Schowaj/Wysuń odtwarzacz Youtube
zamknij okno i wyłącz film     odtwórz dowolny film z YT
Na forum są teraz:
Bing [Bot]
b2e90fddb9696cd4fa7d7ec03f3d4d30
LIVE-STREAM FN 31 marca 2019 godz. 21.00 "Projekt KONTAKT - 'Tajemnica Pieczęci'"
b2e90fddb9696cd4fa7d7ec03f3d4d30
Strona 26 z 49 [ Posty: 1453 ]

*< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 49 >

Pokaż pierwszy nieprzeczytany post

Drukuj
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 14 kwi 2010, 14:06
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Dokonałeś bardzo ciekawej obserwacji.
Mój pies, zaczyna szczekać jak wysiadam pod domem z auta i zatrzaskuję drzwi. Na tej ulicy, zatrzymuje się wiele różnych aut, a mój pies zaczyna szczekać, jak ja rzucam okiem w okna mojego mieszkania i zaczynam być myślami w domu. Też się nad tym zastanawiałam nie raz i jedno co mi przychodzi do głowy, to nasze myślokształty i nasza energia, którą zwierzaki widzą, albo czują.

Ciekawy artykuł o myślokształtach:
http://zenforest.wordpress.com/2008/10/ ... oksztalty/
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 14 kwi 2010, 14:46
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):
wtorek, 13 lut 2018, 20:54

0

Jeśli coś ma zaistnieć, to zaistnieje.
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 14 kwi 2010, 15:13
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Nie nazywaj głupotą tego, czego nie potrafisz udowodnić.
Dla mnie bajką i to koszmarną, jest to co Ty często wypisujesz.
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 14 kwi 2010, 15:39
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 14 kwi 2010, 22:55
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 09:12
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0

"Serce jest Świątynią Boga..."
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 11:21
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 12:53
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 13:19
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 14:10
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 15:03
sirAzgar
reputacja mistrzowska
Załoga FN
Ostatnio widziany(a):
piątek, 19 sty 2018, 20:30

0

Błąd jest przywilejem filozofów, tylko głupcy nie mylą się nigdy.
Sokrates
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 16:35
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 17:24
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 17:57
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 18:21
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 18:33
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 20:06
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: czwartek, 15 kwi 2010, 22:55
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: piątek, 16 kwi 2010, 18:27
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: sobota, 17 kwi 2010, 00:04
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: sobota, 17 kwi 2010, 21:56
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
To ciekawa jestem, co Ty nazywasz krytyką?
Mam wrażenie, że nie potrafisz wziąć odpowiedzialności za swoje słowa, wpierw dajesz upust swoim emocjom, a potem twierdzisz, że się z tymi słowami nie utożsamiasz. A może jest dwóch Henito, jeden co pisze i reaguje emocjonalnie, a drugi co nie ma wpływu na pierwszego i nie utożsamia się z przeczytanymi postami? 8-) Takie małe rozdwojenie jaźni ?
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: sobota, 17 kwi 2010, 22:09
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: sobota, 17 kwi 2010, 23:58
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: niedziela, 18 kwi 2010, 01:08
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: niedziela, 18 kwi 2010, 11:12
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: poniedziałek, 19 kwi 2010, 15:55
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Znalezione w sieci, coś co bardzo mi się spodobało i co dość trafnie opisuje naszą rzeczywistość, nie wiem kto jest autorem, ale bajka warta przemyślenia:

"Któregoś razu, ryby w oceanie zatraciły świadomość kontaktu z wodą. Przestały czuć, przestały zauważać, że jest to ich naturalne środowisko, że są nią otoczone z każdej strony, że dzięki niej żyją i ze cały ich świat to praktycznie woda. Przestały to zauważać do tego stopnia, że wiele z nich w ogóle przestało w wodę wierzyć. Ale kilka ryb - kapłanów naopowiadało innym, że woda jednak istnieje. Co prawda nie łatwo uzyskać z nią kontakt, trzeba sobie na to zasłużyć odpowiednim postępowaniem a także uznaniem, że jedyną wodą jest nasza woda, a innej nie ma. Jednak gdyby jakaś nierozsądna ryba uwierzyła w inną wodę, oznacza to iż wpadła w sidła wiecznego ognia a prawdziwej wody z nią nie ma, ponieważ się od niej odwróciła. Niektóre ryby uwierzyły w te opowieści i wiodąc godne życie przemierzają ocean w poszukiwaniu pewnych niezwykle mądrych ryb, o których mówi się, iż mają bezpośredni kontakt z wodą. Niektórym woda ponoć objawiła się osobiście. Jedna z nich, pytana o to gdzie szukać wody, odpowiada zawsze - rozejrzyj się, poczuj - gdziekolwiek nie spojrzysz, zobaczysz wodę - jest ona wszechobecna. Ryby się rozglądają, jednak nie widzą nic niezwykłego. Myślą sobie: e, ta ścieżka to chyba nie dla mnie. I podążają dalej pokonując odmęty oceanu w poszukiwaniu utraconej wody 8-) "
Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: wtorek, 20 kwi 2010, 09:28
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
Muszę przyznać, ze bardzo ciekawa ta bajka. Inaczej mówiąc, morał tej bajki jest taki, że szukamy Boga, a nie zdajemy sobie sprawy ze On jest wszędzie i jest wszystkim.

