Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Google [Bot]
703e7da757f872bb614fe082c49017c1
CZAT Z FN Data najbliższego czatu z FN wkrótce zostanie podana! ""
brak nowych PW
703e7da757f872bb614fe082c49017c1
Strona 1 z 5 [ Posty: 64 ]

*1 2 3 4 5 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości
Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu dla s Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 07:41
skynet
reputacja neutralna
Na Księżycu
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 19 mar 2017, 17:54

0
Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu dla sceptyków.

Jeśli jest jakaś tajemnicza śmierć, zaginięcie czy zagadkowe morderstwo, to można założyć z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że sprawą zajmuje się także Krzysztof Jackowski. Nie wynika to z tego, że akurat mój przyjaciel z Człuchowa ma takie hobby i jest to jego ulubiona forma spędzania wolnego czasu, ale po prostu albo zwraca się do niego z prośbą o opinię najbliższa rodzina i przyjaciele zaginionego lub zamordowanego człowieka, albo media (tu prym wiodą polskie tabloidy czyli FAKT i SE).  

Sprawa Magdaleny Żuk jest bulwersująca ze stu powodów i w sposób oczywisty znalazła się w centrum uwagi Krzysztofa Jackowskiego. Miał okazję zapoznać się z tym, co mówili pracownicy szpitala, do którego trafiła Polka i gdzie w tak tragiczny sposób zakończyła życia skacząc przez otwarte okno. Zwrócił mi uwagę na jedną rzecz: pielęgniarze i lekarz opowiadali, że bali się do niej podejść, gdyż z jej twarzy, z jej oczu emanowała jakaś potężna i mroczna siła…

- Nie wiem, tu nie ma jak to udowodnić, wykazać, ale… naprawdę wiemy, że w człowieka może wejść...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,16 ... tykow.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 16 maj 2017 07:33:29 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 16 maj 2017 07:41:57
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 13:53
Arkotello
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):
piątek, 23 cze 2017, 01:04

0
Według mnie teorię z gwałtem i dosypaniem czegoś do drinka obala jedna rzecz, otóż świadkowie twierdzą że Magda była niespokojna już po wyjściu z samolotu kiedy to jeszcze nikt ze środowiska egipskiego nie z Nią styczności. Dlatego też jeśli by przyjąć, że świadkowie nie kłamią, to są dwie możliwości, działała tu jakaś niewidzialna siła (opętanie itp.), lub Magda uciekała przed czymś z Polski do Egiptu.

"It is not in the stars... but in ourselves."
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 14:02
stefan12
reputacja poprawna
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
czwartek, 22 cze 2017, 22:21

+1
Mogła być niespokojna bo mogła wiedzieć, że jedzie tam do pracy. A narkotyki mogła też dostać później by hamulce jej nie blokowały.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 16:07
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
piątek, 23 cze 2017, 00:16

0
skynet napisał(a):
Jeśli jest jakaś tajemnicza śmierć, zaginięcie czy zagadkowe morderstwo, to można założyć z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że sprawą zajmuje się także Krzysztof Jackowski.

To samo można powiedzieć o pewnym znanym "detektywie" (nomen omen też Krzysztof)...

Ja bym się osobiście nie doszukiwał żadnych "fantastycznych" aspektów w tej sprawie. Cała ta śmierć, a właściwie próba jej wyjaśnienia od początku kierowana była w kierunku wersji o samobójstwie. Nieścisłości i dziwnych (ale nie w sensie paranormalnym) elementów w tej układance jest tutaj tyle, że braknie palców na obu rękach, żeby je policzyć - począwszy od kwestii wyjazdu i wątpliwej rozpaczy jej chłopaka, poprzez gang z Wrocławia, a na pseudodetektywie Rutkowskim kończąc. Ta sprawa to od początku do końca grubsza kryminalna afera, w którą zamoczeni mogą być goście z bardzo wysoka, a nie żadna depresja spowodowana klimatem, a już tym bardziej nie żadne opętania.

Wiem, że to Nautilus, że zjawiska "paranormalne", etc., ale w pierwszej kolejności śledczy powinni wyjaśnić "przyziemny udział" osób trzecich oraz ukarać winnych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 16:26
Arkotello
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
Dziś w radiu słyszałem że do komendy policji nie wpłynęło żadne zawiadomienie ze strony ojca Magdy jakoby jej życie miało być zagrożone a podobno ten jegomość takowe zawiadomienie złożył czego się uparcie zarzekał. Słyszeliście o tym bo biorąc pod uwagę mode na fake news nie wiem czy w to wierzyć?
Co do samej śmierci Magdy to największą winę ponosi ambasada która poinformowana o sytuacji nie zrobiła dosłownie nic. Wątpliwa jest też sprawa markusa, ok dowód mógł okazać się nie waży, mało kto tego pilnuje ale wydaje mi się że ambasada w Polsce wydałaby paszport tymczasowy bez problemu gdyby przedstawić jej sytuację. A jakby nie wydali to serio nie miała znajomego/znajomej która by pojechała z nią? Nie chodzi o sprzedaż biletu tylko o to żeby pieniądze nie przepadły, ja bym podarował komuś ten drugi bilet jakby taka sytuacja wyszła. chyba że tu działa mentalność polaka "jak to za moje ma jechać?".

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 16:41
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Ja osobiście w sprawę z biletem nie wierzę. Takich rzeczy nie zostawia się na ostatnią chwilę.
W dodatku wykupując wycieczkę, zawsze pada pytanie o ważność paszportu, przy czym musi on być ważny co najmniej pół roku w przód. Druga sprawa - ponoć chciała sprzedać bilet na kilka godzin przed wyjazdem, a po tym gdy ktoś chciał go kupić stwierdziła, że sprawa już nieaktualna. W tej historii nic nie trzyma się kupy.
Odnośnie działania polskich ambasad, to niestety nie jest to jedynie domena Egiptu. Każdy o tym mówi, że pomoc ze strony naszych ambasad poza granicami naszego kraju jest jedynie teoretyczna. Takie USA, czy Izrael nie raz i nie dwa potrafiły nawet wysyłać siły specjalne, gdy obywatelom działa się krzywda za granicą... Tutaj nie zrobiono kompletnie nic, ani tutaj, ani tam na miejscu. Podobnie zresztą miał Ozdoba, z którym wywiad jest w temacie obok apropos tej sprawy (też w Egipcie) - o tutaj: viewtopic.php?f=5&t=5321. Nasuwa mi się na myśl pewna teoria, ale może lepiej o tym głośno nie pisać...

PS. Jej chłopak jest w połowie Niemcem. Niemcy, Francuzi, Belgowie, Włosi i Portugalczycy nie potrzebują paszportu, żeby wjechać do Egiptu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 18:01
stefan12
reputacja poprawna
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Arkotello napisał(a):
Co do samej śmierci Magdy to największą winę ponosi ambasada która poinformowana o sytuacji nie zrobiła dosłownie nic. Wątpliwa jest też sprawa markusa, ok dowód mógł okazać się nie waży, mało kto tego pilnuje ale wydaje mi się że ambasada w Polsce wydałaby paszport tymczasowy bez problemu gdyby przedstawić jej sytuację. A jakby nie wydali to serio nie miała znajomego/znajomej która by pojechała z nią? Nie chodzi o sprzedaż biletu tylko o to żeby pieniądze nie przepadły, ja bym podarował komuś ten drugi bilet jakby taka sytuacja wyszła. chyba że tu działa mentalność polaka "jak to za moje ma jechać?".

Chyba nie znasz realiów. W Polsce paszporty wydaje Wojewoda i na pewno nie wyda go w trybie ekspresowym tylko dlatego, że ktoś wykupił wycieczkę a miał nieważny paszport. Zresztą tryb ekspresowy też trwa około tygodnia.
A co do ambasady w Egipcie, to kobieta trafiła do szpitala, więc co miałby ambasador zrobić?
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 18:17
Arkotello
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
stefan12 napisał(a):
Arkotello napisał(a):Co do samej śmierci Magdy to największą winę ponosi ambasada która poinformowana o sytuacji nie zrobiła dosłownie nic. Wątpliwa jest też sprawa markusa, ok dowód mógł okazać się nie waży, mało kto tego pilnuje ale wydaje mi się że ambasada w Polsce wydałaby paszport tymczasowy bez problemu gdyby przedstawić jej sytuację. A jakby nie wydali to serio nie miała znajomego/znajomej która by pojechała z nią? Nie chodzi o sprzedaż biletu tylko o to żeby pieniądze nie przepadły, ja bym podarował komuś ten drugi bilet jakby taka sytuacja wyszła. chyba że tu działa mentalność polaka "jak to za moje ma jechać?".
Chyba nie znasz realiów. W Polsce paszporty wydaje Wojewoda i na pewno nie wyda go w trybie ekspresowym tylko dlatego, że ktoś wykupił wycieczkę a miał nieważny paszport. Zresztą tryb ekspresowy też trwa około tygodnia.
A co do ambasady w Egipcie, to kobieta trafiła do szpitala, więc co miałby ambasador zrobić?

