Dziś jest:
Sobota, 25 maja 2024

Nasze położenie na tej Ziemi wygląda osobliwie, każdy z nas pojawia się mimowolnie i bez zaproszenia, na krótki pobyt bez uświadomionego celu. Nie mogę nadziwić się tej tajemnicy... 
/Albert Einstein/

Komentarze: 0
Wyświetleń: 6683x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Sob, 9 lis 2019 22:50   
Autor: FN, źródło: FN   

NADCHODZI PREMA SAI

Osoby, które zetknęły się z fenomenem Sai Baby i miały okazję poznać potęgę jego nadzwyczajnej mocy oczekują na jego ponowne pojawienie się na Ziemi. Wiele wskazuje na to, że ma wyglądać dokładnie tak, jak wyglądał Jezus Chrystus (fizycznie), a jego przyjście będzie wydarzeniem, które zmieni oblicze naszej planety. A może… Prema Sai już tu jest?

 

Był 1996 rok, kiedy zainteresowała nas postać dziwacznego, małego człowieka w Indiach o przezabawnej fryzurze afro, który chodził w jaskrawo-pomarańczowym stroju i według tysięcy świadków był w stanie komunikować się z dowolnymi ludźmi na Ziemi używając czegoś, co nazywa się „puzzles”. Jak wytłumaczyć „puzzles”? Najprościej mówiąc to pozorne zbiegi okoliczności, które nie są przypadkowymi zdarzeniami, ale są tak naprawdę niepojętą ludzkim rozumem (i sprzeczną z naszą intuicją) metodą komunikacji poprzez znaki uznawane za zbiegi okoliczności, a tak naprawdę w pełni generowane i kontrolowane przez potężną siłę umysłu. Zabawa w „puzzles” jest wyraźnie zastrzeżona dla najpotężniejszych istot, które funkcjonują w naszym wszechświecie. Niezwykłe jest to, że takie istoty rodzą się czasami na Ziemi… ale to temat na oddzielną publikację.

Od 1996 roku minęło już tyle lat, a do dziś trudno przejść do porządku dziennego nad tym, co wydarzyło się podczas audycji z serii Nautilus Radia Zet poświęconego postaci Sai Baby. Był to ewidentny pokaz mocy tego człowieka, który w niezrozumiały sposób nie tylko wiedział, że gdzieś w dalekiej Polsce powstaje o nim program, ale także był w stanie wykonać kilka „sztuczek puzzles”, które sprawiły, że za plecami osoby realizujące program poczuły zimny powiew kosmosu...

Od tego czasu uważnie śledzimy wszystkie informacje, które pojawiają się na temat Sai Baby. Od lat wypisuje się o nim najgorsze rzeczy, a internet niczym wypełniony kocioł aż kipi od informacji, jakim Sai Baba był złodziejem, bezwględnym pedofilem, oszustem, sprytnym kuglarzem i manipulatorem,  szefem gangu narkotykowego o czym świadczą tysiące relacji itp.  – można to ciągnąć w nieskończoność. Radzimy jednak nie ulegać presji „linka, który prowadzi gdzieś tam i miażdży”, bo z naszego doświadczenia wynika,  że rzeczy najprawdziwsze i najbardziej wiarygodne są najbardziej oplute w sieci. Od tej zasady nie ma wyjątków!

Prezentujemy poniżej tekst Andrzej Kotowieckiego, który specjalnie dla FN opisał sprawę jego powrotu na Ziemię w kolejnym wcieleniu, które będzie nosiło nazwę Prema Sai. Będzie to ostatnia część misji tej istoty na naszej planecie, kiedy ma przekazać ludzkości ostatnie przesłanie z trzech wielkich nauk: to Ty jesteś bogiem!


 

Autor: Andrzej Kotowiecki

Czy Prema Sai już się narodził i jest w Indiach?