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: wtorek, 20 kwi 2010, 18:07
HenitoKisou
reputacja poprawna
Pluton
Ostatnio widziany(a):

0
Jakiś czas temu pytaliście się mnie co stosowałem przy oczyszczaniu czakry serca. Nie mam na to jednoznacznej odpowiedzi, ale podpowiedzią jest opis stanu, w który się wprowadzałem jeszcze na starym forum:
http://www.xorceria.com/slownik/przejrzystosc.html

Można to porównać trochę do tej medytacji (ale bez medytacji, świadomie):
http://www.adambytof.pl/index.php?optio ... &Itemid=40

Długotrwałe wpatrywanie się w jantry i mandale czakr też jest formą medytacji nad nimi. Szczególnie polecane jest kontemplowanie tych jantr, jako że są uniwersalne i przystępne tak dla początkujących jak i zaawansowanych:
http://www.xorceria.com/grafika/roman/jantry.html

Ja swojej kundalini nie odczułem aż w tak dużym stopniu, gdyż mam duże tłumienie efektów psychoseksualnych i emocjonalnych. Rozproszenie lub niedopuszczenie, tłumienie rozwinięcia jednostkowej osobowości to drugi czynnik, który praktycznie zniwelował nieprzyjemne skutki uboczne związane z przebudzeniem, za to od początku zafundował mi masę problemów jak objawy podobne do zaburzeń autystycznych i zespołu Aspergera czy stany schizoidalne ocierające się wręcz o schizofrenię. Mi się opłaciło, ale nikomu nie polecam tej metody, bo to balansowanie na granicy choroby psychicznej i umysłowej lobotomii.

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 21 kwi 2010, 11:29
donata
reputacja neutralna
Zwiedza Czerwoną Planetę
Ostatnio widziany(a):
-

0
W końcu napisałeś coś, co można poczytać.
A z tym budzeniem kundalini, coś mi to wszystko znajomo brzmi.
Wszystko jest ok. jak się jest odpowiednio oczyszczonym, jednak jeżeli to się odbywa przed oczyszczeniem, to zgadzam się z Tobą, lepiej świadomie tego nie robić, za duże ryzyko . Co mają jednak powiedzieć osoby, które nie wiedzą co sie z nimi dzieje, bo nie słyszeli nic o budzeniu się kundalini. Ciekawe ile jest takich przypadków.

Re: Nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość Napisane: środa, 21 kwi 2010, 19:05
motylek

reputacja neutralna
Na Nibiru
Ostatnio widziany(a):
-

0
Moim zdaniem też najważniejsze jest maksymalne oczyszczenie wszystkich naszych ciał subtelnych. Takich przypadków budzenia się kundalini u niczego nieświadomych ludzi, jest dość sporo i często nie kończy się to dobrze. Jeśli taka nie oczyszczona i nie przygotowana osoba przejdzie ten proces i przy okazji uzyska jakieś nadzwyczajne zdolności, np. jasnowidzenia, czy coś w tym rodzaju, to te zdolności mogą być "zanieczyszczone" tym co nie zostało dostatecznie oczyszczone.
Musimy więc wpierw oczyścić nasze kolejne ciała subtelne, przez które się przebijamy swoją świadomością.
Im bardziej się oczyścimy, tym czystsze będą "wiadomości", jakie uzyskamy w momencie połączenia. A obrazowo opisując cały ten proces, to wygląda mniej więcej tak:
Wyobraź sobie, że człowiek jest takim zarodkiem w jajku, otacza go żółtko , białko i jeszcze powiedzmy kilka podobnych warstw(to są nasze ciała subtelne), potem jest taka błona i za nią nieograniczony świat , z którym chcemy uzyskać połączenie i czerpać z niego powietrze. Jeżeli poszczególne warstwy, które nas otaczają, będą zepsute i śmierdzące, to w momencie gdy przebijemy się przez ostatnią warstwę osiągniemy połączenie ze światem, zaczerpniemy powietrza, które przejdzie przez wszystkie śmierdzące warstwy, to okaże się ono równie śmierdzące jak to, co nas otacza, choć w istocie takie nie jest. Przebicie się nie jest zależne od naszej czystości, można tego dokonać za pomocą różnych technik i medytacji. Natomiast jakość i odbiór tego co przez to połączenie uzyskamy, jest nierozerwalnie związane z naszą osobistą czystością i przygotowaniem. Tylko nieliczni oczyścili się na tyle, żeby osiągnąć efekt najlepszy z możliwych. W zasadzie nasza droga, to ciągłe oczyszczanie, kto o tym zapomina, lub nie wie, tego czekają bardzo przykre niespodzianki.
Ja tak to rozumiem, jestem już okopana i czekam na atak Henito, uprzedzam, jestem uzbrojona ! :lol:
Strona 26 z 49 [ Posty: 1453 ]

*< 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 49 >

POKŁAD KAJUT TEMATYCZNYCH Moc Człowieka