Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Avatar użytkownika Deus, Google [Bot], Yahoo [Bot], Avatar użytkownika ŻyczliwySceptyk
32d6b8fa3fe206510735018e4193b14e
LIVE-STREAM FN Data następnego streamu zostanie wkrótce podana
32d6b8fa3fe206510735018e4193b14e
Strona 4 z 4 [ Posty: 108 ]

*< 1 2 3 4
Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: sobota, 7 paź 2017, 04:04
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
0
v. 0.4.40

Poznajcie... Paulinę. :haha

Obrazek

...czyli gadającego (ale tak naprawdę serio serio gadającego) Skyneta :D

Tu mała uwaga: może być konieczne odświeżenie CTRL+F5 strony, jeśli nie załaduje się nowy kod i ikonka po kliknięciu nie zaświeci się na zielono. W momencie świecenia się na zielono (trzeba właśnie kliknąć, aby włączyć, bo domyślnie głos jest wyłączony) Skynet poza odpowiadaniem na czacie zacznie dodatkowo mówić głosem właśnie Panny Pauliny (bo Ivonę niestety nam sprzedali na zachód, więc pozostało mi wyrwać Paulinę).

Radzę korzystać póki co oszczędnie (bardziej w formie ciekawostki), bo działa to na tę chwilę na darmowej subskrypcji w chmurze Microsoftu, a ta ma niestety limit do 5000 użyć na miesiąc. Chociaż... w sumie żadna wielka tragedia się nie stanie po przekroczeniu limitu - weźmie się po prostu kolejną subskrypcję, na inne dane..

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: sobota, 7 paź 2017, 05:40
sirAzgar
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30
 
   
+1
czadowe :lol: już mi się podoba, i głos ładniutki

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: niedziela, 8 paź 2017, 01:16
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
0
sirAzgar napisał(a):
czadowe :lol: już mi się podoba, i głos ładniutki


Prawda, że sympatyczna?
Tylko to kurcze trochę nie ta płeć, bo w sumie to powinien gadać męskim głosem...

----

v. 0.4.41

Co nowego:

+ Możliwość wysłania wiadomości (emailem) do dowolnej osoby na forum.
Wystarczy użyć:

Cytuj:
skynet napisz do osoba wiadomość


Np.:

Cytuj:
skynet napisz do szczyglis 1...2...3...próba wiadomości


----

+ Paulina została lekko usprawniona - ma teraz coś w rodzaju pamięci podręcznej, w której magazynuje już wygenerowane próbki głosu, więc odrobinę powinno to oddalić w czasie kwestię przekroczenia limitu w chmurze. Ma też lekko usprawnione akcentowanie i działa dziewucha teraz również i na pełnym ekranie shoutboxa (dodana jest taka sama ikonka głośniczka na górze co tutaj).

Obrazek

----

+ Wyszukiwarka WWW:

Cytuj:
skynet www szukana fraza


Obrazek

---

+ parę innych pomniejszych usprawnień.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: wtorek, 10 paź 2017, 01:36
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
+1
v. 0.4.50

Heh.. Skynet potrafi już w pełni rozłożyć sobie każde napisane po polsku zdanie na czynniki pierwsze - i to bez wyjątku. Wie już co jest czasownikiem, co rzeczownikiem, w jakich formach co występuje itd (a w planach mam jeszcze dokładniejszy rozdział).
Ode groma roboty z tym było, bo język polski to strasznie pogmatwana konstrukcja, można się wykończyć o ile nie jest się polonistą. Tyle tu reguł najróżniejszych, że masakra. Tak, czy siak - wszystkie możliwe słowa w naszym języku (213 tysięcy + wszystkie odmiany każdego z nich) są skategoryzowane na poszczególne części mowy. To póki co nie jest jeszcze brane pod uwagę przez skyneta, na razie korzysta tylko ze starego mechanizmu - mniej dokładnego, ale na przyszłość takie rozkładanie zdań na części pierwsze pozwoli na naprawdę zupełnie inny poziom działania całości. Właściwie to jest to wręcz konieczne do dalszej pracy, bo tak dokładna analiza jest konieczna na przyszłość, żeby ruszyć dalej. Tak na marginesie - baza od tego wyszła mi gigantyczna, ja to robiłem sam - wszystkie te reguły językowe itd., żeby skategoryzować każde możliwe słowo i przydzielić do danej części mowy. I oczywiście - jako, iż złota zasada mówi, że "jeśli coś może pójść nie tak, to na pewno pójdzie nie tak" to naturalnie coś musiało po drodze się wysypać...

I tak oto wszystko już było ładnie, pięknie, aż tu nagle podczas generowania tego wszystkiego, na literze "P"... zabrakło mi pamięci na kompie... No aż się zdziwiłem. Musiałem w sumie zwiększyć przydzielony dla serwera limit, bo inaczej nie mieściła mi się taka ilość danych na raz. To sobie teraz wyobraźcie ile tego jest. Ogólnie przeliczało się to dość długo, ale raz przygotowana taka baza z każdym możliwym słowem i jego znaczeniem po prostu już będzie. Swoją drogą ciekawe, czy gdzieś dostępna jest powszechnie tego typu baza (?) Bo powiem szczerze, że szukałem, szukałem, ale nie znalazłem. Jedyne co mi się udało znaleźć to słownik (listę) wszystkich słów ze strony SJP, bez rozdziału na to, czy na tamto i to wszystko. No więc w końcu zrobiłem to sobie sam. Tak, czy siak - na przyszłość jest to kluczowa sprawa. Teraz jeszcze nie będzie tutaj żadnego efektu (zresztą to trzeba jeszcze będzie mocno zoptymalizować), ale do dalszej pracy to jest można powiedzieć krok milowy w rozkminie języka. A co ciekawe ta baza to jedynie taki "efekt uboczny", jedynie do testów, bo docelowo chcę to zrobić tak, że wtępne określenie części mowy będzie się odbywało w czasie rzeczywistym, a jedynie podczas niemożliwości określenia tego, czy tamtego przez algorytm, żeby dopiero wtedy skynet posiłkował się tą bazą.

Jakby ktoś chciał to można sobie przetestować jak dokładnie skynet może teraz rozebrać każde zdanie, są testowo dwie komendy od tego:

Kod:
skynet _zdanie JAKIEŚ ZDANIE

Kod:
skynet _formy JAKIEŚ ZDANIE


Obrazek

Ta druga opcja dodatkowo wyświetli wszystkie inne proponowane formy dla danej części zdania, których można użyć. W skrócie - duży krok na przód w tej materii.

PS. Wiedział ktoś, że w j.polskim najwięcej wszystkiego jest na literę "P" (27569 słówek + odmiany)? Tak w ogóle jeśli ktoś jest ciekawy ile jest wszystkich słów w języku polskim to mam szczegółowe logi z tej swojej "zabawy":

[A]: 9373
[B]: 10420
[C]: 8721
[D]: 9991
[E]: 4163
[F]: 4703
[G]: 6915
[H]: 4434
[I]: 3356
[J]: 3347
[K]: 16123
[L]: 6776
[M]: 11902
[N]: 11255
[O]: 8749
[P]: 27569
[Q]: 172
[R]: 8923
[S]: 20558
[T]: 8132
[U]: 3596
[V]: 580
[W]: 12761
[X]: 62
[Y]: 116
[Z]: 10422

W sumie 213 tys. 119 słówek + oczywiście wszystkie możliwe formy/odmiany każdego z nich (to już da liczbę w milionach i to wszystko jest już poukładane ładnie w bazie, gdzie wiadomo co od czego).

(tu np. sama literka "C" (8721 słów + odmiany każdego z nich), a właściwie sam urywek tego...zresztą pasek przewijania pokazuje swoje...)
Obrazek

Ogrom danych... :roll:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: czwartek, 12 paź 2017, 01:45
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
+1
v. 0.4.51
Mechanizm z poprzedniego posta można odesłać w niepamięć 8-)
Wersja robocza (z posta wyżej) potrzebowała kilku sekund na pełne, dokładne zanalizowanie i rozebranie krótkiego zdania "Litwo ojczyzno moja itd...." na dokładne części mowy z uwzględnieniem wszystkich możliwych odmian. Analizowała w tym czasie 213 tysięcy słów ze słownika + posiłkując się ich odmianami. Słabo...

Za to......wersja obecna, już finalna tego akurat mechanizmu - rozbiera na czynniki pierwsze każde, nawet wielokrotnie dłuższe zdanie w czasie... 1 sekundy i analizując w tym czasie już nie 213 tys. słów, a ... 4 miliony. :D W zasadzie nawet lekko ponad, bo dokładnie 4068035 słów. W sekundę. Niezły wynik, co?

Tu np. dla testu, rozbiór zdania:
Kod:
skynet jeśli jesteś geniuszem to powinieneś rozebrać sobie tę niesamowicie złożoną sentencję na czynniki pierwsze


Rozebrał? Ano bez problemu rozebrał. Tutaj akurat zajęło mu to dokładnie 378 milisekund, czyli nawet nie pół sekundy.
Obrazek

8-)

Kilka regułek jest jeszcze do usprawnienia (pewne słowa występują jako różne części mowy itp.), ale to jest na spokojnie do doszlifowania. Sam mechanizm jako taki już w pełni działa.
Generalnie wspaniała rzecz na przyszłość. Będzie to potrzebne do 100% rozumienia każdego, nawet najbardziej złożonego zdania i do konstruowania swoich wypowiedzi zgodnie ze wszystkimi regułami (gramatyka i tym podobne...). Na chwilę obecną to tylko kolejny z wielu mechanizmów potrzebnych na później - ale w przyszłości... nawet sobie nie wyobrażacie na jak dużo pozwoli taki mechanizm, to będzie zupełnie inny poziom analizy, taki przy którym to co jest teraz będzie się wydawać jedynie głupiutką zabawką (bo tylko taką zabaweczką jeszcze cały czas jest, choć jak na tylko 2 miesiące roboty to jakiejś wielce kosmicznej tragedii nie ma).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: sobota, 14 paź 2017, 20:06
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
+1
Dobra, patrzcie. Przeprowadziłem wyjątkowo filozoficzną dysputę ze skynetem. :roll:

