Dziś jest:
Piątek, 14 czerwca 2024

Nasze położenie na tej Ziemi wygląda osobliwie, każdy z nas pojawia się mimowolnie i bez zaproszenia, na krótki pobyt bez uświadomionego celu. Nie mogę nadziwić się tej tajemnicy... 
/Albert Einstein/

Recenzje
• KSIĄŻKI I AUDIOBOOKI (19) | FILMY (18)
1 2

Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem.

Na pokład Nautilusa trafiła ciekawa książka zawierająca coś, co na całym świecie jest nazywane przekazami channelingowymi. Zanim dostaliśmy książkę, jej autorzy wysłali nam e-mail z kilkoma zdaniami „wprowadzenia w temat”.

Witamy serdecznie [...] całą załogę Nautilusa :)

 Moja żona posiada zdolność nawiązywania kontaktu z Energią Ducha, tym samym, jest w stanie nawiązać kontakt - połączenie praktycznie z każdą energią, świadomością oraz z istotami niematerialnymi, które systematycznie wchodzą z nami w kontakt.

Powstała w ten sposób przepiękna książka pt. Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem, będąca efektem tejże komunikacji.

Książka zawiera wiele sugestii oraz przesłań od Istot Światła dla nas ludzi i jest napisana tak de facto, językiem Światła.

Wiedza, którą oferujemy, pochodzi bezpośrednio od samego Michała Archanioła, który upoważnił nas do jej reprezentowania oraz przekazania ludziom.

Materiały, które pozyskaliśmy, zawierają wiele cennych i niezwykle pięknych, a wręcz unikatowych dla nas prawd oraz mądrości wprost z Boskiego Źródła Światła. Wskazana wiedza zawiera także przesłania od samego Jezusa, czy choćby Opiekunów Duchowych dusz ludzkich, istot ludzkich.

Jakkolwiek, pozyskane przez nas informacje są źródłowe, a kontakty inicjuję i prowadzę ja sam.

[…] Zdecydowaliśmy się także, przekazać do Waszych rąk egzemplarz naszej książki, która jest potwierdzeniem naszego kontaktu, a jednocześnie kwintesencją Boskich przesłań dla Nas wszystkich, w miejscu, w którym obecnie jesteśmy.

Jeżeli treści zawarte w naszej książce, uznacie za ważne, a jednocześnie wartościowe, będziemy niewymownie wdzięczni za podzielenie się tą informacją z innymi.

Książkę wyślemy na adres podany na stronie.

 Pozdrawiamy,

Anetta i Tomasz Morawscy


 

Książkę przeczytaliśmy z zainteresowaniem i w zasadzie jej treści są zgodne w pełni z tym, co uważamy na temat duchowości. Energia źródła, życie ludzkie jako ciągłe zdobywanie doświadczeń i doskonalenie duszy, świat pełen wyższych i niższych bytów duchowych, który wykracza daleko poza planetę Ziemię, ale sięga także innych planet – to wszystko wiemy, o tym wszystkim mówimy, piszemy, przypominamy.

Książka nie zawiera informacji, jak zaczęła się przygoda z channeligiem, w jaki sposób są prowadzone owe „rozmowy z Michałem Archaniołem”, a nawet… Jezusem. W tym sensie jest to książka zawierająca wyłącznie przekazy duchowe, a także rady dla ludzi, którzy poszukują kontaktu z energią źródła.

Od razu uprzedzamy, że książka nie zawiera szczegółowych opisów „życia na obcych planetach”, zatonięcia Atlantydy czy np. zabójstwa JFK, bo... nie taki był jej cel. Są tam tylko i wyłącznie rozważania na tematy związane z duchowością. Pozwala ona na pewno wyciszyć się i sprawić, że takie tematy jak „energia światła” czy „istota i natura czasu” można nie tylko przemyśleć, ale także zobaczyć je w trochę innym świetle – bardzo ciekawe doświadczenie. Książka „Świadomość poza ciałem” jest książką, która należy do grupy, którą my sami kiedyś nazwaliśmy „książki medytacyjne”. Ich czytanie jest bowiem rodzajem medytacji, a powinno się to robić słuchając w tle odpowiedniej, bardzo wyciszonej, kontemplacyjnej muzyki – gwarantujemy, że efekt czasami jest zdumiewający i niewątpliwie wynosi naszą duszę na wyższy poziom.

