Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
42ee4bd5d6cdabc9fb5ca54c19a05339
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
42ee4bd5d6cdabc9fb5ca54c19a05339
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
MÓWIŁA, ŻE JEST JASNOWIDZEM I... UDOWODNIŁA TO! Napisane: poniedziałek, 1 kwi 2013, 08:43
Jerzy_Warszawa
reputacja neutralna
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
-

0
Czy ta kobieta naprawdę miała zdolności jasnowidcze? Wszystko wskazuje, że tak. Oto treść e-maila, który przyszedł na naszą skrzynkę nautilus@nautilus.org.pl

Witam drogiego Nautilusa,

natknąłem się na ciekawy odcinek "Gry w ciemno" (teleturniej prowadzony przez Ibisza, który leciał swego czasu w Polsacie, potem w Polsacie 2) gdy jeszcze Ibisz był stary :). Zaintrygowała mnie Pani biorąca udział w grze - poprawnie odgadła zawartość wszystkich kopert

Zrobiła to bez większego wahania. Od ludzi słyszałem - mentalistka - cóż...

tylko, że ona w większości nie patrzy na twarz Krzysztofa tracąc cenne w mentalistycznych technikach informacje behawioralne. Może warto byłoby spotkać się z tą Panią - może nadałaby się do projektu Messing?

Jak najbardziej ta osoba nadaje się do naszego projektu "Messing". Musimy jednak ustalić do niej kontakt. Zrobimy to przez naszych przyjaciół robiących ten program. To było dawno i z tym może być kłopot, ale... zobaczymy, co da się zrobić.

Oto film:

Re: MÓWIŁA, ŻE JEST JASNOWIDZEM I... UDOWODNIŁA TO! Napisane: poniedziałek, 1 kwi 2013, 13:53
Myrdin
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
-

0
heja. To się nazywa chyba intuicja i to kobieca :!:

"UCZYNIĆ ZE ŚWIADOMOŚCI, ŚWIADOMOŚĆ SERCA..."
Re: MÓWIŁA, ŻE JEST JASNOWIDZEM I... UDOWODNIŁA TO! Napisane: piątek, 14 lut 2014, 20:30
onestwo

reputacja neutralna
Na promie kosmicznym
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 26 lut 2018, 21:41

0
Po otwarciu wyskakuje napis ten film jest prywatny , jakiś inny link może lub zamknąć temat. :!:

Urodziłem się pięknym , w życiu bylem zły , przyszła mgła-mgła oczyszczenia, obecnie poszukuję żródła.....
Re: MÓWIŁA, ŻE JEST JASNOWIDZEM I... UDOWODNIŁA TO! Napisane: piątek, 14 lut 2014, 20:39
szczyglis
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
sobota, 27 kwi 2019, 06:40

0

„Bądź dobrej myśli, bo po co być złej.“ Stanisław Lem
Re: MÓWIŁA, ŻE JEST JASNOWIDZEM I... UDOWODNIŁA TO! Napisane: poniedziałek, 17 lut 2014, 12:11
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0
Sory ale gra w ciemno mnie zawiodła na całej lini i to jak kiedyś sobie oglądałem tak z nudów, jak ktoś wierzy w uczciwość tego co widzi to jego sprawa, ja ten program olałem bo poczułem że się ze mnie głupka robi. Uważam że pan K.I. nie każe niszczyć koperty na potrzeby programu, tylko że była tam inna kwota niż potem emitowano po nakręceniu odcinka. Pan K. odkupuje kopertę za trzy tyś zł i każe ją zniszczyć bez oglądania, po czy informuje że zobaczy pan w czasie emisji co tam było. Człowiek bierze trzy tysie i po emisji jest szczęśliwy bo widzi że pan Krzysio był dobrym człowiekiem i odkupił od niego kopertę z zerem, tyle że tego zera nikt nie widział, więc równie dobrze pan Krzysio kurczowo ją odkupił i kazał szybko spalić bo może tam było 100 tyś. Dla mnie jak czegoś nie widać a szczególnie w tv to na słowo nie wierzę.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA XXI piętro