Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
cb70a53900e61461d9b70f28c1b2db6b
cb70a53900e61461d9b70f28c1b2db6b
Strona 8 z 8 [ Posty: 214 ]

*< 1 ... 4 5 6 7 8
Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: jurek Napisane: wtorek, 10 kwi 2018, 17:38
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51
 
   
0
Wychodzimy z domu o określonej godziny do pracy/ szkoły itp./ i po drodze spotykamy określone osoby, sytuacje. A co będzie jeśli się spóźnimy o parę minut? Czy po wyjściu z domu spotkamy te same osoby, te same sytuacje. Nie to będą inni ludzie i inne sytuacje. Jedyne tylko to co stałe, trwałe i NIERUCHOME jest stałe w tym momencie. To co w ruchu, ruchome, zmieniło się. A wic uczestniczymy w przemianach RUCHU. Ruch tworzy wszystko w życiu. Bo życie polega na ruchu. Co jest w ruchu to żyje. Nieruchome jest martwe. Dopóki się ruszamy to żyjemy.
(Siedzenie przed telewizorem jest iluzją życia). Ale jeżeli jesteśmy w ruchu to kiedy? Nie gdzie, lecz KIEDY . GDZIE określa materie stałą. A materię w ruchu tylko i wyłącznie KIEDY, bo jest PRZEBIEG CZASU, który ukazuje NAM na bieżąco , systemem ciągłym OBRAZ RZECZYWISTOŚCI.... I zależy kiedy włączymy się w TOK OGÓLNY RZECZYWISTOŚCI , to widzimy, przeżywamy co innego. DOM jest enklawą naszej osobistej rzeczywistości, którą osobiście kreujemy. Dlatego każdy chce mieć własny dom. Wychodząc z niego włączamy się w ogólny NURT CZASU. Wchodząc na ŚCIEŻKE ŻYCIA( cos w rodzaju ruchomego chodnika), na której jest to co spotyka nas na DRODZE ŻYCIA( to co wspólnie z innymi widzimy). A więc jest DOBRA GODZINA , bo zależy o której godzinie wyjdziemy z domu, na taka ścieżkę życia wejdziemy. I to co na niej, to nasze. Jest tylko i jedynie jedna ścieżka dla jednego osobnika.(cos podobnego opisał Wiśniewski-Snerg w książce Nagi cel). jest to jasno-szara ścieżka szerokości około 40 cm.(tak ją widze). Może ona nagle się skończyć i wtedy UMRZEMY. RYZYKO ŻYCIA. Dlatego są wypadki , w których giną ludzie, niespodziewanie. tak samo ,gdy przychodzimy na ten świat. O której godzinie przyjdziemy, to na odpowiednią ŚCIEŻKĘ NARODZIN ŻYCIA trafimy. Dusze odpowiednio wcześniej przygotowują sobie tę ścieżkę , ZGODNIE Z KARM Ą Z OPRZEDNIEGO ŻYCIA.( Karma to doświadczenie z poprzedniego okresu życia, to między innymi nasz głos wewnętrzny). A więc zbrodniarze przygotowują sobie ścieżkę zbrodni ,aby ją kontynuować i wykształcić się mistrzowsko w swojej karmie( zbrodni). I tak jest w innych- rozpuście-Messalina. Np. dusza Hitlera przygotowała sobie ścieżkę urodzeniową 4 .01.1990 rok. Ale nastąpił przdwczesny poród 31.12.1989. i teraz przezywa nie to, co sobie przygotował i nie może popełniać zbrodni, bo nie ma jej na tej nowej ścieżce. Bo ta zbrodnia jest na tej na której go nie ma, jest bezpańska i nie do wykorzystania.
Re: jurek Napisane: wtorek, 31 lip 2018, 19:59
jurek

reputacja neutralna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
piątek, 31 sie 2018, 11:51
 
   
0
Cokolwiek człowiek wykonuje, to wykonuje to według instrukcji: jak to wykonać- tak jak w książce kucharskiej przepis na zupę, tak w zmysłach człowieka są takie przepisy jak wykonywać to, co nazywamy potocznie życiem. I te przepisy ogólnie nazywamy DUSZA. Bez duszy nie wiedziałyby nasze zmysły jak działać. A przepisy utrwalone , wielokrotnie używane to nasze instynkty . Działamy instynktownie, to zmysły nasze korzystają z naszej świadomości. Jeżeli robimy cos pierwszy raz, to musi to być świadome. Kolejny raz już nie. Następny raz może umysł to wykonać instynktownie, bez udziału świadomości, a więc nie pamiętając o tym co zrobiliśmy. Bo czego nie jesteśmy świadomi, to tego pamięć nie zapisuje. Bo PAMIĘĆ TO ZAPIS ŚWIADOMOŚCI, ZAPIS ELEKRTOMAGNETYCZNY NA ZWOJACH MÓZGU, HOLOGRAFICZNY. W DUSZY są zawarte instrukcje wszystkich możliwości wykonania danego- cokolwiek chcemy zrobić to to w nas jest i instrukcja jak to wykonać. Jeżeli chcemy zabić kogoś, to wiemy jak to zrobić, bo jest w naszej duszy instrukcja jak to wykonać. A w naszym JA jest opis wszystkich możliwości i wolny wybór - wola człowieka, wybiera z JA co chcemy a dusza udziela instrukcji jak to wykonać. A ZAPIS PEŁNY- WIEDZA- gromadzi doświadczenie tego co wykonaliśmy i podpowiada jako INTUICJA jak najoptymalniej wykonać to co chcemy. Wykonać na podstawie ANALOGII. Jeżeli coś gdzieś zostało wykonane, a chcemy wykonać coś podobnego to wiedza nam to podpowiada, bo ma wgląd w wykonanie innych tzw. POLE MORFOGENETYCZNE- ZAPIS LUDZKICH DOKONAŃ- ANONIMOWY/ bez wskazywania która osoba dokonała pierwsza i czyje to doświadczenie/.
Funkcjonuje to analogicznie jak internet. Lecz jest bardziej doskonały.
Wiedza jest obiektywna i nieoceniająca. Więc jeżeli chcemy kogoś zabić, to ona- ta wiedza-podpowie nam jak to zrobić, nie oceniając moralnie tego. Do oceny MORALNEJ służy SUMIENIE-WIEDZA PEŁNA CO JEST DOBREM A CO ZŁEM. Aktualnie ludzie są pozbawieni tego. Zamiast SUMIENIA mają programy zastępcze- kierunkowe- SUBIEKTYWNIE OCENIAJACE CO JST DOBREM A CO ZŁEM /został tego pozbawiony na skutek manipulacji genetycznej tysiące lat temu?.
Wiedza SUMIENIE została dana człowiekowi przez Boga. Lecz człowiek żył na tej planecie, tworząc cywilizacje od początku i gdy na tą planetę przybyli przybysze o całkowicie innych zasadach moralnych innej ocenie co jest dobre a co złe , zostali uznani za synów bożych a ich dowódca za Boga a to co od nich pochodzi za pochodzące od Boga a więc i wartości moralne. I te WARTOŚCI MORALNE PRZEJĘTE OD OBCYCH TO ZŁÓ.. I postępowanie wg nich zwiększa zasób zła na tej planecie i na PLANIE KOSMOSU. Te WARTOŚCI MORALNE TO INSTRUKCJE POSTĘPOWANIA W ŻYCIU CODZIENNYM I WZAJEM SIEBIE. I JEST TO TAK ZWANA DUSZA PSYCHIKI, WIEDZA - INSTRUKCJA- dotycząca doznań psychicznych w ŻYCIU PSYCHICZNYM- ŻYCIU NASZEJ ŚWIADOMOŚCI A Świadomość TO JEST KOPIA BOGA. BÓG stworzył nas na wzór i podobieństwo swoje. Przeżycia psychiczne są przeżyciami stricte sensu tylko i wyłącznie świadomości. JEST TO ŻYCIE WIRTUALNE LECZ decydujące o naszym ŻYCIU PRAWDZIWYM jakim jest życie naszego ciała w świecie widzialnym. Życie prawdziwe to jest to co wykonujemy w świecie widzialnym i jest to jedyne ŻYCIE PRAWDA- NIEODWRACALNE SKUTKI TWORZĄCE. Życie którego ludzie nie mogą zmienić i które tworzy KARMĘ.
ZAPIS DOŚWIADCZEŃ Z ŻYCIA PRAWDA i oceniany wg zapisów SUMIENIE którego ludzie nie posiadają lecz w strukturach oceniających to nie jest uwzględniane i DOŚWIADCZENIE LUDZI jest oceniane wg NORM SUMIENIE, których ludzie nie znają, lecz są wg nich oceniani i KARANI i w związku z tym rodzi się w nich poczucie krzywdy od Boga, bo oni nie poczuwają się , że coś złego zrobili a są karani. Można KARANIE naprawić poprzez ZADOŚĆUCZYNIENIE-naprawę krzywd jakie wyrządziliśmy, lecz trzeba mieć wiedzę co jest złem w naszym przeżytym życiu. A jak człowiek subiektywnie ocenia co jest dobrem a co złem. DOBRO w jego pojęciu to to co mu sprawia przyjemność a zło to to co sprawia mu ból i cierpienie/ jemu lub drugiemu/.
Re: jurek Napisane: czwartek, 30 sie 2018, 17:36
zeuus44

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
środa, 26 wrz 2018, 09:02
 
   
0
Jurek a czy przypadkiem duża cześć tych wynalazkow jak internet, światłowód samoloty i okręty niewidzialne telewizory plazmowe 4K i to co jest ukryte przed światem w tajnych bazach us army to nie jest tez dzięki waszej cichej ingerencji - wątpię ze bez pomocy z zewnątrz wszystko by się tak szybko potoczyło i taki rozwój cywilizacji ziemskiej by był ?
Re: jurek Napisane: wtorek, 18 wrz 2018, 16:53
nojednaknie

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 19 lut 2019, 04:50
 
   
0
wiem że to słabe, ale jeśli ma ktoś z Jurkiem kontakt to niech mu powie by wszedł na forum bo ma prywatne wiadomości
Strona 8 z 8 [ Posty: 214 ]

*< 1 ... 4 5 6 7 8
Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Tematy zgłoszone przez Załogantów

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg
cron


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 4.715s | 34 Queries | GZIP : Off ]