Na koniec jeszcze ciekawostka – autorzy książki czyli Anetta i Tomasz Morawscy w e-mailu do Fundacji Nautilus zawarli także przesłanie do załogi Nautilusa. Prezentujemy je poniżej.

 

[…] jakiś czas temu zadaliśmy Michałowi Archaniołowi pytanie dotyczące sytuacji w Zdanach. Ponieważ wiemy, że od dawna usiłujecie rozwikłać zdarzenie z obiektem UFO w Zdanach, zadaliśmy w tej sprawie pytanie, a odpowiedź którą otrzymaliśmy, przekazujemy Wam w całości.

Mamy nadzieję, że wypowiedź Archanioła w tej sprawie, pomoże Wam zrozumieć naturę, sedno tego wydarzenia. :) […] Odpowiedział wówczas w takiej oto formie, zatem nie jest to fragment naszej książki, lecz wypowiedź Istoty Światła skierowana do Was, czyli do całej załogi Natilusa :)

Pozdrawiamy, Anetta i Tomasz Morawscy

 

 

"Przede wszystkim, bardzo ciepło i serdecznie pozdrawiam załogantów Nautilusa i zapewniam ich, że ich praca oraz wysiłek nie pójdzie na marne, gdyż w istocie rzeczy przyczynią się i przyczyniają do wzrostu świadomości, a jednocześnie poszerzenia zakresów świadomości ludzi, istot ludzkich oraz przejawiających się w tym oto miejscu.

Załoganci Nautilusa czynią wysiłek, by tak zwane tajemnice Wszechświata zostały rozszyfrowane i prześwietlone przez człowieka w celu eliminacji kłamstwa i wszelkiej propagandy, zatem starają się oni, by ta rzeczywistość w której jesteście i żyjecie, została unormowana i przejawiona w taki sposób, by inne istoty z niepodległych obszarów Ziemi mogły tu, u Was, w sposób pokojowy i przyjazny oraz konstruktywny pełnić misje kolonizacji i zasiedlenia.

Pierwsze próby już zostały poczynione i napotkały się z dużym oporem ziemian, co przejawiło się brakiem akceptacji wolności słowa i potęgi słowa mówionego, pisanego, a co za tym idzie, odzwierciedlającego możliwości nawiązania kontaktu i przełożenia go na tak zwane światło dzienne.

Istoty Nieba, Istoty innych wymiarów równie rzeczywistych jak Wasz, są mocno zaniepokojone owym brakiem kompatybilności i harmonijności współpracy i polotu po stronie istot ludzkich, które niepomne własnej tożsamości, zamykają wrota przed tożsamością istot kosmosu, czyli przed tymi, którzy zrodzeni są i ucharakteryzowani przez inną niż Wasza rzeczywistość czasoprzestrzenną.

Oni jednak istnieją, są realni i na wespół z Wami tworzą, a raczej zasiedlają wiele wariantów przestrzeni płaszczyzn Światła i tak zwanego kosmosu.

Zatem oni również czynią trud i wysiłek komunikacji i pojednania z Wami, a przede wszystkim uwolnienia Was i odciążenia z okowów lęku, braku wyobraźni i braku perspektyw, w tym również na harmonijne, dalekosiężne współegzystowanie narodów i świadomości kosmicznych, scalonych i podporządkowanych Jednemu Źródłu Światła Boga.

Podległych mu, równorzędnych, okalających je, scalonych z Nim i powracających do niego, do owego Źródła Wszechrzeczy i Wszechumiejętności, Źródła Prawdy i Pojednania wszystkich Kosmicznych cywilizacji i panujących w nich zwyczajów.

Odpowiadając na Twoje pytanie powiem, że tak, rzeczywiście w tamtych latach, w tym czasie, miała miejsce jedna z wielu prób nawiązania komunikacji w celu przyspieszenia zestrojenia się wariantu Ziemi z wariantem kosmicznych przestworzy i kosmicznych cywilizacji.

Plan nie został zrealizowany głównie z powodu braku gotowości istot ludzkich, które przygotowane były, przysposobione do wejścia w tę przestrzeń odbioru.

Nie było nikogo, kto byłby i mógł nawiązać i podjąć rozmowę i poznać jej cel.