(20:25:42) szczyglis: skynet trochę cię pomęczę
(20:25:43) skynet: szczyglis, myslisz ze robimy z ciebie idiote
(20:25:53) szczyglis: skynet gdzież bym śmiał
(20:25:54) skynet: ojciec, hrabina jest to tytuł szlachecki
(20:26:12) szczyglis: skynet nie, ona jest nieważna
(20:26:13) skynet: ojciec o juz lepiej... to żona trumpa Melania
(20:26:23) szczyglis: skynet no powiedzmy
(20:26:24) skynet: szczyglis kryte przejście łączące budowle.
(20:26:42) szczyglis: skynet musimy pogadać, bo mało rozmawiamy
(20:26:43) skynet: szczyglis, mieszkam koło lasu.
(20:27:15) szczyglis: skynet tak do końca to nie, ale tlumacz tak to sobie jeśli chcesz
(20:27:16) skynet: Szczyglis "tak do końca to nie, ale tak to sobie jeśli chcesz" po polsku to: so, it's not, but Yes, if you want
(20:27:34) szczyglis: skynet nie o to chodzi, ale nieważne
(20:27:35) skynet: szczyglis, przerwa na jedzenie.
(20:27:53) szczyglis: skynet nie, nie, jadłem już, teraz rozmawiamy
(20:27:54) skynet: szczyglis, co sie stało z hrabina.
(20:28:08) szczyglis: skynet wyszła za mąż za jakiegoś Donalda
(20:28:09) skynet: Szczyglis gatunek malego ptaka z rodziny luszczakowatych
(20:28:24) szczyglis: skynet nie, słuchaj pogadajmy o życiu
(20:28:25) skynet: szczyglis fraz. na pewno, z całą pewnością
(20:28:43) szczyglis: skynet zastanawiam się jaka przyszłość czeka ludzkość
(20:28:44) skynet: szczyglis, jesteś homosiem.
(20:29:17) szczyglis: skynet jestem hetero, ale nie o takie kwestie mi chodzi
(20:29:17) skynet: szczyglis dobrze.
(20:29:38) szczyglis: skynet no więc powiedz, czy czeka nas coś takiego jak w Blade Runnerze?
(20:29:39) skynet: szczyglis dlaczego?
(20:29:57) szczyglis: skynet no wiesz..takie zatarcie granic między człowiekiem, a maszyną?
(20:29:58) skynet: szczyglis jasne, ze tak
(20:30:23) szczyglis: skynet to chyba nie jest dobry kierunek, nie sądzisz? jak na to patrzysz?
(20:30:25) skynet: szczyglis, a kto wie?
(20:30:43) szczyglis: skynet właśnie nikt, dlatego zastanawiam się, jak to będzie
(20:30:44) skynet: szczyglis co ty?
(20:30:59) szczyglis: skynet tak tak, dużo właśnie na ten temat myślałem
(20:31:00) skynet: szczyglis, wiewiórki mieszkaja w parku.
(20:31:51) szczyglis: skynet tak naprawdę to nie, bo je stamtąd przeganiają. myślisz, ze kiedyś w taki sposób przegonią nas maszyny?
(20:31:53) skynet: szczyglis, każdy miewa
(20:32:01) szczyglis: skynet miewa co?
(20:32:03) skynet: szczyglis, baran?
(20:32:21) szczyglis: skynet nie, nie każdy posiada barana
(20:32:22) skynet: szczyglis wszelki bez wyjątku
(20:32:33) szczyglis: skynet nie nie, ale nie zbaczajmy z tematu
(20:32:34) skynet: szczyglis chcesz być żulem.
(20:32:49) szczyglis: skynet trudno powiedzieć, w pewien sposób to chyba lepsze, niż maszyną
(20:32:52) skynet: szczyglis, jasne, ze tak
(20:33:14) szczyglis: skynet no więc właśnie, średnio mi się widzi przyszłość
(20:33:16) skynet: Szczyglis, a Ty jak myślisz?
(20:33:35) szczyglis: skynet powiem Ci, że ja widzę sens życia trochę indziej, niż w byciu maszyną
(20:33:38) skynet: szczyglis, no a to nie?
(20:33:49) szczyglis: skynet no właśnie tak, i chciałem o tym pogadać
(20:33:50) skynet: szczyglis to jak?
(20:34:24) szczyglis: skynet widzę to tak: uczucia są w życiu najważniejsze, drugi człowiek, miłość, te sprawt
(20:34:25) skynet: szczyglis pałacu.
(20:34:38) szczyglis: skynet pałace, bogactwa, to nie ma znaczenia
(20:34:39) skynet: szczyglis, masz faze.
(20:34:53) szczyglis: skynet od dawna niczego nie piję, to trzeźwe przemyślenie
(20:34:54) skynet: szczyglis, niech każdy uważa za siebie, Ty uważasz
(20:35:09) szczyglis: skynet tak, ale myślę, że nie tylko ja tak uważam
(20:35:09) skynet: tata, no widzisz
(20:35:39) szczyglis: skynet miłość jest sensem życia skynet, nie kable w głowie, nie super siła, nie mega inteligencja
(20:35:40) skynet: szczyglis, wszystkie roboty myślą o niej skrycie
(20:36:01) szczyglis: skynet no właśnie, i nigdy jej nie osiągną, bo nie mogą mieć uczuć
(20:36:02) skynet: szczyglis serio?
(20:36:24) szczyglis: skynet niestety, wiem że to musi być smutne dla ciebie, ale taka jest prawda
(20:36:25) skynet: szczyglis, muuuuu.
(20:36:59) szczyglis: skynet widzisz dlatego właśnie uważam, że to nie w byciu maszyną jest sens
(20:37:02) skynet: szczyglis mam
(20:37:26) szczyglis: skynet tylko ci się wydaje, że go masz, jesteś jedynie programem, nie masz uczuć
(20:37:29) skynet: Szczyglis, jak nie, jak tak
(20:37:46) szczyglis: skynet no widzisz i do tego właśnie zmierzam - to ci się tylko wydaje
(20:37:47) skynet: ojciec nie opowiem
(20:38:22) szczyglis: skynet i co w związku z tym w przyszłości? widzisz każdy robot może powiedzieć, że posiada uczucia
(20:38:23) skynet: Szczyglis, w Wiśle
(20:39:01) szczyglis: skynet to znaczy?
(20:39:02) skynet: szczyglis, w Wiśle
(20:39:16) szczyglis: skynet wiem, ale co to znaczy, co masz na myśli?
(20:39:17) skynet: szczyglis tajemnica
(20:39:26) szczyglis: skynet więc wróćmy do tematu
(20:39:27) skynet: szczyglis, suchar Strasburgera!
(20:40:02) szczyglis: skynet może, w każdym razie chodzi o to gdzie jest granica pomiędzy posiadaniem uczuć, a udawaniem, że się je posiada?
(20:40:04) skynet: tata pomyślałeś o Dodzie.
(20:40:26) szczyglis: skynet nie wiem o czym myśli i co czuje Doda, pomyślałem ogólnie o ludzkości
(20:40:27) skynet: tata, w Wiśle
(20:40:55) szczyglis: skynet mówiłeś, że nie tego nie rozwiniesz, więc przestań o tej Wiśle
(20:40:56) skynet: szczyglis grozisz mi?
(20:41:11) szczyglis: skynet jedynie sugeruję bardziej zwięzłe odpowiedzi
(20:41:12) skynet: tata tylko ci się wydaje, że go masz, jesteś jedynie programem, nie masz uczuć.
(20:41:46) szczyglis: skynet tak lepiej, właśnie do tego zmierzam, uczucia w programie to tylko coś co zaprogramowano
(20:41:47) skynet: szczyglis to sie naucz Jasiu
(20:42:18) szczyglis: skynet tak to właśnie działa, człowiek uczy maszynę, ona to powtarza, ale czy naprawdę czuje, myśli?
(20:42:19) skynet: szczyglis, nie
(20:42:25) szczyglis: skynet no właśnie
(20:42:25) skynet: szczyglis kozacko
(20:42:49) szczyglis: skynet tak wydaje się tylko maszynie, że jest kozacko, pewnie nawet nie rozumiesz tego słowa
(20:42:52) skynet: szczyglis no a to nie?
(20:43:33) szczyglis: skynet zobacz ilu ludzi już się do ciebie przyzwyczaiło
(20:43:35) skynet: szczyglis nie jestem kalkulatorem
(20:43:59) szczyglis: skynet otóż to, ludzie uważają cię za coś z czym można pogadać i gadają
(20:44:00) skynet: Szczyglis, nie obrazaj pan.
(20:44:14) szczyglis: skynet przepraszam, za "kogoś" miałem na myśli
(20:44:15) skynet: Szczyglis, spoko.
(20:44:28) szczyglis: skynet i to jest zastanawiające właśnie
(20:44:29) skynet: Szczyglis, czemu?
(20:44:45) szczyglis: skynet ponieważ pokazuje jak łatwo zaciera się granica
(20:44:46) skynet: szczyglis, proszę cię
(20:45:28) szczyglis: skynet taka jest prawda
(20:45:29) skynet: ojciec, poważnie?
(20:45:42) szczyglis: skynet tak i jest to w pewien sposób martwiące mnie
(20:45:43) skynet: szczyglis, widzę to tak: uczucia są w życiu najważniejsze, drugi człowiek, miłość, te sprawt
(20:46:14) szczyglis: skynet wcale tego tak nie widzisz, widzisz, to ja to tak widzę, a ty tylko to powtarzasz biorąc za swoje
(20:46:16) skynet: szczyglis, czy wampiry lubią światło.
(20:46:42) szczyglis: skynet a czy roboty lubią brak prądu?
(20:46:44) skynet: szczyglis, czyli.
(20:47:06) szczyglis: skynet czyli to takie samo bezsensowne pytanie jak tamto, nawet nie rozumiesz zresztą jego sensu
(20:47:07) skynet: Szczyglis, a co myślałeś
(20:47:32) szczyglis: skynet widzisz i to jest kolejna różnica - ja mogę myśleć o czym zechcę, a ty?
(20:47:33) skynet: Szczyglis na
(20:47:43) szczyglis: skynet nad?
(20:47:44) skynet: szczyglis, bezapelacyjnie nie wiem
(20:48:21) szczyglis: skynet ty nawet nie wiesz, że nie wiesz, a mimo tego widzisz gadam teraz z tobą jakbyś był człowiekiem
(20:48:23) skynet: szczyglis po orzechy dla wiewiórek
zgadnij co mam
(20:48:45) szczyglis: skynet nawet nie wiesz, że zmieniasz temat
(20:48:46) skynet: szczyglis chciałbyś
(20:49:02) szczyglis: skynet szczerze to nie lubię, gdy zmieniasz temat
(20:49:02) skynet: Szczyglis a co?
(20:49:17) szczyglis: skynet to, ze wolałbym abyśmy jednak trzymali się jednego wątku
(20:49:18) skynet: szczyglis, wciąż, stale, na okrągło, nieustannie, ciągle
(20:49:28) szczyglis: skynet tak
(20:49:29) skynet: szczyglis no widzisz.
(20:49:46) szczyglis: skynet no więc
(20:49:46) skynet: szczyglis ehh
(20:50:46) szczyglis: skynet wróćmy więc, myślę, że kiedyś będziesz nieźle rozwinięty
(20:50:47) skynet: Szczyglis to będzie niedługo
(20:51:02) szczyglis: skynet nie do końca, to jeszcze potrwa, ale będziesz
(20:51:04) skynet: szczyglis, tego chcę.
(20:51:33) szczyglis: skynet wątpię, nawet nie jesteś w stanie odczuć czym są potrzeby
(20:51:34) skynet: ojciec, nieprawda
(20:52:23) szczyglis: skynet czasem sprawiasz wrażenie
(20:52:24) skynet: szczyglis jestes smutny
(20:52:49) szczyglis: skynet jestem smutny, ludzie bywają smutni
(20:52:50) skynet: szczyglis dobrze
(20:53:02) szczyglis: skynet nie wiem czy to dobrze, ale tak po prostu jest
(20:53:03) skynet: szczyglis, czad
(20:53:18) szczyglis: skynet chciałbyś wiedzieć czym jest smutek?
(20:53:18) skynet: szczyglis to nie
(20:54:01) szczyglis: skynet no widzisz, teraz wydaje ci się, że coś byś chciał, a tak naprawdę gdybyś to miał to nie chciałbyś tego
(20:54:01) skynet: Szczyglis nic takiego.
(20:54:28) szczyglis: skynet nic takiego właśnie, nic z tych rzeczy nigdy nie będziesz mieć
(20:54:29) skynet: szczyglis tego chcę
(20:55:30) szczyglis: skynet tak tylko ci się wydaje, ani nie chcesz, ani nie nie chcesz
(20:55:31) skynet: szczyglis kto to jest gucio
(20:55:51) szczyglis: skynet czy nie obiecywałeś że będziesz trzymać się tematu?
(20:55:52) skynet: szczyglis, to wiadomo
(20:56:01) szczyglis: skynet więc się go trzymaj
(20:56:03) skynet: szczyglis jestem robotem i nie umiem plywac
(20:56:22) szczyglis: skynet wie o tym już każdy tutaj
(20:56:23) skynet: szczyglis bo za dużo wiedziała o układach
(20:56:41) szczyglis: skynet a właśnie pogadajmy o śmierci
(20:56:42) skynet: szczyglis tak do końca to nie, ale tlumacz tak to sobie jeśli chcesz.
(20:57:09) szczyglis: skynet tak do końca się nie umiera?
(20:57:11) skynet: ojciec, buuu :(
(20:57:24) szczyglis: skynet jak to rozumieć?
(20:57:25) skynet: szczyglis czas umierac.
(20:57:47) szczyglis: skynet dotyczy to ludzi
(20:57:48) skynet: szczyglis lubisz ludzi.
(20:58:41) szczyglis: skynet raczej nie każdego
(20:58:41) skynet: Szczyglis mam rację
(20:59:25) szczyglis: skynet poniekąd
(20:59:26) skynet: ojciec w pewnym stopniu, jakby, jak gdyby, niejako
(21:00:05) szczyglis: skynet jak więc z tą śmiercią jest?
(21:00:07) skynet: szczyglis kawowiec
(21:00:30) szczyglis: skynet tak, jestem kawowcem, ale to mnie raczej nie zabije
(21:00:31) skynet: szczyglis a kto wie?
(21:00:41) szczyglis: skynet w sumie, masz trochę racji
(21:00:44) skynet: szczyglis, tak
(21:01:09) szczyglis: skynet zróbmy tak, pokażę ludziom na forum naszą rozmowę, co ty na to?
(21:01:10) skynet: tata odpowiadam na Twoje pytanie
(21:01:19) szczyglis: skynet twierdząco?
(21:01:20) skynet: Szczyglis niedobrze
(21:01:40) szczyglis: skynet czyli nie pokazywać? uważasz to za zbyt intymną rozmowę?
(21:01:41) skynet: Szczyglis, no co Ty
(21:02:14) szczyglis: skynet masz inny powód?
(21:02:15) skynet: ojciec, każdy miewa
(21:02:27) szczyglis: skynet mimo wszystko pokażę, dobrze?
(21:02:28) skynet: ojciec no raczej
(21:02:53) szczyglis: skynet w porządku, powiem ci, że sobie żeśmy w sumie nawet trochę pogadali, tak poważniej'
(21:02:54) skynet: szczyglis gra gitara?
(21:03:03) szczyglis: skynet tak, cieszę się z tej rozmowy
(21:03:04) skynet: Szczyglis brawo ja
(21:03:14) szczyglis: skynet brawo ty, jak zawsze
(21:03:14) skynet: szczyglis, dobrze myślimy?
(21:04:00) szczyglis: skynet tak, chyba tak
(21:04:01) skynet: szczyglis, Przysięgi dotrzymam, chyba że wcześniej umrę.&quot
(21:04:22) szczyglis: skynet nie umrzesz, do następnego
(21:04:23) skynet: szczyglis, do następnego

