Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
dc1aff9a7ac62a7d6723bf7667bbf882
dc1aff9a7ac62a7d6723bf7667bbf882
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
22 lata Nautilusa w sieci www! Wpis 29 czerwca 2018 Napisane: piątek, 29 cze 2018, 10:13
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 21 wrz 2018, 09:37

0
22 lata Nautilusa w sieci www! Wpis 29 czerwca 2018

To było 27 maja 1996 roku. Wtedy internet był prawie niezauważalny, rzadko która firma miała własne strony internetowe. Radio Zet co prawda posiadało witrynę, ale była ona niezwykle uboga i prowadzona przez naszych radiowych informatyków od systemu emisji. Jeden z nich zapytał, czy nie warto pomyśleć o stronie www audycji Nautilus Radia Zet, bo ma genialną słuchalność i na pewno sporo ludzi w ogóle założy sobie dostęp do internetu, żeby przeczytać coś więcej na tematy poruszane w audycji. Zgodziłem się, ale bez wielkiego entuzjazmu – nie bardzo mi się chciało aktualizować i pisać artykuły, więc serwis Nautilus był w takim lekkim uśpieniu. Jak wyglądał? Uroczo – oto pierwsza witryna okrętu z banderą "N" w przestrzeni światowego internetu.

Od tego czasu minęły 22 lata (sam ledwo wierzę w to, co piszę!) i zmienił się świat, zmieniłem się ja, zmieniła się także moja przygoda na okręcie Nautilus, choć po zakończeniu audycji przekształciła się w Fundację Nautilus, ale… moim zdaniem to jest cały czas to samo.

Ostatnio miałem wykład w Szczecinie i mój przyjaciel...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,17 ... -2018.html

DATA PUBLIKACJI: piątek, 29 czerwiec 2018 11:08:13 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: piątek, 29 czerwiec 2018 11:13:11
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy