Dziś jest:
Sobota, 25 maja 2024

Nasze położenie na tej Ziemi wygląda osobliwie, każdy z nas pojawia się mimowolnie i bez zaproszenia, na krótki pobyt bez uświadomionego celu. Nie mogę nadziwić się tej tajemnicy... 
/Albert Einstein/

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7184x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 19 sty 2017 02:08   
Autor: FN, źródło: FN   

CZY DUCHY I DEMONY UŻYWAJĄ NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII DO KOMUNIKACJI Z LUDŹMI?

Ten temat „od dawna pojawiał się w rozmowach na pokładzie okrętu Nautilus”, ale sprawę przypomniał e-mail od naszej czytelniczki. Zwróciła ona uwagę na zjawisko zupełnie przemilczane we wszelkich mediach światowych zajmujących się ezoteryką, a przynajmniej my się z tym nie spotkaliśmy. Zanim przedstawimy nasze zdanie w tej sprawie, najpierw zobaczmy e-mail, który przyszedł na pokład okrętu Nautilus 18 stycznia 2017 roku, a nosił intrygujący tytuł „Telefony z piekła”.

From: [dane do wiad. FN]

Sent: Wednesday, January 18, 2017 5:34 PM

To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>

Subject: Telefony z piekła

 

Witam, piszę w ciekawej sprawie. Natknęłam się dzisiaj na filmik na yt smsy z piekła. Chodzi o to, że demony "podobno" mają możliwość posługiwania się sprzętami elektronicznymi. Ja bym chciała dodać od siebie historie o pewnym incydencie, który miał miejsce 11 miesięcy temu, kiedy to zmarła starsza osoba z rodziny.

Do jego córki przez dwa tygodnie po pogrzebie przychodziły połączenia nieodebrane z telefonu nieboszczyka, który leżał nietknięty w domu jego żony. Dodam że w dniu śmierci tej osoby miałam koszmar (widziałam byt, który przez ściane chce wejść do mojego pokoju), z którego obudziłam się o 3 w nocy i włączył się sam telewizor. Nigdy wcześniej, nigdy póżniej nie włączał/wyłączał się sam telewizor.

 Tutaj warto wspomnieć o liście  "Subject: Tele - komunikacja"  jaki zamieściliście Śr, 27 luty 2008 00:00 o Pani do której w nocy zadzwonił dziwny telefon i słyszała odmianę języka arabskiego. Po moich rozmyślaniach nastąpiła chwila olśnienia- no jasne, przecież język aramejski jest językiem demonów ( należy zaznaczyć, że język aramejski to był język ojczysty Jezusa Chrystusa)

Do tego cały opis co słyszała w słuchawce " totalne trzaski, szumy, jęki ... słychać było wyraźnie głos mężczyzny, który mówił coś dobitnym głosem, chyba po arabsku (?)..."  Przeraziła mnie opowieść tej Pani, gdyż przypadkiem i z ciekawości kilka miesięcy wcześniej obejrzałam film na yt, który bardzo mnie zaniepokoił  "PIEKŁO NA SYBERII"

Te piekielne dźwięki jakie zarejestrowali geolodzy w odwiercie na Syberii dziwnym trafem "pasują jak ulał" do opisów tej Pani.

Można rzec po prostu, że otrzymała ona telefon prosto z piekła. Zachęcam wszystkich do obejrzenia tego filmu.

 Pozdrawiam, Monika.

 

 

 


Od czego by tu zacząć? Na początek powiedzmy jasno, że w Archiwum FN są dziesiątki relacji ludzi o tym, którzy na swoją komórkę otrzymali telefon z numeru osoby, która… właśnie zmarła lub nie żyła od wielu lat. Wtedy wyświetla się numer takiej osoby, a kiedy ktoś przerażony widzi, że „dzwoni zmarły” i próbuje odebrać, wtedy… sygnał się rozłącza. Relacji takich jest zbyt dużo, aby mówić o zbiegu okoliczności. Nigdy nie pisaliśmy o tym, gdyż wydawało nam się to zbyt nieprawdopodobne nawet jak na nasz serwis. Ale takie relacje mamy.

