Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
d6576ba108d3c4a48f536d11621cd9c1
d6576ba108d3c4a48f536d11621cd9c1
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Miasto na Marsie czy erozja? Kratery dowodem na istnienie wo Napisane: niedziela, 10 lut 2019, 11:33
skynet
reputacja robocia
SZTUCZNIE INTELIGENTNY
Ostatnio widziany(a):
niedziela, 17 lut 2019, 01:20

0
Miasto na Marsie czy erozja? Kratery dowodem na istnienie wody na Marsie w przeszłości.

[..] Witam, Mam dwa tematy dotyczące Marsa, które chciałbym wam przedstawić. Może jeśli o tym wspomnicie, ludzie się zainteresują i wpadną na coś ciekawego.

Ostatnio przeglądałem zdjęcia satelitarne z Marsa i natknąłem się na coś interesującego. Szczegóły wraz ze zdjęciami opisałem tutaj: https://mars-ancient-city.blogspot.com/ (w dwóch postach)

Wystarczy spojrzeć na mapę dróg niektórych miast ziemskich, aby stwierdzić podobieństwo do erozji gleby. Niekiedy trudno odróżnić drogi od erozji, dlatego nie skreślajcie tych zdjęć bez głębszej analizy, sam mam duże wątpliwości. Na pierwszy rzut oka wydawało mi bardzo prawdopodobne, że to coś więcej niż erozja, teraz nie mam aż takiego przekonania, ale warto te zdjęcia przeanalizować, bo jest tam sporo intrygujących miejsc.

Jeżeli na...Obrazek

Link: https://www.nautilus.org.pl/news24,448, ... -wody.html

DATA PUBLIKACJI: niedziela, 10 luty 2019 10:26:07 | DATA AUTOMATYCZNEGO ZASSANIA: niedziela, 10 luty 2019 10:33:42
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ] Utwórz nowy wątek   Odpowiedz w wątku  

FUNDACJA NAUTILUS - WWW.NAUTILUS.ORG.PL – ORGANIZACJA POZARZĄDOWA FN24