Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Majkel, Avatar użytkownika neo, Avatar użytkownika stefan12, Avatar użytkownika Zxc
2471f44727fe3ed55501951d3dfee4dd
CZAT Z FN 15 października 2017 - początek o godz. 21.00! "PRZEPOWIEDNIE DLA POLSKI I ŚWIATA - ASTEROIDA, TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA I NADEJŚCIE AWATARA!"
brak nowych PW
2471f44727fe3ed55501951d3dfee4dd
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Bliskie Spotkanie III Stopnia na Bałtyku Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 10 lip 2012, 20:24
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nad rybackim kutrem zawisł latający spodek. W pojeździe widać było sylwetki istot, które nie były ludźmi! Uwaga, apel do czytelników serwisów FN.

http://www.emilcin.com/?p=artykul&id=2566&toa=5

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Bliskie Spotkanie III Stopnia na Bałtyku Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 10 lip 2012, 20:35
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
ZARKOF napisał(a):
Proszę mi powiedzieć "Piotrek" czy ta strona http://www.emilcin.com jest własnością "Fundacji nautilus"?????? !!!!!!!

Tak, Emilcin.com jest własnością Fundacji Nautilus.

Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują - A. Einstein.
Re: Bliskie Spotkanie III Stopnia na Bałtyku Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 10 lip 2012, 20:48
piotrekk
reputacja neutralna
Neptun
Ostatnio widziany(a):
-

0
ZARKOF napisał(a):
To powiedź mi czy to już koniec tej obecnej czy to jest inna wersja strony, bo ja sumie tej strony nie znałem gdyby nie ty.

Cym ta strona się różni od tej fundacji Nautilus nowy projekt ???? i dlaczego nic z Fundacji nie zamieści żadnego linku do tej strony????

Kiedy startowała strona Emilcin.com było o tym głośno na stronach Nautilusa. Strona główna nautilus.org.pl oczywiście nie kończy działalności. Emilcin.com jest poświęcone wyłącznie zjawisku UFO, umieszczane na niej są wszystkie głośniejsze doniesienia z całego świata oraz naszego kraju. Ponadto znajduje się na niej zbiór informacji odnośnie wydarzeń w Emilcinie.

Zauważ, że w prawym górnym rogu naszego forum są odnośniki do obu stron. W nagłówku strony Emilcin.com również jest odnośnik do strony głównej Fundacji.

Re: Bliskie Spotkanie III Stopnia na Bałtyku Przeczytane przez: 0 osoby    Napisane: wtorek, 10 lip 2012, 21:16
Matej

reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
ZARKOF napisał(a):
To powiedź mi czy to już koniec tej obecnej czy to jest inna wersja strony, bo ja sumie tej strony nie znałem gdyby nie ty.

Cym ta strona się różni od tej fundacji Nautilus nowy projekt ???? i dlaczego nic z Fundacji nie zamieści żadnego linku do tej strony????

I co ma do zainteresowania.

Na stronie FN jest i był odnośnik (button) do emilcin.com.
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

EMILCIN.COM - PORTAL O ZJAWISKU UFO I OBCYCH CYWILIZACJACH Artykuły z portalu Emilcin.com Polska