Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
a4fecaef1642b03c66d428c8d2bcc892
LIVE-STREAM FN 2 lipca 2018, godz. 20.00 "Światowy Dzień UFO (ang. World UFO Day) – święto obchodzone corocznie 2 lipca (od 2001) upamiętniające katastrofę UFO w Roswell w 1947 roku. To znakomita okazja, aby porozmawiać o Niezidentyfikowanych Obiektach Latających."
a4fecaef1642b03c66d428c8d2bcc892
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Co się dzieje z waszymi filmami na vimeo.com? Napisane: wtorek, 8 maja 2018, 08:08
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 21 maja 2018, 23:27

0
Co się dzieje z waszymi filmami na vimeo.com?

Czytelniczka serwisu słusznie zauważyła, że nasze dawne filmy zamieszczone w serwisie vimeo.com zostały zablokowane. Poniżej jej e-mail i pytanie do FN.

Witam serdecznie całą redakcję Nautilusa,

Mam pytanie co do filmów na Vimeo które podajecie w swoich artykułach. Jestem zalogowana na Vimeo ale niestety tylko jeden Wasz film tam mogę odtworzyć. Przy reszcie ukazuje się napis "strona nie istnieje" Dlatego mam pytanie czy ja coś źle robię czy rzeczywiście wasze

filmy zostały usunięte?

Pozdrawiam cieplutko z Gdańska

[dane do wiad. FN]

Słusznie Pani podejrzewa... filmy zostały usunięte przez viemo.com, gdyż prawdopodobnie jakiś film został uznany za "łamanie praw autorskich". I dzięki temu 300 naszych filmów zostało natychmiast zablokowanych! Mieliśmy konto, które opłacaliśmy z budżetu FN,...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/pytania,220 ... eocom.html

DATA PUBLIKACJI: wtorek, 8 maj 2018 09:06:14 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: wtorek, 8 maj 2018 09:08:03
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA Pytania do Fundacji NAUTILUS