Już kilkakrotnie pisałem na temat Sai Baby. Postanowiłem wrócić do tego tematu w związku z tajemniczą zapowiedzią o ponownych narodzinach po 8 latach od Jego odejścia. Przypomnijmy Sri Sathya Sai Baba odszedł w dniu 24 kwietnia 2011 roku. Może przypomnę przepowiednie, które towarzyszyły Jego przyjściu. Sathya Sai Baba oświadczył, iż przyszedł na ziemię, aby głosić prawdę przez orędzie miłości. Miłość jest jego językiem, orędziem, darem i naturą. Sai Baba jest ucieleśnieniem miłości. Jego przyjście zapowiadano w proroctwach różnych religii, odczuli je także oświeceni mędrcy. W 1926 r., w dniu swych 54-tych urodzin indyjski święty Śri Aurobindo powiedział zgromadzonym w aśramie w Pondicherry praktykantom: "Celem naszej jogi jest sprowadzenie na ziemię najwyższej świadomości, by przejawiła się ona pod postacią żywej, cielesnej istoty wypełnionej od stóp do głów boskim balsamem duchowego uniwersalizmu.". Niespełna trzy miesiące później, 23 listopada 1926 r., w dniu narodzin Sathya Sai Baby, Śri Aurobindo stwierdził: "Dziś narodził się Bóg". W aśramie zawieszono wszystkie zajęcia, a następnego dnia uczniowie zostali wezwani do wielkiej hali, aby przyjąć z rąk mistrza ostatnie błogosławieństwo. Jego misja skończyła się i postanowił on na zawsze wycofać się ze świata. Bóg zstąpił na ziemię.

W wielu publikacjach o Sai Babie są przytaczane słowa z Biblii, które znajdują się w księdze  Objawienia  św Jana:

19:11 I widziałem niebo otwarte, oto biały koń, A Ten, który na nim

Siedział, nazywa się Wierny i Prawdziwy,

Gdyż sprawiedliwie ,Sądzi i sprawiedliwie walczy

19:12 Oczy zaś jego jak płomień ognia, a na głowie jego liczne diademy.

Imię swoje Miał wypisane, lecz nie znał Go nikt, tylko on sam

19:13 A przyodziany był w szatę zmoczoną we krwi,

Imię zaś jego brzmi: Słowo Boże.

W związku z tą przepowiednią osobisty malarz Swamiego, który ma cały czas swoją pracownię przy Muzeum Chaitanya Jyoti w Prasanti Nilayam – Puttaparthi,  Alex Prowse z Wielkiej Brytanii (prywatnie mój przyjaciel) namalował specjalny obraz przedstawiający Sai Babę na białym koniu, który oczywiście jest wystawiony jak wiele innych jego prac.

Egar Cayce mówił, że nastąpią wielkie zmiany pomiędzy rokiem 1958 a 1998, ponieważ miał widzenie Uniwersalnego Mesjasza, „kiedy ci, którzy stopniowo całkowicie zapomnieli o Bogu, zostaną wyeliminowani i ten okres nadejdzie pod koniec przyszłego roku (1999), w którym nie będzie części Globu, w której człowiek nie miałby okazji usłyszeć: Panie, On jest Bogiem i kiedy ten okres się skończy, New Age ma się rozpocząć”.

Szczegółowe proroctwo o przyjściu Sathya Sai Baby znaleźć także można w jednej ze świętych ksiąg islamu w rozdziale XIV szesnastego tomu księgi "Bihar al-Anvar". Rozdział ten zawiera opis postaci Zbawiciela, którego przyjście zapowiedział swym wiernym prorok Mahomet. Na pytania uczniów, czy to on będzie Nauczycielem Świata, prorok zaprzeczył i  powiedział, że pod koniec czternastego stulecia istnienia islamu Bóg ześle na świat Superbyt  - Najwyższą Istotę, którą Mahomet nazwał Hazrat Mahdi co w dosłownym oznacza "Przywódca". Istota ta będzie dysponować mocą większą niż wszyscy prorocy przed nim. Mahomet zapowiedział też swym wiernym, iż muzułmanie w owym czasie upadną tak nisko, że najpierw odnajdą go chrześcijanie, wyznawcy innych religii i zaledwie garstka wyznawców islamu. Reszta świata islamskiego przebudzi się na obecność Nauczyciela Świata dopiero na dziewięć lat przed jego odejściem. Mahomet szczegółowo opisał znamiona i cechy, po których będzie można rozpoznać Nauczyciela. I tak:

W księdze Mahdi Moud:

Niektóre opisy i znaki, dzięki którym ten Wielki Nauczyciel zostanie rozpoznany:

„Jego włosy będą obfite, a jego czoło będzie duże i wklęsłe. Jego nos będzie mały, z guzem na moście. Na policzku będzie miał znamię. Będzie czystą przystanią.

Jego ubranie będzie jak płomień, kolor jego twarzy będzie czasem żółty jak złoto, czasem bardzo ciemny, a czasem lśni jak księżyc.

Jego ciało będzie małe, a nogi będą to nogi młodej dziewczyny. Nauki wszystkich religii świata będą w Jego sercu od urodzenia, a także cała nauka i wiedza o świecie od początku czasów.

Wszystkie rzeczy, o które poprosicie Boga, On wam da. Wszystkie skarby są pod Jego stopami. Każde oko, które Go zobaczy, będzie szczęśliwe, nie tylko ludzie, ale także bezcielesne dusze.

Będzie żył 95 lat. W ciągu ostatnich 20 lat życia będzie „Królem całego Słowa”. Mniej więcej w tym czasie uwierzą w Niego dwie trzecie ludzi - aby nie dać się zwieść, dowiecie się, że Mistrz Świata wyniesie rzeczy z Jego ciała przez Jego usta ”.

(szersze i dłuższe tłumaczenie tego tekstu można znaleźć na  oficjalnej stronie Organizacji Sathya Sai w Polsce)

Również u Nostrodamusa można znaleźć teksty które mówią o przyjściu Nauczyciela:

„Tego, którego tak długi czas oczekiwano

 pojawi się w Azji. Jego moc

powstanie nad wszystkimi królami w

Krajach Wschodnich ”. (X-75)

„Potrójność wód (morza 3-stronne - Indie)

urodzi Człowieka, który wybierze

Czwartek jako Jego Święty Dzień.

Jego głos, królowanie i moc wzrosną krzyżowo

Ląd i morze, wśród sklepień na wschodzie. (1,50)

„Boskie Słowo zrodzi

Substancje które zawiera raj i ziemię.

Okultystyczny mistyk, który nie będzie

z duchowieństwa; Pomoc ciała, duszy i duszy

mając wszystkie moce, wszystko pod Jego stopami, sprawiedliwe

jak na swoim miejscu w niebie ”(11.2)

„Ziemia i powietrze tak bardzo zamarznie

woda, kiedy wszyscy przyjdą, aby go czcić

w czwartek. Co będzie, nigdy tak nie było

pięknie wcześniej. Ze wszystkich części

świata przyjdą, aby Go czcić. ”(X-71)

Nostrodamus przewidział również, że - „Na jego dzieło zostanie rzucone nowe światło, które uszczęśliwi ludzi tego wieku”. (111.94)

Przypomnę, że Sai Baba narodził się na Ziemi po raz trzeci. Jego wcześniejszym wcieleniem był Sai Baba ze Shirdi, który podobnie jak następca nauczał, czynił cuda a był zwykłym fakirem i wyznawcą islamu. W sierpniu 1918 r. Shirdi Sai Baba powiedział niektórym ze swoich wielbicieli, że wkrótce „opuści swe śmiertelne ciało” Pod koniec września miał wysoką gorączkę i przestał jeść. Gdy jego stan się pogorszył, poprosił swoich uczniów, aby recytowali mu święte teksty i nadal spotykał się z gośćmi. 15 października 1918 r. Odetchnął ostatni raz.  Dzień ten zbiegł się z datą kalendarzową hinduskiego roku dla Vijayadashami . Jego szczątki zostały pochowane w „Buti Wada” w Shirdi, po czym stało się miejscem kultu znanym dziś jako Shirdi Sai Baba Templed.Shirdi Baba przed śmiercią zapowiedział, że ponownie narodzi się ponownie i tak się stało po ośmiu latach bo w 1926 roku. Jakie są przesłanki do tego czy Sai Baba narodził się ponownie jako Prema Sai. Otóż słyszy się, że Prema Sai urodzi się osiem lat po odejściu Sathya Sai Baby, co nastąpi lub nastąpiło w 2019 roku. Nieznane jest pochodzenie tej informacji. Już pojawiają się sensacyjne informacje o odkryciu przez rosyjskich wyznawców dziecka, które może być następnym wcieleniem. Ale czy aby na pewno. Jestem obecnie w Indiach to pojadę tam zobaczyć. Tymczasem  prześledźmy co na temat ponownych narodzin napisano wcześniej za życia Sai Baby.

 Howard Murphet w swojej książce Sai Baba: zaproszenie do chwały (rozdział IV) pisze:
"Ostatecznie Sathya Sai twierdzi, iż nastanie Prema Sai, który narodzi się rok po odejściu ciała Sathya Sai w Karnatace (dawny stan Mysore) w miejscowości położonej między Bangalore a miastem Mysore".

Na stronie 16 książki Living Divinity [Żyjąca Boskość] Shakuntala Balu pisze:
"Śri Sathya Sai Baba powiedział, że będzie jeszcze jeden awatar Sai, zwany Prema Sai. Trzecia inkarnacja Sai urodzi się w Gunaparthi, wiosce położonej w okręgu Mandya stanu Karnataka. Tym samym Śri Sathya Sai Baba odnosi się nie tylko do swojej poprzedniej, lecz także do przyszłej formy, którą przyjmie jako Prema Sai."
W książce Ucieleśnienie miłości autorzy Peggy Mason i Ron Laing piszą o dyskusji na temat Premy Sai, jaką odbyli z Babą.
"Zastanawialiśmy się, czy następne wcielenie zwane Prema Sai, które urodzi się krótko po tym, jak obecna postać odejdzie w wieku 96 lat, będzie kobietą. Baba odpowiedział: 'Nie, mężczyzną, w Mysore - Karnataka'. Od 1972 r. stan Mysore nosi nazwę Karnataka".

W książce Glimpses of the Divine: Working with the Teachings of Sai Baba (1993) [Przebłyski Boskości: Pracując z naukami Sai Baby] Brigitte Rodriguez pisze:
"W dość osobistej rozmowie ze studentami, która miała miejsce w tym roku, Baba powiedział, iż ojciec jego następnej inkarnacji Premy Sai urodził się już w leżącym na południu Indii stanie Karnataka. Dodał też, że ciało Premy Sai przechodzi właśnie proces kształtowania się."


Misje trzech kolejnych inkarnacji - W książce Spirit and the Mind [Duch i umysł] Samuel Sandweiss relacjonuje obszerny wywiad, którego Sai Baba udzielił redaktorowi naczelnemu nowego magazynu "Blitz", panu R.K. Karanji we wrześniu 1976 r.
Pytanie: Dlaczego to zadanie musiało zostać podzielone na trzy oddzielne inkarnacje - Śirdi, Sathya i Premy Baby?
Baba: One nie są oddzielne. Mówiłem już o całkowitej jedności wszystkich trzech inkarnacji co do ostatecznego celu ich misji. ... Ich zadania oraz moce, którymi dysponują, różnią się w zależności od czasów, sytuacji i środowiska, lecz wywodzą się z tego samego boskiego ciała i należą do niego... Poprzedni awatar, Śirdi Baba, zapoczątkował świecką integrację i przekazał ludzkości przesłanie o obowiązku jako pracy. Misją obecnego awatara jest sprawić, by każdy człowiek zrozumiał, że ten sam Bóg, ta sama boskość zamieszkuje we wszystkich istotach; że ludzie winni się szanować, kochać i pomagać sobie wzajemnie bez względu na kolor skóry czy wyznanie; że wszelka praca może stać się formą wielbienia Boga. I wreszcie trzeci awatar, Prema Sai, będzie głosił dobrą nowinę, iż Bóg nie tylko mieszka w każdym człowieku, ale każdy człowiek jest Bogiem. Będzie to ostateczna mądrość, która pozwoli każdemu mężczyźnie i każdej kobiecie osiągnąć Boga. Trzej awatarowie niosą potrójne przesłanie o pracy, wielbieniu i mądrości.

Zmieniający się pierścień Hislopa - W swej książce Mój Baba i ja John Hislop opisuje, jak Swami zmaterializował dla niego pierścień z wizerunkiem Premy Sai. Tak się stało, że widoczny na pierścieniu obraz Premy z biegiem lat zaczął się zmieniać.
"Pierścień zdobiła kamea przedstawiająca Premę Sai, kochającego Pana Stworzenia, który ma się pojawić na ziemi kilka lat po śmierci Sathya Sai. Był to brązowawy, niezwykle gładki kamień z profilem wyrzeźbionym w taki sposób, że uwidaczniał zarys i długość nosa oraz część lewego łuku brwiowego i oka. Szlachetny zarys głowy okalały długie do ramion włosy, widać też było wąsy i brodę. Głowa została przedstawiona tak, jak gdyby spoczywała na kwiecie lotosu lub wyłaniała się z niego. Oblicze Premy Sai było przepełnione spokojem i majestatem.
Baba rzekł: 'Proces Jego narodzin dopiero trwa, dlatego nie mogę ukazać go dokładniej. To pierwszy raz, gdy zostaje pokazany światu.'
Gdziekolwiek się udaję, wielbiciele proszą o pokazanie pierścienia. Po roku czy dwóch wielbiciele, którzy wcześniej oglądali pierścień, widząc go ponownie stwierdzili coś dziwnego. "On się odwraca - powiedzieli. - Teraz widać już cały nos".
Nieodmiennie odpowiadałem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy, ale oni mówili: "Ty widzisz go co dzień, więc nie zauważasz różnicy".
Pewnego dnia [w 1980 r.] pokazywałem pierścień na spotkaniu wielbicieli i przyjrzałem mu się uważnie. To, co zobaczyłem, naprawdę mnie uderzyło. "Jest inny! Zmienia się!"
Teraz widać już cały nos, zaś na początku był widoczny tylko częściowo, tzn. jak gdyby wtapiał się w krawędź kamienia. Obecnie jednak między nosem a brzegiem kamienia jest przestrzeń. Co więcej, widać też część lewego oka oraz kawałek policzka.

Fragment rozmowy Hislopa z grudnia 1978 roku Sai: Nie, nie będzie wojny światowej.
Hislop: Mamy szczęście żyć i zobaczyć ten przyszły świat w pokoju.
Sai: Wszyscy to zobaczycie. Nawet starzy ludzie tego dożyją.
Gość: Zatem, Prema Sai nie będzie miał zbyt wiele do zrobienia! Swami już zaprowadzi pokój na świecie.
Sai: Będzie to za jakieś 40 lat. Wtedy na świecie będzie pokój. Imię Prema Sai jest odpowiednie. Wszystko będzie miłością - miłość, miłość, wszędzie miłość. (J. Hislop My Baba and I, p. 189)

Peggy Masson zimą w 1988 roku w "Quarterly Magasine" napisała: "Nie zapominajmy słów z manuskryptu liści palmowych napisanych przez mędrca Śukę ok. 5000 lat temu, a opisujących szczegółowo przyjście awatara Sai w potrójnej inkarnacji w tym właśnie okresie historii. Przepowiednia mówi, że moce awatara wzrosną dziesięciokrotnie w końcu wieku i że "tylko on będzie w stanie zapanować nad gwałtownością i furią przyrody". Swami zapewnił nas, że jego obecne ciało będzie na świecie do roku 2021. Jest to cudowna i pocieszająca myśl! Cokolwiek ma przyjść w końcu wieku, będzie tutaj awatar! Jakież to wspaniałe pomyśleć, że Swami ogłosił, iż ojciec jego następnej inkarnacji, Premy Sai, niedawno się urodził! Jakąż to nam daje nadzieję! Jakież to zapewnienie, że jakkolwiek przebiegną zmiany ziemi, fizyczne reperkusje, o których wspomniał, niewielkie poprawki planety, pojawi się Prema Sai, jak nam powiedział. W istocie słowa Swamiego brzmiały: 'Urodzę się między Bangalore a Mysore, w stanie Karnataka'."

W nr 36 "Quarterly Magasine" czytamy: "Zawsze czułam, że Kasturi inkarnuje się jako matka Premy Sai w nadchodzącym wieku i mówiłam o tym wiele razy. Wiedziałam, że ojciec Premy Sai już się urodził, dlatego byłam więcej niż poruszona dowiedziawszy się, że przy pewnej okazji Swami wziął chłopca na ręce mówiąc figlarnie: 'Przedstawię cię twojej przyszłej żonie' i przekazał dziecko wiekowemu Kasturiemu! Co za cuda!"

Różne były głosy dlaczego Sai Baba odszedł wcześniej niż to zapowiedział. Otóż ma to moim zdaniem związek z kalendarzem księżycowym, który jest używany wśród ludzi posługujących się językiem Telugu (tak jak Swami) w Prowincji Andra Pradesh i według tego kalendarza a także zgodnie z przyjętą tradycją liczenia lat od poczęcia, wszystko by się zgadzało.

Pozostaje pytanie, jeżeli Prema Sai już jest to kiedy będziemy o tym wiedzieć na pewno?.

 A.K. 22 grudnia 2019

Komentarze: 0
Wyświetleń: 6683x | Ocen: 0

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 0/5


Sob, 9 lis 2019 22:50   
Autor: FN, źródło: FN   * Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

ONI WRACAJĄ W SNACH I DAJĄ ZNAKI... polecamy przeczytanie tekstu w dziale XXI PIĘTRO w serwisie FN .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 3 luty 2024 14:19 | Z POCZTY DO FN: [...] Mam obecnie 50 lat wiec juz długo nie bedzie mnie na tym świecie albo bede mial skleroze. 44 lata temu mieszkałam w Bytomiujednyna rozrywka wieczorem dla nas był wtedy jedno okno na ostatnim pietrze i akwarium nie umiałem jeszcze czytać ,zreszta ksiażki wtedy były nie dostepne.byliśmy tak biedni ze nie mieliśmy ani radia ani telewizora matka miała wykształcenie podstawowe ojczym tez pewnego dnia jesienią ojczym zobaczył swiatlo za oknem dysk poruszający sie powoli...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Sobota, 27 stycznia 2024 | Piszę datę w tytule tego wpisu w Dzienniku Pokładowym i zamiast rok 2024 napisałem 2023. Oczywiście po chwili się poprawiłem, ale ta moja pomyłka pokazała, że czas biegnie błyskawicznie. Ostatnie 4 miesiące od mojego odejścia z pracy minęły jak dosłownie 4 dni. Nie mogę w to uwierzyć, że ostatnią audycję miałem dwa miesiące temu, a ostatni wpis w Dzienniku Pokładowym zrobiłem… rok temu...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN - materiał archiwalny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.