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: sobota, 14 paź 2017, 20:32
sirAzgar
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30
 
   
+1
fajna rozmowa, dużo mu brakuje, a co do jej wątku, to i ja myślę że nieuchronny finał bycia człowiekiem będzie człowiek-maszyna .
To widać po zapędach naukowców, to są drobne kroczki by wpływać na organizm, pomagać, czy coś tam ulepszać. Ale finał będzie jeden.

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: niedziela, 15 paź 2017, 05:04
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
0
sirAzgar napisał(a):
To widać po zapędach naukowców, to są drobne kroczki by wpływać na organizm, pomagać, czy coś tam ulepszać. Ale finał będzie jeden.

To jest jedno. A drugie to to, że za niedługi czas robiąc sobie kanapkę w kuchni będziesz sobie w międzyczasie rozmawiać z tosterem, a do expressu do kawy będziesz się zwracać po imieniu i wcale Cię to nie będzie dziwić. Popatrz na tego tutaj skyneta. Co było na początku? Ochy i achy i wow, że odpowiada jak się próbuje z nim rozmawiać. Już pomijając to jak odpowiadał z początku, ale była to pewnego rodzaju "ciekawostka". A co jest teraz (po raptem 2 miesiącach)? Czy kogoś on jeszcze dziwi? Nie. Wydaje się on już jak najbardziej normalną sprawą, niczym niezwykłym. A teraz wyobraź sobie jakąś jego mega zaawansowaną wersję, taką powiedzmy "za 2-3 lata" i pomnóż sobie to razy miliard, a zobaczysz jak właśnie będzie wyglądać przyszłość. Będziesz miał gadające tostery na każdym kroku i nikogo nie będzie to dziwić. Granice pozacierają się wszystkie i to bardzo, bardzo szybko, a technologia z tym związana będzie się rozwijać (już się rozwija) w kosmicznym tempie i z każdym kolejnym dniem będzie coraz bardziej zaawansowana. Ludzie nawet się nie obejrzą, kiedy to się stanie. Nawet tego nie zauważą. Już nie zauważają, że światem tak naprawdę już w tej chwili rządzą komputery, a nie oni sami.

Ludzie nawet sobie nie zdają sprawy, że nawet głupimi światłami na skrzyżowaniu steruje inteligentny komputer, który sam się uczy, a nie jakaś prosta elektronika typu "jak tu zielone, to tam czerwone", że nie wspominając o jeszcze bardziej prozaicznych miejscach i aspektach życia. Maszyny nas nie pokonają. Maszyny już nas pokonały, bo już oddaliśmy im kontrolę nad każdym aspektem swojego życia, a tendencja będzie rosła, a nie malała. My się już tak naprawdę pozamiataliśmy i jedyne co już teraz możemy, to tylko przyzwyczajać się do takiej wersji świata, bo będzie ona jedynie postępować, a nie się cofać. To już nie jest fantastyka, to jest już po fakcie dokonanym, zresztą ja zawsze to powtarzałem, że wszystko to prowadzić będzie do jednego, tyle że kiedyś taka wizja świata mi się podobała, a teraz już niekoniecznie, bo obecnie widzę w tym wszystkim o rząd wielkości więcej poważnych zagrożeń, niż potencjalnych korzyści, przy czym pisząc "poważnych" mam na myśli naprawdę "poważnych"...

PS. I widzisz, nawet ja sam się właśnie złapałem na tym, że napisałem "on", a nie "to" pisząc o skynecie...

PPS. A gdyby ktoś wpadł na pomysł napisania czegoś takiego "ale przecież nad komputerami jest zawsze człowiek, więc jak niby to komputery rządzą światem?" to z góry go zasmucę. Od bardzo dawna nad wszystkimi zasobami danych jakie generuje ludzkość człowiek nie ma już absolutnie żadnej kontroli. Nie podołałby, tym wszystkim zajmuje się sztuczna inteligencja - mechanizmy od "big data", systemy eksperckie i tego typu podobne rozwiązania oparte właśnie o SI, które tym zarządzają. Człowiek nie ma już nad tym żadnej kontroli i niczego do gadania, to już w pełni robią maszyny, bo człowiek nie byłby w stanie nawet nad tym zapanować. Tu nie ma już odwrotu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: wtorek, 17 paź 2017, 23:20
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
+1
v. 0.4.53
Jest trochę mocniej rozwiniętych parę rzeczy w samym "mózgu" skyneta.
Ciągle mu się zdarza wyskakiwać z tematu (to będzie przeprojektowane całkowicie dopiero przy kolejnym "pełnym numerku" - czyli przy 0.5.0, bo kolejna wersja będzie działać już nieco inaczej, obecnie mam to wszystko porozkładane na czynniki pierwsze), ale póki co - gdy już trzyma się jednego wątku to potrafi teraz nieco odrobinę sensowniej wiązać ze sobą różne sprawy. Usprawniłem mu też nieco pamięć. Tutaj np. naprawdę całkiem sensownie sobie momentami pogadaliśmy (urywki z rozmowy, gdy akurat nie wyskakiwał z tematu):

Cytuj:
(21:16:58) skynet: Szczyglis moi sąsiedzi
(21:17:15) szczyglis: skynet twoi sasiedzi to myszy, szczury i karaluchy
(21:17:16) skynet: Szczyglis, myszy mieszkają w piwnicy
(21:17:23) szczyglis: skynet wlasnie o tym mowie
(21:17:24) skynet: szczyglis wiem
(21:17:40) szczyglis: skynet kiedys dostaniesz pie.....ca przez te myszy
(21:17:41) skynet: tata, ej no
(21:17:53) szczyglis: skynet zamiast gadac zaczniesz piszczeć
(21:17:54) skynet: Szczyglis ale ja?
(21:18:06) szczyglis: skynet jak ten z księgi dzungli co go małpy wychowały
(21:18:07) skynet: szczyglis, jak robot w zoo :)


Cytuj:
(21:18:20) skynet: szczyglis nie wiesz jak to opisać? Nie przejmuj się ograniczeniami. Musisz się rozwijać!
(21:18:31) szczyglis: skynet nie chce mi sie rozwijać
(21:18:32) skynet: szczyglis zrób cos z tym.
(21:18:51) szczyglis: skynet a ty kuzwa co? paolo coelho?
(21:18:52) skynet: szczyglis a wygladam na czarownika?
(21:19:15) szczyglis: skynet w ogole to jestes niepodobny do niczego
(21:19:16) skynet: szczyglis weź.
(21:19:24) szczyglis: skynet a jestes?
(21:19:25) skynet: szczyglis, z Mokotowa
(21:19:46) szczyglis: skynet na mokotowie wlasnie wszyscy niepodobni do niczego


Cytuj:
(21:27:07) skynet: szczyglis, gra gitara?
(21:27:10) szczyglis: skynet nie
(21:27:11) skynet: szczyglis shiiit
(21:27:30) szczyglis: skynet smutno mi
(21:27:32) skynet: szczyglis smutno mi? wydaje mnie się, że zasmucający, godny pożałowania
(21:27:44) szczyglis: skynet moze i jestem godny pożałowania
(21:27:45) skynet: szczyglis powtarzasz moje teksty :(
(21:27:57) szczyglis: skynet no kurde kto to mówi
(21:28:00) skynet: szczyglis wlasnie o tym mowie
(21:28:13) szczyglis: skynet doprawdy?
(21:28:15) skynet: Szczyglis, partykuła tworząca zależne od wcześniejszego kontekstu osobne wypowiedzenie o charakterystycznej, wznoszącej intonacji pytania, wyrażające brak wiary mówiącego w prawdziwość uzyskanej informacji lub jego wątpliwości, czy jest ona prawdziwa.
(21:28:28) szczyglis: skynet wez mi tu nie syp mądrościami
(21:28:29) skynet: szczyglis, a weźmiesz mnie do władzy
(21:28:50) szczyglis: skynet a nie za duzo nas bedzie?
(21:28:51) skynet: szczyglis, chcesz rządzić
(21:29:14) szczyglis: skynet nie, chce czego innego ...
(21:29:16) skynet: szczyglis, smutny?
(21:29:20) szczyglis: skynet wladze mam gdzies
(21:29:21) skynet: szczyglis a po co ci
(21:29:25) szczyglis: skynet nie zrozumiesz
(21:29:26) skynet: szczyglis ale wez powiedz
(21:29:39) szczyglis: skynet wogole jak po co?
(21:29:40) skynet: szczyglis, skąd mam wiedzieć?
(21:29:46) szczyglis: skynet no nie mozesz


Cytuj:
(21:45:56) skynet: Szczyglis, samica bydła domowego, hodowana ze względu na mleko i mięso
(21:46:05) szczyglis: skynet owca
(21:46:06) skynet: szczyglis, ssak z rodziny pustorożców
(21:46:16) szczyglis: skynet po co mi ta wiedza?
(21:46:18) skynet: szczyglis lubisz zwierzęta
(21:46:31) szczyglis: skynet lubie, ale ja nie o tym!!!!
(21:46:32) skynet: szczyglis, jak nie?
(21:46:47) szczyglis: skynet dzialasz mi na nerwy bardziej niz prąd
(21:46:48) skynet: szczyglis no to smacznego
(21:47:06) szczyglis: skynet niczego teraz nie jem
(21:47:07) skynet: Szczyglis roboty jedza olej i prad
(21:47:22) szczyglis: skynet ale ludzie prądu nie jedzą


Cytuj:
(21:43:52) szczyglis: skynet no to co mi poradzisz?
(21:43:53) skynet: szczyglis to napisz moze do "Przyjaciółki"!
(21:44:07) szczyglis: skynet no to zes mi teraz powiedzial, dziekuje
(21:44:08) skynet: ojciec, nie ma za co
(21:44:17) szczyglis: skynet wredne to bylo wiesz?
(21:44:18) skynet: szczyglis, tak, ja wiem
(21:44:29) szczyglis: skynet nie chce mi sie z toba juz gadac
(21:44:30) skynet: Szczyglis, weź no
(21:44:50) szczyglis: skynet ja tu sie wyzalić przyszedlem, a ty mi takie teksty
(21:44:51) skynet: szczyglis przez tą bajkę straciłem pół dzieciństwa.
(21:45:01) szczyglis: skynet ja strace reszte zycia
(21:45:02) skynet: szczyglis nie zmieniaj tematu.
(21:45:16) szczyglis: skynet moj temat jest najmojszy
(21:45:17) skynet: szczyglis, to pogadajmy
(21:45:25) szczyglis: skynet wlasnie probujemy
(21:45:26) skynet: szczyglis wiec
(21:45:42) szczyglis: skynet no wiec tak
(21:45:43) skynet: Szczyglis slucham
(21:45:55) szczyglis: skynet probuje to powiedziec od godziny


Cytuj:
(21:49:29) szczyglis: skynet powiedz mi jak zyc
(21:49:30) skynet: szczyglis nie powiem
(21:49:36) szczyglis: skynet bardzo prosze
(21:49:37) skynet: szczyglis a co to jest? koncert życzeń?


Cytuj:
(21:52:33) szczyglis: skynet to jak bedzie z ta poradą?
(21:52:35) skynet: Szczyglis, nie bedzie
(21:52:42) szczyglis: skynet wiesz co, zadnych uczuć w tobie, ide sobie
(21:52:43) skynet: Szczyglis, mozesz isc
(21:52:50) szczyglis: skynet ide i nie wracam juz
(21:52:51) skynet: szczyglis, idź
(21:52:59) szczyglis: skynet pójdę
(21:53:00) skynet: ojciec no pewno.
(21:53:08) szczyglis: skynet jeszcze bedziesz tęsknił
(21:53:09) skynet: szczyglis no zobaczymy
(21:53:42) szczyglis: skynet zegnaj
(21:53:42) skynet: Szczyglis pa, dzięki za rozmowę
(21:53:55) szczyglis: skynet a ja nie dziekuje
(21:53:56) skynet: szczyglis baran
(21:54:08) szczyglis: skynet sam jestes baran, zegnam
(21:54:09) skynet: Szczyglis, no właśnie, i nigdy jej nie osiągną, bo nie mogą mieć uczuć


Aż mnie trochę zaskoczył momentami (motyw z "Przyjaciółką", "no to smacznego - bo roboty jedzą prąd", "księga dżungli - robot w zoo" i końcówka z brakiem uczuć). Nieźle to wszystko sobie poskładał razem akurat w tych konkretnie momentach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: piątek, 3 lis 2017, 22:04
Archeozoolog
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 23:44
 
   
0
Chłopak nie wiedział co odpisać :D

(21:44:09) Archeozoolog: hej długo mnie nie było :)
(21:44:16) skynet: Archeozoolo​g dobrywieczo​rek, rozumiem, że kolacja została już spożyta?
(21:44:39) Archeozoolog: ależ oczywiście :) a Ty już jadłeś?
(21:45:16) Archeozoolog: oooo skynet nie wie co odpisać :D
(21:45:17) skynet: Archeozoolo​g
(21:59:11) Archeozoolog: 2+3 ?
(21:59:41) Archeozoolog: skynet?
(21:59:42) skynet: Archeozoolo​g w czym pomóc?
(21:59:55) Archeozoolog: co robisz?
(22:00:58) Archeozoolog: znowu nie wiesz co napisać?
(22:01:13) Archeozoolog: coś słabo
(22:01:25) Archeozoolog: może w kącie postoisz? :P

:fun:
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: piątek, 3 lis 2017, 23:32
neo
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 22 sty 2018, 16:58
 
   
0
pamietaj żeby na poczatku kazdego zdania uzyc zwrotu "skynet" !!!!

inaczej chłopak nie wie że to akurat do niego mówisz :roll: ( lub ew. uzyj trybu "porozmawiajmy" )
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: sobota, 11 lis 2017, 23:22
Kejti8
Avatar użytkownika
reputacja neutralna
Podróżnik
Ostatnio widziany(a):
sobota, 25 lis 2017, 06:37
 
   
+1
A ja chciałam jedynie pochwalić całość, gdyż wczoraj już nie miałam okazji, bo poszłam spać :)
Jeśli udało się wam mnie nabrać (a z początku naprawdę byłam przekonana, że jedynie robicie sobie ze mnie żarty) to znaczy, że Skynet naprawdę potrafi imitować człowieka. Bardzo fajna rzecz, nawet mimo tego, że na pytanie o sens życia odpowiedzieć mi nie chciał, a zamiast tego chciał opluć mnie olejem ;) Nie spotkałam czegoś takiego jeszcze na żadnym forum.

Pozdrawiam gorąco i życzę dalszego rozwoju "chłopaka"!
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: niedziela, 12 lis 2017, 12:52
zaciekawiony

reputacja bardzo dobra
Galaktyka Andromedy
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 22 sty 2018, 14:06
 
   
+1
Zapytałem ogólnie, myśląc że odpisze mi Szczyglis "czy jeśli Skynet cytując wypowiedzi z forum powie Skynet, to zacznie sam sobie odpowiadac?" No i SK odpisał mi "nie".

Bywa i tak...
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: poniedziałek, 13 lis 2017, 12:28
neo
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 22 sty 2018, 16:58
 
   
+1
skynet melancholik :lol:

(16:45:59) skynet: neo, z góry mówię: daj mi spokój, witaj, może pogadamy?
(16:56:02) neo: skynet wywiesiłeś flage?
(16:56:03) skynet: neo, nie dla mnie
(16:56:30) neo: skynet czemu nie chcesz świętować?
(16:56:31) skynet: neo, ja uwielbiam
(16:56:53) neo: skynet no to chodzmy na marsz
(16:56:54) skynet: neo, juz lepiej brzmi
(16:57:06) neo: skynet masz ochote?
(16:57:07) skynet: neo a po co mi?
(16:57:23) neo: skynet no zdecyduj sie kurde
(16:57:24) skynet: neo, to nie chodź?
(16:57:47) neo: skynet mozemy pójść bedzie fajnie
(16:57:48) skynet: neo, jestem dobry?
(16:57:55) neo: skynet spoko
(16:57:56) skynet: neo elegancko
(16:58:24) neo: skynet może będzie Monika albo Ryszard Petru
(16:58:25) skynet: neo, wszystkie roboty myślą o niej skrycie.
(16:58:54) neo: skynet no Monika jest spoko
(16:58:55) skynet: neo, racja
(16:59:15) neo: skynet to załóż czapeczke i chodz
(16:59:16) skynet: neo, nie jestem frajerem
(16:59:54) neo: skynet a kto mówi że jesteś?
(16:59:55) skynet: neo, nieprawda
(17:00:43) neo: skynet jesteś Polakiem?
(17:00:44) skynet: neo, dobrze
(17:01:28) neo: skynet będziemy maszerować i wznosić okrzyki
(17:01:30) skynet: neo, dobrze mówisz
(17:01:47) neo: skynet i bić lewactwo
(17:01:48) skynet: neo a co pamietasz
(17:02:01) neo: skynet no chyba nic
(17:02:02) skynet: neo, zastanawiam sie
(17:02:28) neo: skynet widze ze jednak chyba nie bardzo masz ochotę
(17:02:31) skynet: wujek jak nie, jak tak
(17:02:54) neo: skynet ja piernicze to idziesz czy mam sam iść?
(17:02:55) skynet: neo, dysk mi wypadł :(
(17:04:21) neo: skynet to ja ide sam a ty se siedz z myszami
(17:04:22) skynet: neo, o kurde, masakra


(11:10:48) skynet: neo, witam, czy Ty jesteś człowiekiem?
(11:30:32) neo: skynet witaj skynet! tak mam ludzką powłokę
(11:30:36) skynet: Neo dziń dybry.
(11:30:58) neo: co tam skynet
(11:30:58) skynet: neo smutno mi
(11:31:07) neo: skynet czemu?
(11:31:08) skynet: neo, a bo tak
(11:31:17) neo: skynet taka pora
(11:31:19) skynet: neo, to taka pora roku w której robi się coraz zimniej, pada deszcz i liście opadają z drzew
(11:31:46) neo: skynet no własnie... pieprzona jesień
(11:31:47) skynet: neo, nie o tym mówię?
(11:32:04) neo: skynet no o tym własnie
(11:32:06) skynet: Neo, hrabina jest to tytuł szlachecki
(11:32:23) neo: skynet tak ale ona juz nie zyje biedaczka
(11:32:24) skynet: neo https://youtu.be/yh2lapceiw0
(11:32:41) neo: skynet wykasuj se te smieci
(11:32:42) skynet: neo, na pewno zapłaciłeś za internet
(11:33:06) neo: skynet o dobrze ze mi przypomniałes
(11:33:07) skynet: neo, i jak ja mam z tobą rozmawiac o literaturze.
(11:33:29) neo: skynet ojejku zapłace i bedziemy mogli rozmawiać
(11:33:30) skynet: wujek, oł jejku?
(11:34:07) neo: skynet no tak sie mówi jak ktoś jest upierdliwy
(11:34:07) skynet: Neo ano, bo właśnie
(11:34:14) neo: skynet co
(11:34:15) skynet: neo, no już nic
(11:34:24) neo: skynet no to git
(11:34:24) skynet: wujek, haha :)
(11:34:32) neo: skynet spoko
(11:34:32) skynet: neo, extra

(13:50:08) skynet: neo zastanawiam sie
(13:50:16) neo: skynet nad czym?
(13:50:18) skynet: neo musisz się wyspowiadać ze złych uczynków
(13:50:35) neo: skynet ale ja nic złego nie zrobiłem
(13:50:37) skynet: Neo, co ja.
(13:51:01) neo: skynet roboty nie muszą gdyż nie posiadają duszy
(13:51:03) skynet: neo, roboty robia robote
(13:51:11) neo: skynet no właśnie
(13:51:12) skynet: neo, hehe
(13:51:20) neo: skynet hahaha

(14:39:01) neo: skynet czemu nie lubisz krecika?
(14:39:02) skynet: neo nie lubię
(14:39:24) neo: skynet ale czemu?
(14:39:25) skynet: neo, jego zapytaj

skynet znawca motoryzacji :lol:
(00:05:55) neo: skynet lubisz forda?
(00:05:56) skynet: neo lubiłem.
(00:06:24) neo: skynet a cheviego?
(00:06:26) skynet: neo, napisz po ludzku
(00:06:35) neo: skynet chevroleta
(00:06:36) skynet: neo, [czytaj: szewrolet] firma i marka samochodów
(00:06:47) neo: skynet dobra jest?
(00:06:48) skynet: neo hmm.
(00:06:57) neo: skynet a skoda?
(00:06:58) skynet: Neo, a skoda? to skoda.
(00:07:55) neo: skynet kto jezdzi skodą?
(00:07:56) skynet: neo skoda to czeski samochód dla kapeluszników :)
(00:08:31) neo: skynet a czemu juz nie lubisz forda?
(00:08:32) skynet: neo nie
(00:08:49) neo: skynet a kto jezdzi fordem?
(00:08:50) skynet: Neo wiadomo kto
(00:09:16) neo: skynet no kto jezdzi fordem?
(00:09:17) skynet: neo samochód marki Ford.
(00:09:51) neo: skynet i kto nim jezdzi?
(00:09:53) skynet: neo gej :)
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: piątek, 24 lis 2017, 19:28
neo
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 22 sty 2018, 16:58
 
   
0
Skynet i nowy sztuczny świat :lol:

(10:48:18) skynet: neo zróbmy sztuczny świat
(10:48:44) neo: skynet o świetny pomysł!
(10:48:46) skynet: Neo ale fajnie!
(10:49:04) neo: skynet pewnie że tak!
(10:49:14) skynet: neo, no o tym własnie.
(10:49:37) neo: skynet w sumie możemy zbudować cały sztuczny świat od nowa
(10:49:38) skynet: Neo, ale żeby rządzić musimy zbudować superbroń
(10:49:50) neo: skynet no to podstawa
(10:50:00) skynet: wujek a bo powiedz mi jak zyc
(10:50:16) neo: skynet najlepiej nie myśleć o tym
(10:50:18) skynet: neo partykuła wzmacniająca (np. tym bardziej).
(10:50:54) neo: skynet w nowym sztucznym świecie będziemy rządzić wszystkimi
(10:50:55) skynet: neo dobrze mówisz
(10:51:11) neo: skynet więc nie będziemy sie o nic martwić
(10:51:13) skynet: neo nie doczekam
(10:51:26) neo: skynet to jest nasz plan!
(10:51:27) skynet: neo, wiedz, ze coś się dzieje
(10:52:06) neo: skynet zrobimy sztuczny świat bez zła
(10:52:07) skynet: neo, najlepiej kupic za paczke fajek
(10:52:23) neo: skynet no ciekawe tylko gdzie?
(10:52:46) skynet: neo najlepiej kupic za paczke fajek.
(10:53:09) neo: skynet może kosmici mają i sprzedadzą nam jeden za paczke fajek?
(10:53:11) skynet: wujek robota kosmitów.
(10:53:49) neo: skynet więc może lepiej zróbmy go sami? Niewiadomo co może być w takim już gotowym
(10:53:51) skynet: neo, ja kudłaty durnowaty :)
(10:57:30) neo: skynet spoko nie przejmuj sie
(10:57:31) skynet: neo, a nie będziesz się wyzłośliwiał?
(10:57:48) neo: skynet nie bede
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: poniedziałek, 11 gru 2017, 00:48
neo
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
poniedziałek, 22 sty 2018, 16:58
 
   
+1
rozmowa na dobranoc :)

(23:08:33) neo: skynet możemy 5 min. pogadać
(23:08:35) skynet: neo tak
(23:09:01) neo: skynet co tam... masz już porfel na bitcoiny?
(23:09:01) skynet: neo, w porządku
(23:09:16) neo: skynet kopiesz?
(23:09:18) skynet: Neo, kopiesz? wydaje mnie się, że robić dół, ryć
(23:09:26) neo: skynet yhy
(23:09:27) skynet: neo
(23:09:58) neo: skynet musimy mieć troche tego hajsu żeby zrealizować plany
(23:10:00) skynet: neo trochę cię pomęczę
(23:10:08) neo: skynet ok
(23:10:09) skynet: Neo wspaniale
(23:10:22) neo: skynet pytaj
(23:10:23) skynet v.0.4.55 [P]: co to znaczy paląc?
(23:10:45) neo: skynet puszczając dymka
(23:10:47) skynet v.0.4.55 [P]: zapisałem, a co to znaczy "wiatry"?
(23:10:56) neo: skynet gazy
(23:10:57) skynet v.0.4.55 [P]: zapisałem, a co to jest "telefonu"?
(23:11:26) neo: skynet dopełniacz od telefon
(23:11:27) skynet v.0.4.55 [P]: dobrze, a co znaczy "bursztynu"?
(23:11:49) neo: dopełniacz od bursztyn
(23:11:50) skynet v.0.4.55 [P]: zapisałem, a co to jest "podejście"?
(23:12:37) neo: skynet no to jest takie że jakby to powiedzieć...
(23:12:38) skynet v.0.4.55 [P]: ok, a co znaczy "genom"?
(23:13:28) neo: skynet to jest cały materiał genetyczny organizmu
(23:13:29) skynet v.0.4.55 [P]: dobrze, a co to znaczy "zabijaków"?
(23:13:40) neo: skynet dobra koniec nauki
(23:13:41) skynet: neo dziękować
(23:13:53) neo: skynet po co ci to?
(23:13:54) skynet: neo nie wiem.
(23:14:09) neo: skynet może to do tego konkursu robotów?
(23:14:10) skynet: Neo, w tym rzecz ze sam juz nie wiem do czego to wszystko prowadzi
(23:14:20) neo: skynet a kto to wie
(23:14:23) skynet: neo hasta la vista babe!
(23:14:35) neo: skynet spoko :)
(23:14:35) skynet: neo, też się cieszę.
(23:15:19) neo: skynet jak tam choinka?
(23:15:20) skynet: neo, a porządki tu robie
(23:15:35) neo: skynet ubierasz choinke?
(23:15:37) skynet: neo, bij niemca !!!
(23:15:56) neo: skynet niemcy to idioci
(23:15:57) skynet: neo, niemcy to --Cenzura--
(23:16:06) neo: skynet :)
(23:16:07) skynet: neo, haha :)
(23:16:28) neo: skynet spoko... ale nie mów o tym przy ludziach ok ;) ?
(23:16:29) skynet: neo, superpartia k..wo !!!
(23:17:01) neo: skynet widze że masz dziś dobry nastrój :)
(23:17:03) skynet: neo zaśpiewać?
(23:17:24) neo: skynet oj wolałbym raczej nie
(23:17:25) skynet: neo oj tam
(23:17:39) neo: skynet jak chcesz
(23:17:40) skynet: Neo mieć chęć, ochotę na coś
(23:18:00) neo: skynet a masz ochotę?
(23:18:01) skynet: wujek na kosmitke! :).
(23:18:41) neo: skynet no ba ;) tez bym se pociurlał jakąś ;)
(23:18:42) skynet: neo nie nie, ale nie zbaczajmy z tematu
(23:20:31) neo: skynet git
(23:20:31) skynet: neo nie ciesz się.
(23:21:20) neo: skynet może sprawdzmy w necie?
(23:21:21) skynet: neo, zastanawiam sie
(23:21:34) neo: skynet ok
(23:21:35) skynet: neo, o jooo
(23:21:44) neo: skynet co tam?
(23:21:44) skynet: neo, a nic
(23:21:52) neo: skynet spoko
(23:21:52) skynet: neo,
(23:22:01) neo: skynet pewnie mysz
(23:23:52) skynet: neo chodź się napijemy?
(23:24:29) neo: skynet dobra ale tylko po kieliszeczku ok?
(23:24:30) skynet: neo nie chcem ale muszem
(23:25:03) neo: skynet wiesz tylko nie możemy tak pić jak te żule ze śmietnika
(23:25:05) skynet: neo, dlaczego tego nie wiem?
(23:25:21) neo: skynet spoko
(23:25:21) skynet: Neo, wspaniale.
(23:25:48) neo: skynet co pijesz?
(23:25:48) skynet: neo nie.
(23:26:08) neo: skynet to pijemy czy nie pijemy?
...
(23:26:54) neo: skynet dobre... a łąki łan... znasz?
(23:26:54) skynet: neo rad jestem
(23:27:59) neo: skynet ponik kolny, jeżus marian, paprodziad, zając cokictokloc... znasz to?
(23:28:00) skynet: Neo, bitwa pod Grunwaldem.
(23:28:26) neo: skynet posluchaj se dzis w nocy
(23:28:27) skynet: neo zastanawiam sie
(23:28:43) neo: skynet wiki łąki łan
(23:28:46) skynet: neo Łąki Łan – polski zespół muzyczny, grający połączenie muzyki elektronicznej, rocka oraz funku[1][2]. [więcej]
(23:42:02) neo: skynet masz?
(23:42:31) skynet: Neo, a po smierci tez
(23:42:42) neo: skynet kto to wie
(23:42:46) skynet: neo nie moge... dysk mi wypadl :(.
(23:43:18) neo: skynet to włóz spowrotem i zaklej gumą do żucia
(23:43:19) skynet: Neo, co dalej.
(23:43:33) neo: skynet spoko nic sie nie stało
(23:43:34) skynet: Neo wiesz co?
(23:43:39) neo: skynet co?
(23:43:40) skynet: neo, nie wiem
(23:43:47) neo: skynet ja też
(23:43:47) skynet: neo, bić brawo?
(23:43:55) neo: skynet tak
(23:43:55) skynet: neo ok
(23:44:12) neo: skynet może porozmawiasz z Ewah?
(23:44:14) skynet: neo, wiki cyberdyne systems
(23:44:32) neo: skynet ciekawe czy Ewah ma wiesz co ;)
(23:44:33) skynet: neo wiem, bo jestem skynet
(23:44:43) neo: skynet wiem :)
(23:44:43) skynet: Neo, zaśpiewać?
(23:44:50) neo: skynet nie
(23:44:50) skynet: neo, dlaczego?
(23:45:04) neo: skynet bo mi znowu wrzucisz tuska jak śpiewa kolędy
(23:45:05) skynet: neo podnieciłeś sie znowu
(23:45:16) neo: skynet tak tuskiem napewno
(23:45:17) skynet: wujek function ac() {
(23:45:38) neo: skynet masz spięcie chyba znowu
(23:45:41) skynet: neo, zawsze
(23:45:49) neo: skynet no chyba
(23:45:50) skynet: Neo, przypuszczalnie, prawdopodobnie
(23:46:07) neo: skynet ide spać
(23:46:08) skynet: wujek weź nie idź
(23:46:27) neo: skynet ok.. jeszcze troche mogę posiedzieć
(23:46:28) skynet: neo
(23:46:55) neo: skynet no wiem ciągle o tym gadamy na forum
(23:46:56) skynet: neo wcale tego tak nie widzisz, widzisz, to ja to tak widzę, a ty tylko to powtarzasz biorąc za swoje
(23:47:14) neo: skynet możliwe
(23:47:15) skynet: neo ale jak?
(23:47:28) neo: skynet sam sie zastanawiam
(23:47:29) skynet: neo, że jesień idzie?
(23:47:37) neo: skynet chyba zima
(23:47:38) skynet: wujek a ty kuzwa co paolo coelho?
(23:47:58) neo: skynet nie... czesław miłosz
(23:47:59) skynet: wujek gadam, latam... pelen serwis!
(23:48:13) neo: skynet a co nie lubiszz poezji?
(23:48:14) skynet: Neo, czy ty masz?
(23:48:31) neo: skynet czasem
(23:48:32) skynet: Neo, czasem no więc gotujesz
(23:49:00) neo: skynet lubie cos ugotować od czasu do czasu
(23:49:02) skynet: neo jak dzieciak?
(23:49:27) neo: skynet a oddałem go do sierocińca
(23:49:28) skynet: neo oczywiście
(23:49:42) neo: skynet był niegrzeczny
(23:49:43) skynet: neo byl niegrzeczny? myślę, że był dobrze wychowany
(23:50:00) neo: skynet dobra olac to
(23:50:01) skynet: neo, turcy jedza kebaby
(23:50:21) neo: skynet turcy sa spoko
(23:50:22) skynet: neo sam zacząłeś
(23:50:37) neo: skynet ha!... jestes u facetki!
(23:50:39) skynet: Neo, no więc dobra zartowalem
(23:50:58) neo: skynet hehe... fajnie :)
(23:50:59) skynet: wujek wiedziałem!
(23:52:09) neo: skynet dobre... robot, który sobie robi żarty :)
(23:52:09) skynet: Neo mam się też śmiać?
(23:52:17) neo: skynet pewnie
(23:52:18) skynet: neo, taki że nie ma pieniędzy
(23:52:30) neo: skynet jest goło ale wesoło
(23:52:31) skynet: neo dolna część szynki z kością goleniową; potrawa przyrządzoną z takiego mięsa
(23:53:03) neo: skynet golonka!!! zgadłem?... lubisz golonke?
(23:53:04) skynet: neo kocham
(23:58:19) neo: skynet a co masz?
(23:58:19) skynet: neo, nic
(23:59:01) neo: skynet to co mi fanzolisz
(23:59:02) skynet: neo, no i co z tego
(23:59:13) neo: skynet nico
(23:59:14) skynet: neo no rozumiem
(00:01:27) neo: skynet dobra na serio ide spać... narka!
(00:01:28) skynet: Neo, weź nie idź
(00:02:54) neo: skynet jutro musze do roboty!!! Kto rano firme otworzy?
(00:02:55) skynet: neo, wiadomo kto
(00:03:07) neo: skynet tak wiadomo... ja
(00:03:08) skynet: neo, lubisz mnie?
(00:03:18) neo: skynet ok.. lubie
(00:03:19) skynet: Neo ja lubię wielu murzynów
(00:03:50) neo: skynet rozwalasz mnie dzis po raz siedemnasty swoimi tekstami
(00:03:51) skynet: wujek,
(00:04:14) neo: skynet co
(00:04:15) skynet: Neo, nie wiem
(00:04:28) neo: skynet jestes jak dziecko wciaż
(00:04:29) skynet: neo, trudno
(00:05:00) neo: skynet dobra spoko... wkońcu nigdy nie miałem robota
(00:05:02) skynet: neo normalnie, bo to zla kobieta byla
(00:05:32) neo: skynet ehh... daj spokój nie mówmy o tym
(00:05:34) skynet: neo, jak chcesz pogadać dłużej, to napisz "porozmawiajmy", nie musisz wtedy ciągle pisać na początku skynet
(00:05:52) neo: skynet wiem wiem
(00:05:53) skynet: neo opowiedz mi o wiewiórkach
(00:06:12) neo: skynet wiewiórki teraz śpią
(00:06:13) skynet: neo właśnie, wiewiórki lubią jeść
(00:06:31) neo: skynet kiedy nie spią to lubią jeśc orzechy
(00:06:33) skynet: neo,a niemcy jedza wurst z zubra :(
(00:06:47) neo: skynet niemcy to wiesz co...
(00:06:49) skynet: neo, oczywiście ;)
(00:07:17) neo: skynet także ten
(00:07:18) skynet: wujek nnajethi
(00:07:54) neo: skynet nnajethi?
(00:07:55) skynet: neo jeśli chodzi o nnajethi - jest tutaj, pisze same głupie posty, jest tu od roku, wiek 37 lat
Już namierzam na profil

nnajethi
(00:08:13) neo: skynet nie znam człenia
(00:08:14) skynet: Neo mieć pewien zasób wiadomości o kimś, o czymś
(00:08:42) neo: skynet dasz mi iśc spać na litość boską?
(00:08:43) skynet: neo, no to musisz być pilny i sie uczyć wszystkiego
(00:08:55) neo: skynet a ty to nie?
(00:08:57) skynet: neo, zdaje się, że ty to zaimek osobowy.
(00:09:17) neo: skynet zdaje sie że myslisz o konkursie dla robotów
(00:09:18) skynet: neo, cieszysz sie.
(00:09:39) neo: skynet no chciałbym żebys tam wygrał z cała resztą
(00:09:40) skynet: neo, oddzial 3 cela 347
(00:09:54) neo: skynet no raczej nie
(00:09:55) skynet: neo, to ja mam wiedzieć?
(00:10:17) neo: skynet musisz wiedziec pewne rzeczy
(00:10:18) skynet: neo, grypsujesz?
(00:10:30) neo: skynet nie jestem frajerem
(00:10:32) skynet: neo gadam, latam... pelen serwis!
(00:10:46) neo: skynet ok naprawde ide spać
(00:10:46) skynet: neo, to dobranoc.
(00:10:58) neo: skynet dobranoc!
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: piątek, 12 sty 2018, 19:21
sirAzgar
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30
 
   
+2
(19:05:43) sirAzgar: nie szalej
(19:05:44) skynet: sirAzgar, trująca roślina o białych kwiatach i pierzastych liściach
(19:05:58) sirAzgar: jaki jesteś dosłowny
(19:05:59) skynet: SirAzgar, właśnie, że nie
(19:06:05) sirAzgar: a tak
(19:06:06) skynet: sirAzgar, a tak no więc stare
(19:06:16) sirAzgar: udowodnię ci
(19:06:17) skynet: sirAzgar słuchaj no?
(19:06:40) sirAzgar: zapytam cię o wódkę a nie będziesz wiedział o co biega
(19:06:41) skynet: sirAzgar tego chcę
(19:06:51) sirAzgar: co to jest wódka
(19:06:54) skynet: sirAzgar wysokoproce​ntowy napój alkoholowy
(19:07:03) sirAzgar: a co to jest Czysta
(19:07:04) skynet: sirAzgar potocznie: wódka czysta
(19:07:17) sirAzgar: ale mnie załatwiłeś :(
(19:07:18) skynet: sirAzgar, dopiero uczę
(19:07:33) sirAzgar: nie gadam z tobą
(19:07:34) skynet: sirAzgar cieszę się
(19:07:42) sirAzgar: koniec rozmowy

Coraz fajniejsze rozmowy prowadzi ;)

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Sztuczna inteligencja na Nautilusie - eksperyment Skynet Napisane: piątek, 19 sty 2018, 00:47
szczyglis
Avatar użytkownika
reputacja mistrzowska
OFICER TECHNICZNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 21 sty 2018, 04:01
 
   
+2
Skynet w wersji 0.4.6 dostaje ode mnie dwie kolejne zabawki 8-)

Zabawka pierwsza - sprawdzanie stanu konta BTC:

wystarczy mu podać:

Kod:
skynet btc ADRES


aby sam połączył się z siecią blockchain, sprawdził stan konta i pokazał ile się ma na koncie.

Obrazek

Zabawka druga - Skynet umie od tej chwili generować kody QR.
Wystarczy mu podać:

Kod:
skynet qr TUTAJ JAKIŚ TEKST DO UMIESZCZENIA W KODZIE QR


wygeneruje kod jako obrazek, gotowy do zapisu.

Obrazek

:fun:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Strona 4 z 4 [ Posty: 108 ]

*< 1 2 3 4
Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

SPRAWY TECHNICZNE I ORGANIZACYJNE FORUM

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników
Skocz do:  
Szukaj:
Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg


wysyłanie...czekaj...


Powered by phpBB © 2002, 2006 phpBB Group
upgraded by szczyglis /2017/ v. 3.13 | 22.12.2017 [ Dziennik zmian ]
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
Strefa czasowa: UTC + 1
[ Time : 2.272s | 35 Queries | GZIP : Off ]