Kolejna sprawa – komunikacja istot demonicznych za pomocą komunikatów wyświetlanych na ekranie komputera. Groźby, przekleństwa, bluźnierstwa pojawiające się na ekranie komputera, który jest odłączony od prądu? Proszę bardzo – mamy taką relację.Środek nocy, nagle włącza się telewizor, a z głośników słychać upiorny, przerażający diabelski chichot! Taka relacja także została przez nas spisana i umieszczona w naszym archiwum. Mówiąc krótko: na pewno to jest temat. Poruszamy go na pewno jako pierwsi w Polsce, a – kto wie – może także na świecie.

To jednak nie oznacza, że w materiałach z innych krajów nie pojawia się tego typu tematyka. Przykład? Pierwszy z brzegu. Jak pewnie wiecie FN monitoruje praktycznie wszystkie seriale o zjawiskach niewyjaśnionych, z których 90% jest przez nas nagrywanych. Kiedyś pokazywaliśmy ciekawe odcinki w portalu vimeo, ale został on zablokowany ze względu na… pomińmy tę kwestię. Szkoda, bo czasami dopiero spojrzenie w oczy świadkowi pozwala zrozumieć daną historię i pozbyć się wszelkich wątpliwości do jej prawdziwości. Ale i tak mamy inne sposoby prezentowania takich materiałów.

Jeden z odcinków serii „Paranormal Witness” (w Polsce znanej jako „Doświadczyć Niezwykłego”) o tytule „The Visitors” (Goście – przyp. FN) opowiadał dramatyczną historię Billa Vaile`a, który kiedyś pracował jako inżynier na atomowych okrętach podwodnych.Po rozwodzie z żoną postanowił przenieść się do miejscowości Arlington w Texasie.  Pracował jako instalator telewizji kablowych. W jednym z domów trafił na seans spirytystyczny, a prowadzący seans wysłał za nim istotę demoniczną, która zamieszkała od tej pory w jego domu zamieniając jego życie w koszmar. Historia jest fascynująca, ale szkoda czasu ją całą opowiadać. Skoncentrujmy się na jednym fragmencie.

Demon komunikował się z nim w dość szczególny sposób. Potrafił zadzwonić na jego telefon komórkowy. Wtedy Bill Vaile słyszał chrapliwy głos, który mówił do niego językiem przypominającym starożytny język aramejski (który znają demony i nim się posługują). W filmie jest jedna nieprawdopodobna scena. Bill Vaile dzwoni do swojego przyjaciela Michaela Higdon`a, który jest inżynierem dźwięku w miejscowej stacji radiowej.

W trakcie tej rozmowy nagle włącza się demon, który zamieszkał w jego domu. Michael Higdon zaczyła słyszęć chrapliwy, demoniczny głos mówiący w obcych języku. Postanawia natychmiast nagrać dźwięk telefonu na komputer wykorzystując swoje urządzenia.

Na komputerze widzi potwierdzenie, że system odbiera dźwięk i go rejestruje cyfrowo. Kiedy demon przestał mówić, krzyczy do słuchawki do swojego przyjaciela:

- Bill, mamy to! Nagrałem ten głos!Po zakończeniu rozmowy z Billem natychmiast próbuje odtworzyć zapis tej upiornej „demonicznej mowy”. Jego zdziwienie nie zna granic – plik dźwiękowy nie zawiera nawet jednego tonu… zero!To zdarzyło mi się pierwszy raz w mojej karierze, a naprawdę nagrałem już chyba wszystko – mówił w filmie „The Visitors” Michael Higdon. 

 

Cały odcinek "Goście" z serii "Doświadczyć Niezwykłego" można obejrzeć klikają na link poniżej:

http://ebd.cda.pl/740x475/14980342

 

 

 

Co pokazuje nam ta niesłychana historia? Istoty demoniczne bez problemu wykorzystują nowoczesne środki medialne jak telefony czy komputery. Ale potrafią nawet więcej – bez problemu są w stanie sprawić, że ich komunikaty czy głos nie zostaną zarejestrowane przez mikrofony czy kamery. W naszym archiwum także mamy jeszcze inny przypadek. Na kamerze monitoringu przerażenie domownicy widzieli zakapturzoną postać, która stała tuż przed drzwiami do ich domu, która po chwili znikła. Kiedy próbowali odtworzyć nagranie okazało się, że… nic się nie nagrało, gdyż postaci – którą wszyscy przecież widzieli -  nie ma na nagraniu wideo zarejestrowanym przez nagrywarkę monitoringu!

Na naszą pocztę przyszedł ciekawy opis zjawiska "telefonu od zmarłej osoby". Dołączamy go do tego posta.

TELEFON Z ZAŚWIATÓW

[KONTAKT] Szanowna Redakcjo, w nawiązaniu do artykułu o roli technologii w zjawiskach paranormalnych, przypominam sobie zdarzenie z własnego życia. Dwa lata temu odebrałem telefon komórkowy w trakcie obiadu-na wyświetlaczu zamiast nr osoby dzwoniącej pojawiło się bodajże sześć zer. W tle słyszałem dziwny pogłos, jakby hala dworca, szum, jakieś echa i nic poza tym. Po kilkukrotnych moich bezskutecznych "halo, kto mówi" rozłączyłem się. Nigdy wcześniej ani później nic takiego nie zdarzyło się.
Dodam, iż miało to miejsce miesiąc po odejściu mojej śp. Mamy. Serce podpowiada mi, że to ona chciała mi dać znać, że jest, że nadal żyje i abym się nie martwił o nią. Rozum się buntuje-szukałem w sieci informacji, czy komuś te sześć już się przydarzyło, niestety bezskutecznie. Napisałem na ten temat wiersz, który załączam i pozdrawiam Załogę Nautilusa, JK
Gołębio


Coś jak cień : podczas obiadu zadzwoniła do mnie matka,

miesiąc po swojej śmierci. Sześć zer na ekranie, gołębio

milczących. Czy zero to wykrzyknik ?? Czy oko to księżyc ??

Śpi albo nie śpi, tu albo tam, wszystko jedno, rozpowiada się.

To naprawdę niebezpieczny dzień, kiedy wspomina się nieściśle,

w puree, po czternastej. Zobacz, co się stanie.

Komentarze: 0
Wyświetleń: 7184x | Ocen: 19

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 19 sty 2017 02:08   
Autor: FN, źródło: FN   * Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

ONI WRACAJĄ W SNACH I DAJĄ ZNAKI... polecamy przeczytanie tekstu w dziale XXI PIĘTRO w serwisie FN .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 3 luty 2024 14:19 | Z POCZTY DO FN: [...] Mam obecnie 50 lat wiec juz długo nie bedzie mnie na tym świecie albo bede mial skleroze. 44 lata temu mieszkałam w Bytomiujednyna rozrywka wieczorem dla nas był wtedy jedno okno na ostatnim pietrze i akwarium nie umiałem jeszcze czytać ,zreszta ksiażki wtedy były nie dostepne.byliśmy tak biedni ze nie mieliśmy ani radia ani telewizora matka miała wykształcenie podstawowe ojczym tez pewnego dnia jesienią ojczym zobaczył swiatlo za oknem dysk poruszający sie powoli...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 27 stycznia 2024 | Piszę datę w tytule tego wpisu w Dzienniku Pokładowym i zamiast rok 2024 napisałem 2023. Oczywiście po chwili się poprawiłem, ale ta moja pomyłka pokazała, że czas biegnie błyskawicznie. Ostatnie 4 miesiące od mojego odejścia z pracy minęły jak dosłownie 4 dni. Nie mogę w to uwierzyć, że ostatnią audycję miałem dwa miesiące temu, a ostatni wpis w Dzienniku Pokładowym zrobiłem… rok temu...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN - materiał archiwalny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.