Realia znam bo sam otrzymałem paszport tymczasowy z ambasady (i nie trwało to tydzień) więc jak nie masz wiedzy w pewnym temacie to nie neguj wszystkiego z automatu. Prawdą jest że na wyjazd wakacyjny pewnie by nie dali takowego ale spróbować warto, co ma się do stracenia? Co miałaby zrobić ambasada? Np wystąpić do miejscowej policji o ochronę albo chociaż poklepać po ramieniu i powiedzieć że wszystko będzie dobrze, mogli zrobić cokolwiek a nie olać sprawę, Oni wiedzieli o Jej sytuacji jeszcze przed tym jak trafiła do szpitala.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 18:34
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0

Przypnij w rogu ekranu     https://www.youtube.com/watch?v=KHODzDHZnEo

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 19:07
stefan12
reputacja poprawna
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Arkotello napisał(a):
Realia znam bo sam otrzymałem paszport tymczasowy z ambasady (i nie trwało to tydzień) więc jak nie masz wiedzy w pewnym temacie to nie neguj wszystkiego z automatu.

Chyba coś Ci się pomyliło. W jakim kraju była ta ambasada? Jeszcze nie słyszałem o polskich ambasadach w Polsce.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 19:19
Arkotello
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
stefan12 napisał(a):
Arkotello napisał(a):Realia znam bo sam otrzymałem paszport tymczasowy z ambasady (i nie trwało to tydzień) więc jak nie masz wiedzy w pewnym temacie to nie neguj wszystkiego z automatu.
Chyba coś Ci się pomyliło. W jakim kraju była ta ambasada? Jeszcze nie słyszałem o polskich ambasadach w Polsce.

Tak, pomyliło mi się przez tę nagonkę na ambasadę w Egipcie :) mój błąd, przepraszam za zamieszanie.
Konsulat wydał mi paszport tymczasowy na tydzień bo mój był nie ważny.

Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 19:23
stefan12
reputacja poprawna
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):

0
Bo to był paszport tymczasowy na powrót do kraju. Nie ma paszportu tymczasowego na wyjazd.
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 19:54
Arkotello
reputacja neutralna
Odkrywca
Ostatnio widziany(a):

0
stefan12 napisał(a):
Bo to był paszport tymczasowy na powrót do kraju. Nie ma paszportu tymczasowego na wyjazd.

Z tego co pamiętam to wyjeżdżałem z kraju ale to zamierzchłe czasy, w Niemczech jeszcze marki były.

Ostatnio edytowano wtorek, 16 maja 2017, 19:56 przez Arkotello, łącznie edytowano 1 raz
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 19:55
Argon

reputacja dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
piątek, 23 cze 2017, 03:43

0
To ambasada jakiego panstwa wystawila ten tymczasowy paszport na wyjazd z Polski?

The truth is out there
Re: Telefon od jasnowidza w sprawie Magdaleny Żuk i dowodu d Napisane: wtorek, 16 maja 2017, 20:02
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):

0
Jak najbardziej są paszporty tymczasowe na wyjazd: https://obywatel.gov.pl/wyjazd-za-grani ... ak-wyrobic
Inna sprawa, że sprawę łatwi się w punkcie, gdzie składa się wnioski paszportowe. Polskich ambasad i konsulatów w Polsce nie ma, gdyż z samej definicji są to zagraniczne placówki dyplomatyczne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Strona 1 z 5 [ Posty: 64 ]

*1 2 3 4 5 >

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy