobem zahipnotyzowany. Przecież to jest śmieszne. Traktowanie jego książki jako materiału "obalającego Emilcin" to jak traktowanie wypociń dr Pająka, jako obalających fizykę.

Na http://www.emilcin.com w 2 działach jest zresztą cała masa tekstów, wywiadów nawet z rodziną Wawrzonka, która przyznaje otwarcie, że Rdułtowski totalnie poprzekręcał ich słowa i powyrywał słowa z kontekstu. Te materiały wiszą tam od groma czasu, nie są żadną tajemnicą i obalają argumenty Rdułtowskiego. Jaki problem sobie je przeczytać? Ile ma się FN powtarzać ciągle z tym samym? Jasne, że prościej usłyszeć gdzieś tam na internetach "ooo, ktoś podobno obalił Emilcin" i stwierdzić na tej podstawie, że Emilcin jest obalony, bo podobno "ktoś w swojej książce obalił", zamiast zapoznać się z całym materiałem, ale no kurde bądżmy poważni...litości...

Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 18:52
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 10 wrz 2018, 20:29

+1
Emilcin się trochę przeterminował i dlatego jest mało interesujący.

Bywa i tak...
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 19:01
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

+1
Dodał bym jeszcze że Emilcin i okolice to nie tylko rok 1978. Tam co jakiś czas coś się dzieje i ludzie zgłaszają że coś widzieli czy słyszeli. Nawet ta ostatnia sprawa z tym pojazdem i zdjęciami. To nie jest kurcze przecież zdjęcie rozmazanej plamy, tylko czegoś więcej , to jest jeszcze relacja świadków którzy ten obiekt gonili i go widzieli na własne oczy.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: piątek, 12 sty 2018, 23:53
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

-1
sirAzgar napisał(a):
Nawet ta ostatnia sprawa z tym pojazdem i zdjęciami. To nie jest kurcze przecież zdjęcie rozmazanej plamy, tylko czegoś więcej , to jest jeszcze relacja świadków którzy ten obiekt gonili i go widzieli na własne oczy.

To jest zdjęcie rozmazanej plamy.
A co do świadków, to zauważ, jaka jest chronologia zdarzeń. Najpierw oglądają pomnik i plansze - w tym grafikę pokazującą pojazd Wolskiego, a potem dostrzegają COŚ w locie. Nie wiedzą co to, żartują, że też UFO, ale nie pada zdanie, że to ten sam pojazd z grafiki.
Nie wiem, czy ktoś poza kapitanem wbił się z ziemię na widok zdjęć. Przecież gdyby to miał być ten wehikuł, to musiałby lecieć bokiem - jest nisko nad horyzontem, a "nogi" są skierowane do aparatu.
A poza tym trudno uniknąć pytania: kurcze, czy u nich technika się w ogóle nie rozwija, skoro od pół wieku jeżdżą tą samą bryką?

(Voltaire)
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: sobota, 13 sty 2018, 00:31
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

-1
zaciekawiony napisał(a):
Emilcin się trochę przeterminował i dlatego jest mało interesujący.

Kłopot jest taki, że wszystkie ciekawe incydenty są już stare. Np. Shag Harbour jest jeszcze starsze (1967), lot JAL 1628 na Alaską - 1968r, incydenty wokół amerykańskich baz wojskowych w Woodbridge i Bentwaters - 1980, ale wciąż działają na wyobraźnię. Emilcin raczej budzi uśmiech, choć - przynajmniej w moim przypadku - jest to uśmiech sympatii. Jeśli nawet wyobrazić sobie, że książka Rdułtowskiego nie powstała, a wszystko co wiemy to wersja Blani, to ta historia jest i tak mocno infantylna i nijak się nie ma do obserwacji ze świata.

BTW - które incydenty z ostatnich 10 lat uważacie za warte uwagi?
Bo mnie te zdjęcia z kamer termicznych w samolotach tak bardzo nie kręcą. Czytałem coś o lotniskowcu amerykańskim prześladowanym przez kilka dni przez UFO, ale chyba był to tylko obraz radarowy. Nie podano żadnych szczegółów - niemożliwe, by nie wysłali w takiej sytuacji samolotów na rekonesans.
Niewykluczone, że filmik, który tu się ostatnio przewinął powstał jako ilustracja do tego zdarzenia.

(Voltaire)
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: sobota, 13 sty 2018, 10:19
neo
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
piątek, 15 cze 2018, 16:32

0
Rendlesham Forest incident
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: sobota, 13 sty 2018, 12:25
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

0
neo napisał(a):
Rendlesham Forest incident

To chyba to samo co Woodbridge - 1980 rok.

(Voltaire)
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: niedziela, 14 sty 2018, 17:41
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
zobaczymy czy ten Emilcin będzie taki przeterminowany :) sam jestem ciekawy co tam się stało

z dzisiaj

Cytuj:
"2018 to będzie bardzo ciekawy rok. 10 maja minie 40 lat od lądowania UFO w Emilcinie. Jeszcze do niedawna myślałem, że to będzie jedynie rocznica historyczna, gdzie po raz kolejny przypomnimy wszystkie wydarzenia z tamtego majowego poranka. Ale życie znowu spłatało nam figla! Nieprawdopodobne wydarzenia z października i listopada ub. roku (uwaga, o tym jeszcze nie było w serwisie FN!) sprawiły, że nagle wszystko zmieniło kierunek. Wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie, ale trudno – nic na to nie poradzę – muszę jednak przynajmniej to zasygnalizować.

Otóż Panie i Panowie oświadczam, że mamy wszelkie podstawy uważać, że „obcy z pojazdu UFO z 1978” powrócili do Emilcina i nie tylko monitorują wydarzenia związane ze sprawą CE III w Emilcinie, ale także stopień ich wiedzy na temat obecnej sytuacji jest większy, niż komukolwiek przed październikiem 2017 mogłoby się nawet śnić!

Za wcześnie na wnioski, to jeszcze nie jest właściwy czas na stawianie hipotez. Sprawa wymaga eksperymentów i kolejnych wyjazdów w różne miejsca Polski, ale trochę zaryzykuję i powiem tak – nigdy wcześniej nawet nie ośmieliłem się marzyć, że na własne oczy będę mógł takie historie obserwować jak to co się w tej chwili dzieje z Emilcinem. Natomiast to, że mogę w nich nawet uczestniczyć… to się mi po prostu w głowie nie mieści."

https://www.nautilus.org.pl/dziennik,17 ... -wpis.html

A co do ciekawych przypadków z ostatnich lat, to tak się zastanawiam co może być ciekawe jak prawie codziennie docierają nowe relacje z obserwacji. Tak spowszedniało zjawisko UFO ?

Sokrates
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: środa, 17 sty 2018, 12:46
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
sirAzgar napisał(a):
Tak spowszedniało zjawisko UFO ?

Tak.
Zjawisko jest tak powszechne, że nie mogę się nadziwić, że nie widziałam jeszcze żadnego niezidentyfikowanego pojazdu, ani kosmity.
Dodam jeszcze, narażając się pewnie na niewybredne żarty z Waszej strony, iż mam wrażenie, że nigdy nie zostałam uprowadzona :facepalm: .
Dotyczy to również mojej rodziny i bliskich znajomych
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: środa, 17 sty 2018, 13:16
ŻyczliwySceptyk
reputacja dobra
Orbita urana
Ostatnio widziany(a):

0
MAG napisał(a):
Dodam jeszcze, narażając się pewnie na niewybredne żarty z Waszej strony, iż mam wrażenie, że nigdy nie zostałam uprowadzona

Może byłaś uprowadzona w czasie snu i dlatego nic nie wiesz...

A tak poważnie to te "nowe" relacje pojawiające się ostatnio w nieoczekiwanych miejscach dotyczą zdarzeń sprzed wielu lat. Nowością są tylko nietypowe źródła.

(Voltaire)
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: środa, 17 sty 2018, 17:40
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

+2
MAG napisał(a):
Tak.
Zjawisko jest tak powszechne, że nie mogę się nadziwić, że nie widziałam jeszcze żadnego niezidentyfikowanego pojazdu, ani kosmity.
Dodam jeszcze, narażając się pewnie na niewybredne żarty z Waszej strony, iż mam wrażenie, że nigdy nie zostałam uprowadzona :facepalm: .
Dotyczy to również mojej rodziny i bliskich znajomych

Z mojej perspektywy wygląda to inaczej. Szczyglis widział (kiedyś opisywał), ja widziałem, kolega z pracy też widział za kawalerki (teraz to starszy poważny człowiek), moja matka widziała, a pierwszą osobą od której to usłyszałem to było jeszcze jak byłem dzieckiem, sąsiad przyszedł do moich rodziców i mówił że jak siedzieli na budowie to nad ich głowami przeleciał nisko obiekt który wyglądał jak wielkie cygaro.

A do powszechności to mało ciągle nowych relacji ? Cały czas coś się pojawia. To z tym kutrem na Bałtyku, to wiadomości z Pentagonu, i wiele innych, ja nie wiem czego jeszcze chcecie.

Sokrates
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: środa, 17 sty 2018, 18:00
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Tak, widziałem. I to 2 razy - raz za młodu, drugi raz nieco później (w tym drugim przypadku mam świadka nawet). Dla mnie kwestia UFO to tak jakby oczywista oczywistość, ale pewnie każdy tak już ma, jeśli miał styczność. Porwać mnie nigdy nie porwali (chyba), jedynie widziałem cuda na niebie i nie był to żaden tęcz, ani lampiony, ale już dziadek i ojciec kumpla z podstawówki przeżyli coś jeszcze ciekawszego - coś przeleciało nad ich samochodem i zgasiło silnik. Jeszcze lepszy hardcore przeżył mój znajomy ze studiów. Facet jest strażakiem w PERN (straż pożarna - zakładowa), no i wysłali ich kiedyś do pożaru rurociągu "Przyjaźń" jako wsparcie dla państwowej straży. Tam było niezłe piekło, w ogóle nie mogli tego ugasić, straż z całej Polski itd... No i podczas akcji wisiał nad nimi obiekt, który jak to on stwierdził "przyglądał się" całej akcji. Widzieli to wtedy tam wszyscy (strażacy, policjanci, cała masa mundurowych) i wszystkim zabroniono o tym mówić. Nie mam już zbytnio z tym kolegą kontaktu, ale gdybym tak go spotkał i namówił, żeby np. odezwał się do FN i o wszystkim opowiedział np. podczas jakiegoś wywiadu z Kapitanem, to byłby tutaj chyba materiał stulecia.

Nie rozumiem dlaczego ludzie nie wierzą w UFO. Przecież to oczywiste, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Dziwnym to by było, gdybyśmy byli sami, a nie na odwrót.

Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: środa, 17 sty 2018, 20:34
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):

0
A ile jest jeszcze takich sytuacji pośrednich , że nie wiadomo co to było.
Różnie to bywa, czasami ciężko sprecyzować co się widzi, o takich sytuacjach nawet nie wspominam.

Sokrates
Re: EMILCIN 7 STYCZNIA 2018 Napisane: czwartek, 18 sty 2018, 10:05
MAG
reputacja bardzo dobra
Orbita Czarnej Dziury
Ostatnio widziany(a):

0
Nie kwestionuję samego zjawiska.
Wierzę, że wiele osób widziało niezidentyfikowane obiekty.
Dziwi mnie jedynie powszechność tego zjawiska. To, że niewiele z tej powszechności wynika, oprócz oswojenia się ludzi z występowaniem takich zjawisk i traktowaniem ich, jako oczywistości.
Ta "oczywistość" może być groźna poprzez uśpienie naszej czujności i krytycyzmu.
Strona 1 z 1 [ Posty: 21 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Zdjęcie Dnia