 Michale, zatem obiekt widziany i sfotografowany w Zdanach, był autentycznym obiektem obcej cywilizacji ?

Tak Tomku, był to obiekt zwiadowczy poszerzający dane, zbierający dane umożliwiające nawiązanie relacji, a nawet w niedalekiej przyszłości pewnej formy przyjaźni i wymiany doświadczeń.

Cywilizacja ziemska ginie w ciężkości materii i w zbyt nikłym i słabym stopniu przysposobiona jest do podjęcia się współpracy, poprzez telepatyczny na ten moment i mentalny odbiór.

My Was słyszymy, a Wy Nas nie.

Tu, jak to mówicie, leży pies pogrzebany :)

Że nie wyczulacie siebie i nie uaktywniacie zakresów, które pozwolą na precyzję kontaktu i odbioru kontaktu, na właściwy poziom słyszalności i dźwięku, odbioru dźwięku, a tym samym teleportację wizualno - przestrzenną, w pełni materialną".

 

Istota Światła, Archanioł Michał

 

Nowsze Nowsze
Strona 1 / 2


Książka trafia do naszego działu recenzji za sprawą e-maila od naszego czytelnika z Irlandii. Nosi dość intrygujący tytuł...[...] Jak uzdrowić chorobliwy wstyd? Gdzie szukać nadziei? O tym jest ta książka. Opiszę w niej swoją własną drogę ku uleczeniu toksycznego wstydu. Odbycie tej podróży, to najważniejsze...

czytaj dalej


Autorem recenzji jest nasz czytelnik:Księga Duchów.„Biblia” dla spirytystów. Niezwykła książka, autor oraz filozofia, która powstała dzięki niej. Ruch spirytystyczny oraz życie Allana Kardeca jest wręcz tematem rzeką ( postaram się kiedyś napisać artykuł o tym) niezwykłe postacie i historie. Obecnie...

czytaj dalej


„Żaden jasnowidz nie przyczynił się do odnalezienia zaginionego”, twierdzi rzecznik prasowy policji. Jak to więc możliwe, że istnieją dokumenty i relacje funkcjonariuszy jasno wskazujące na to, że Krzysztof Jackowski pomógł w rozwiązaniu wielu spraw? Jeden z policjantów – Krzysztof Janoszka – postanowił...

czytaj dalej


Ukazały się dwa kolejne tomy "Instrukcji Przebudzenia". Zaczniemy od tomu 9.Książka ta poświęcona jest spodziewanemu wstrząsowi czekającemu cywilizację zachodnią. Przedstawia jednak nie jego scenariusz, a nieznane i w mediach prawie nieopisywane źródła systemowego kryzysu Zachodu. Nie są to czynniki...

czytaj dalej


Wiedza tajemna w praktyce to kolejny tom z cyklu poświęconego starożytnej magii kahunów. Po opublikowaniu pierwszych książek o tej tematyce M.F.Long otrzymał setki listów z prośbą o pomoc w rozwiązywaniu problemów za pomocą metod, jakimi niegdyś posługiwali się kapłan hawajscy, w cudowny sposób uzdrawiając...

czytaj dalej


Książka, podobnie jak człowiek, oprócz ciała ma niewidzialną duszę – twierdzi dr Małgorzata Stępień w swoim dziele „Dusza książki”, będącym pierwszym tomem trylogii, traktującej o magii słowa pisanego. Znana z łamów „Nieznanego Świata” popularna publicystka w zaskakujący i żywy sposób przekonuje, że...

czytaj dalej


Szczęście nie polega na tym, żeby mieć to, czego chcemy, ale żeby chcieć tego, co mamy. Rabbi Hyman SchachtelWystarczy pomniejszyć złożoność życia poprzez usunięcie z niego niepotrzebnych pragnień, aby trudy życia pomniejszyły się same.Edwin Way TealeBijący rekordy popularności japoński bestseller o...

czytaj dalej


Yokai to demon, duch lub potwór, który jest złożony z niewidzialnej energii. Kluczem do zrozumienia wiary Japończyków jest animizm czyli założenie, że niemal każdy element świata materialnego ma w sobie żywy i osobowy (tak!) byt. Oto kilka przykładów yokai opisanych w książce.KamitachiŁasica o pazurach...

czytaj dalej


Jest to unikalna książka, bo prezentująca nieznane szerzej techniki rozwijania zdolności parapsychicznych, które zostały wypracowane w trakcie wieloletnich programów badawczych amerykańskich i radzieckich służb specjalnych. Obie strony wypracowały różne podejścia do tego samego problemu, aczkolwiek ...

czytaj dalej


Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy tak różnorodne życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań naukowych...

czytaj dalej


Na pokład Nautilusa trafiła ciekawa książka zawierająca coś, co na całym świecie jest nazywane przekazami channelingowymi. Zanim dostaliśmy książkę, jej autorzy wysłali nam e-mail z kilkoma zdaniami „wprowadzenia w temat”.Witamy serdecznie [...] całą załogę Nautilusa :) Moja żona posiada zdolność...

czytaj dalej


Książka ta stanowi uzupełnienie serii "Instrukcje przebudzenia", a zwłaszcza tomów poświęconych ukrywanej historii chrześcijaństwa (2, 8, 10). Jest to powieść oparta na autentycznych wydarzeniach z XVIII w. opisująca zupełnie nieznaną czarną kartę z historii Kościoła, a mianowicie masowe okaleczenia...

czytaj dalej


Kiedy czytelnicy serwisu FN dowiedzieli się, że powstała książka "Testament Jasnowidza" zaczęli pisać do nas niepokojące e-maile, że chyba Krzysztof Jackowski umiera, gdyż właśnie napisał testament... Zaniepokojeni ta informację nabyliśmy książkę wraz z gazetą i pragniemy wszystkich zapewnić, że jasnowidz...

czytaj dalej


Dr Michael Newton specjalizuje się w badaniach doznań z okresów między wcieleniami LBL (Life Between Life). Przez blisko cztery dekady gromadził relacje tysięcy pacjentów, dotyczące funkcjonowania Świata Dusz. Jedną z ważnych instytucji jest tam Biblioteka Ksiąg Życia. Pacjenci opisują ją jako olbrzymią...

czytaj dalej


Znakomita książka, która pokazuje zupełnie nieznane aspekty życia naszego idola i w pewnym sensie twórcy, czyli Juliusza Verne`a. Bez niej wiedza o Nautilusie i Kapitanie Nemo jest niepełna, ale najciekawsze są wątki związane z życiem Verne`a. Książkę czyta się świetnie i autor bardzo umiejętnie prowadzi...

czytaj dalej


Książka Christy Wilson Beam „Cuda z nieba. Nadzwyczajna historia Annabel Beam” opowiada o 9-letniej dziewczynce i imieniu Annabel, która zapadła na bardzo ciężką i nieuleczalną chorobę. Na skutek kilku niezwykłych zbiegów okoliczności weszła na drzewo, a następnie spadła z niego tracąc przytomność. ...

czytaj dalej

STRONA
1 2
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 2

Wejście na pokład

Informacje dodatkowe

Wiadomość z okrętu Nautilus

ONI WRACAJĄ W SNACH I DAJĄ ZNAKI... polecamy przeczytanie tekstu w dziale XXI PIĘTRO w serwisie FN .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 3 luty 2024 14:19 | Z POCZTY DO FN: [...] Mam obecnie 50 lat wiec juz długo nie bedzie mnie na tym świecie albo bede mial skleroze. 44 lata temu mieszkałam w Bytomiujednyna rozrywka wieczorem dla nas był wtedy jedno okno na ostatnim pietrze i akwarium nie umiałem jeszcze czytać ,zreszta ksiażki wtedy były nie dostepne.byliśmy tak biedni ze nie mieliśmy ani radia ani telewizora matka miała wykształcenie podstawowe ojczym tez pewnego dnia jesienią ojczym zobaczył swiatlo za oknem dysk poruszający sie powoli...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 27 stycznia 2024 | Piszę datę w tytule tego wpisu w Dzienniku Pokładowym i zamiast rok 2024 napisałem 2023. Oczywiście po chwili się poprawiłem, ale ta moja pomyłka pokazała, że czas biegnie błyskawicznie. Ostatnie 4 miesiące od mojego odejścia z pracy minęły jak dosłownie 4 dni. Nie mogę w to uwierzyć, że ostatnią audycję miałem dwa miesiące temu, a ostatni wpis w Dzienniku Pokładowym zrobiłem… rok temu...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN - materiał archiwalny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.