Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
e782adc5af86f7e7c0cdcd4072f29281
e782adc5af86f7e7c0cdcd4072f29281
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Kilka refleksji o zdjęciach UFO - wpis w Dzienniku Pokładowy Napisane: środa, 19 gru 2018, 13:04
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 17 lut 2019, 01:39

0
Kilka refleksji o zdjęciach UFO - wpis w Dzienniku Pokładowym 19 grudnia 2018

Zbliża się rocznica pojawienia się UFO w Zdanach. Oczywiście jak co roku będziemy na miejscu, ale przy okazji zawsze zdumiewa mnie postawa ludzi, którzy są gotowi wygłaszać nawet najbardziej zidiociałe, wariackie tezy na granicy kabaretu, aby tylko na siłę "zdemaskować, opluć i w ich mniemaniu wyjaśnić wbijając w piach, bo… on widzi, on wie i już!".

W sprawie UFO bywają bardzo zabawne sytuacje związane z pewnym bardzo szczególnym typem demaskatorów, których ja określam zdaniem "on widzi, on wie, on niczego nie musi udowadniać i… rób panie dzieju co chcesz!"
Niedługo minie 25 lat od czasu, kiedy zacząłem "działać w sieci" i publikować to czy owo związane z UFO czy nawet szerzej zjawiskami niewyjaśnionymi. Oczywiście 1995 to początek Nautilusa przez program w Radiu Zet, potem oczywiście powstanie Fundacji Nautilus i tak dochodzimy do punktu, w którym jesteśmy dzisiaj. Mój Boże, 25 lat… czasami sam się chwytam na tym, że nie jestem w stanie uwierzyć, że to wszystko jest prawdą i przez ćwierć wieku staram się dotrzeć do prawdy. Pragnę wszystkich moich sympatyków...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/dziennik,18 ... dowym.html

DATA PUBLIKACJI: Środa, 19 grudzień 2018 12:03:15 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: Środa, 19 grudzień 2018 13:04:27
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Dziennik Pokładowy